Familieberichten 0 IHensenlinq.nl üï/srJadefj 38 dinsdag 3 februari 2015 Gilbert de Meij Gilbert de Meij Marius Jan Bouterse Remonda de Schepper Nina bobo oh nina bobo 'Slaap meisje, oh slaap meisje' Op 30 januari 2015 is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Felicie Louise Henriette van IJzeren weduwe sinds 1976 van Erich H. J. de Lyon Madioen (Ned. Indië), 24-8-1925 Hulst, 30-1-2015 Amsterdam Erick de lyon Phaedra MaastrichtMarc en Betty de Lyon-Mol Amsterdam Laura en Bas Amsterdam Thomas en Martine Correspondentieadres: Sikkelhegge 3 6225 KN Maastricht De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 7 februari om 14.00 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Glacisweg. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in Brasserie De Halve Maan, Absdaalseweg 2 te Hulst. Vrijdag 6 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in familiekamer 1, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Psalm 23 Dit zal mijn troost zijn bij het sterven, Heer dat Gij in 't donker met mij mee zult gaan en dragen mij óver de doodsjordaan en met U is er geen verschrikking meer. Verdrietig dat zij van ons is weggegaan en dankbaar voor alles wat zij ons gegeven heeft, delen wij u mee dat op Zijn tijd door de Here is thuisgehaald onze lieve en zorgzame moeder, oma en oude oma Stijntje Klap-de Jong sinds 9 juni 1988 weduwe van Karei Klap Noordeloos, Vlissingen, 22 maart 1927 31 j anuari 2015 Vlissingen: Paul Klap Sharon Klap-Johnson Timothy en Mallory Andrew Lydia Samuel Joël en Kimberley Vienna Zierikzee: Daan Klap Corrie Klap-Bil Guido en Jess Jaydon, Verah Jessica en Hans Lara, Milou Erika en Jacob Fenna, Aciron, Jonas Stéfanie en Leonard Loïs Michiel en Linda Jelthe Correspondentie-adres: Familie Klap Nieuwe Kooiweg 5 4301 SC Zierikzee Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen donderdag 5 februari van 11.00 tot 12.15 uur in Uitvaart centrum UZZL aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De dank- en afscheidsdienst zal aansluitend, om 12.30 uur, worden gehouden, waarna de begrafenis omstreeks 14.00 uur zal plaatsvinden op de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd uitvaartcentrum nog gelegenheid tot samenzijn. Sil Wielemaker Maria Gerardina Kentie-Versteeg Marijke Verdrietig, maar dankbaar voor een lang en vruchtbaar samenleven, geven wij u kennis van het overlijden van Camillus Johannes Franciscus Weesepoel Camiel -v-Hontenisse, 5 oktober 1924 f Dronten, 30 januari 2015 Rie Weesepoel-Bakx Martin en Rose Kinda, Kayodê Theo Linette en Arno Selma, Thijs Saudades etemas - voor altijd in herinnering. Correspondentieadres: De Regenboog 481, 8254 AH Dronten De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 4 februari om 11.00 uur in de Ludgeruskerk, Ludgerusplein 2 te Dronten. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Dronten. kijk ook op Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Zo onbegrijpelijk, zo machteloos, zo onverwacht... We moeten afscheid nemen van mijn lieve Juul, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Zuiddorpe: Remonda St. Jansteen: Daniël en Peggy Gwen, Bram 31 januari 2015 Hoofdweg Zuid 63, 4574 RV Zuiddorpe U kunt afscheid nemen van Gilbert in familiekamer 2 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 5 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 februari om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Medewerkers en directie Synto Installatiebedrijf Goes B.V. Bedroefd, maar gesteund door onuitwisbare herinneringen, delen wij u mede dat is overleden onze lieve weduwnaar van Antje Jeddens in de leeftijd van 89 jaar. Edith en Kees van Wijk - de Graaff Tel. 0184-684232 Colijnsplaat, 30 januari 2015 Correspondentieadres: Roeland Uitvaartzorg t.a.v. fam. Bouterse Anthony Edenlaan 21 4463 JD Goes De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 5 februari om 13.00 uur in de Dorpskerk aan de Havelaarstraat te Colijnsplaat. Aansluitend is om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plechtigheid op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting" achter de Dorpskerk. Indien u seen rouwbrief heeft ontvangen,verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ontdaan en diep bedroefd zijn we door het overlijden van Wij wensen Jean-Paul, Lein en Levina, haar familie en vrienden alle sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Leerdam Vlissingen Burgh-Haamstede Middelburg Fam. de Lange-van der Wal Fam. van der Wal Fam. de Hamer-van der Wal Fam. van der Wal Haar dans verstilt in een bewogen herinnering Onze lieve, dappere en sterke echtgenote, moeder en oma heeft haar rust verdiend. Utrecht 12 november 1950 Hulst 31 januari 2015 Marjolein Driehuis Isabelle Driehuis Wim Kentie en Mathijs Bunck en Glenn Windey Mauro Wout Douwe Edwin Kentie en Jeannette van der Loos Denzei Luna Eveline Kentie en Ewoud Verbakei Bent Elin Jelka Correspondentieadres: W.C.Kentie Ir. van Diggelenstraat 11 4561 ML HULST De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 5 februari om 13:30 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28C te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de serre van het Hampshire Hotel, Churchillaan 700 te Terneuzen. Marijke hield erg van witte rozen, gepaste kleding zou zij erg waarderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 38