Familieberichten C kükookop mensen inq.nl Leendert Jan Schipper |ib Lena Suzanna Maria Horst-Kluit Sil Wielemaker Joanna Suzanna Kareis - van der Ende Jeanne Corné Vader Met droefheid geven wij u kennis dat toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve mama, oma en overoma Lena echtgenote van Krijn Leendert Horst Ellemeet, 16 juni 1925 Renesse, K.L. Horst t Zierikzee, 30 januari 2015 Noordwelle, Bert en Marian Judith en Edwin Jari, Romy Chantal en Cees Cliff, Celeste Renesse, Lineke en Riny Mark en Monique Christian Cindy Zierikzee, Ad en Anneke Manon V en Marcel Meijke, Fileijne Karlijn en Maarten Liz Renesse, Lindelaan 1-23 Correspondentieadres: Zeelelieweg 10 4325 BW Renesse Woensdag 4 februari nemen we afscheid tijdens een samenkomst in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo "Cornelia", afdeling "Zandplaat", voor de liefdevolle verzorging. Lenie Küppers- Wandel Met droefheid geven we kennis dat de Heere heeft weggenomen onze lieve en meelevende schoonzuster en tante Dina Geuze - Hendrikse Wij wensen de familie veel sterkte toe in dit verlies. Westkapelle, 29 januari 2015 Sil Wielemaker Vrijdag kregen wij het verdrietige bericht dat aan de gevolgen van haar ziekte is overleden Sil Wielemaker de moeder van onze leerling en klasgenoot Lein Mulder. Wij wensen Lein en zijn familie heel veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Iris, Flory, Levi, Thijs, Laura, Nadja, Stella, Sander, Kelly-Jane, Natasja, Naida, Frederique, Joan, Hasina, Jonathan, Demi, Maud, Pleunie, Mila en Naomi van het Scheldemond College. Dhr. P. van den Dries, mentor Mevr. M. Roose, teamleider HAVO-VWO bovenbouw Dhr. E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Dhr. H.J. van Arenthals, bestuurder Mondia Scholengroep Geborgen in onze herinnering geworteld in ons bestaan Zeer bedroefd, maar dankbaar voor datgene wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Echtgenote van Kees Karei sf in de leeftijd van 85 jaar. Boekelo: A. Roelands - van der Ende Middelburg: E. Hendrikse - van der Ende Neven en nichten Middelburg, 26 januari 2015 C orrespondentieadres Arnelaan 26 4335 TE Middelburg De plechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Onze speciale dank gaat uit naar de Buurtzorg. Hij was een man van eenvoud. Wij zijn dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn. Verdrietig omdat wij hem moeten missen geven wij u kennis dat plotseling is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Anna Johanna Zeevaart in de leeftijd van 92 jaar. Baarland: Rinus en Els Leendert en Nienke Jochen Marieke en Jason Baarland: Wim 30januari 2015 Correspondentieadres: Stuyvesantseweg 4,4435 NC Baarland. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 4 februari om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Leny Meijers-Vogel Begrafenisverzorging Tarweakker 23,434] MIJ Arnemuiden Tel. 0118-60 25 00 www.cornevader.nl Een nette begrafenis voor een redelijke prijs. Familieberichten Telefoon 088-013 9999 Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 PI maandag 2 februari 2015 31 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzuster en tante Weduwe van Math Küppers, in de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe met de verwerking van het verlies van hun moeder en oma Renesse: Leen (in herinnering) en Anna (in herinnering) Wandel- van Kooten Piet (in herinnering) en Joppa Wandel- Bastiaanse Ko en Toos Wandel- de Vos Herman (in herinnering) en Jo Wandel- Eerland Nieuwerkerk: Adrie en Jan (in herinnering) Zijta- Wandel Renesse: Jo Wandel (in herinnering) Annie en Tiny (in herinnering) Verberk- Wandel (achter) Neven en (achter) Nichten Hilvarenbeek, 28 januari 2015 J. Hendrikse (in herinnering) M.J. Hendrikse - Kaland Adri en Heieen Andre en Setske en kinderen Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze beste vriendin: Wij wensen Jean-Paul, Lein, Levina en familie heel veel kracht en sterkte toe. Hans, Anita, Kevin en Rosalie Prachtige zomers en al jaren buren, kennissen, vrienden van elkaar. Vorig jaar zomer hoorden we dat Sil ernstig ziek was. We kunnen niet geloven dat de komende zomer zonder Sil zal zijn. Westduin zal nooit meer hetzelfde zijn. Wij wensen Jean-Paul, Lein, Levina en de familie heel veel sterkte I Fam. Snel Fam. Niemantsverdriet Fam. Fagg Fam. Van Koeveringe Fam. Zwigtman Fam. T. Sorgedrager Fam. J. Sorgedrager Diana van Gelderen Heden is uit onze familiekring weggenomen onze schoonzus en tante echtgenote van Jannis Meijers Adri en Tineke Hoefkens-Meijers Neven en nichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Internet j www.familieberichtenonline.nl li uuvuw.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl - De Zeeuwse uitvaartverzorging Henk in den Bosch Persoonlijke aandacht en betaalbare kwaliteit 24 uur per dag bereikbaar op 0113-251303 Voor meer informatie bezoek onze website www.zeeuwseuitvaartverzorging.nl Of mail naar: info@zeeuwseuitvaartverzorging.nl Heeft u geen computer, bel ons voor vrijblij vende informatie op bovengenoemd nummem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59