Familieberichten üi/erladefj Corry Zuijdwegt-Nijssen Corry Zuijdwegt-Nijssen Corry Zuijdwegt-Nijssen Marien Adriaanse Marien Adriaanse Corry 30 maandag 2 februari 2015 kükookop fflensenlinq.nl Johannes de Jonge Ik voel uw kracht en stijg op als een arend. Dan zweef ik op de wind, gedragen door uw Geest en de kracht van uw liefde. Na een heel erg moedig gedragen ziekte heeft ze na een moedige laatste strijd haar rust mogen vinden. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze ma en oma in de leeftijd van 55 jaar. Jan Zuijdwegt John, Tygo, Yenthe, Levy René en Rianne 30 januari 2015 Oude Torenstraat 6 4401 EH Yerseke We willen Corry herdenken in een dienst van Woord en Gebed op woensdag 4 februari om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke. (Ingang via de Oude Torenstraat). In deze dienst gaat voor Ds. B. Kooistra. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterven is achterlaten van wie je houdt, bij wie je hoort voor hen is sterven zo tweestrijdig het geeft verdriet om wat je verloor. Sterven is ook zeker weten dit is geen einde maar een begin wij zullen elkaar eens weer ontmoeten dat geeft hoop en je leven zin. Vol bewondering voor wie Corry was, heeft de Heere tot zich genomen mijn innig geliefde dochter en onze geliefde zus, schoonzus en tante Yerseke: J.J. Nijssen J.C. Nijssen-van Hoeve in liefdevolle herinnering Yerseke: David Nijssen Yerseke: Rien en Carolien Nijssen-Ruissen Yerseke: Anneke Nijssen in liefdevolle herinnering Yerseke: Janneke en André Bruijnooge-Nijssen Wemeldinge: Wim en Anita Nijssen-de Bourgraaf Kapelle: Anita en Martin Weststrate-Nijssen Wemeldinge: Joke en Piet Warbout-Nijssen Kapelle: Ina Nijssen en André van 't Westeinde Neven en nichten 'Veilig in Jezus armen' Bewonderenswaardig was haar geloofsvertrouwen en de manier waarop ze met haar ziekte omging. Ze is nu Thuis. onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. Jan Zuijdwegt en Mina Zuijdwegt-Bakker Kees en Ellen Geertjan en Liesbeth, Kees, Anna Daniel en Petra, Noa, Eva Marit Wim en Elise Antoin Li sanne We wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen Gods troost en bemoediging toe. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom weduwnaar van Sien Adriaanse-Hoebeke in de leeftijd van 85 jaar. Wemeldinge: Bep Adriaanse-Verboom Krabbendijke: Adriaan Adriaanse Wemeldinge: Simon en Gre Adriaanse-Feijtel Yerseke: Jan en Dien Adriaanse-Berman Kapelle: Sien van Sabben-Adriaanse Neven en nichten. Yerseke, 31 januari 2015 Pa is aan zijn laatste reis begonnen. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, is van ons heengegaan onze lieve pa, opa en overopa sinds 12 februari 2014 weduwnaar van Sien Adriaanse-Hoebeke in de leeftijd van 85 jaar. Sluiskil: Anne-Marie Takiddine-Adriaanse Fouad Takiddine Terheijden: Nadia en Rudy, Rudy, Daan Paal: Mirjam en Kris, Boyd Sluiskil: Jorden Sluiskil: Sarah Yerseke: Niek Adriaanse Axel: Izabelle, Ayclen Yerseke: Raysa Yerseke: Sharene Yerseke, 31 januari 2015 Correspondentieadres: Baljuwlaan 43 4541 EE Sluiskil De afscheidsdienst, geleid door Ds. B. Kooistra, wordt donderdag 5 februari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molen laan 1 a te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, clan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van Wij wensen Jan, John, René en Rianne en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Dirk en Ella van der Jagt Liesbeth en Kees, Sam. Eva Adriënne en Jeroen, Jane Linda en Bastiaan Corry Zuijdwegt Jaap de Bokx Jaap de Bokx God heb ik lief, want die getrouwe Heer, hoorde naar mijn stem en schonk mij Zijn hulp, keer op keer Met veel verdriet nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze geweldige pa en altijd belangstellende opa. Overleden in de leeftijd van 86 jaar. Wij zijn dankbaar voor de vele jaren dat wij hem bij ons mochten hebben. Joppa de Jonge - Bouwman Anja en Jan Marc en Andrea Joanne en Arno Sanne Jos en Anouk Mieneke in herinnering Emmie in herinnering Serge Rene en Ella Belle Ties Zierikzee, 31 januari 2015 Correspondentieadres: Familie Kristelijn - de Jonge Kapelleweg 6 4322 NH Scharendijke In een Dankdienst voor het leven willen wij Johan herdenken, woensdag 4 februari om 14.00 uur in "de Hoeksteen" Bethlehemplein 4 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Scharendijke aan de Boutlaan omstreeks 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde zaal. Wij wensen René en Rianne en hun familie heel veel kracht en sterkte toe. De vriendengroep Annelies Marijn, Jankees Danielle, Frans Mellanny, Martijn Anneke, André, David, Willem, Robbie, Jacco, Martjan, Tim, Casper Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinneringen aan de goede dagen. Wolphaartsdijk, t 's Heer Abtskerke, 06-02-1950 31-01-2015 Dag lieve man, papa, opa en broer, Agaath Brigitte, Marco, Esther en Mayk Francis, Mark en Bart Jolanda Yvonne, Sjoerd en Menno Marijke Correspondentieadres: Kloetingseweg 20 a, 4444 AD 's Heer Abtskerke Crematie vindt plaats in besloten kring. Vrienden en kennissen willen we graag uitnodigen voor een afscheidsborrel op donderdag 5 februari van 17.30 tot 19.30 uur in Versvliet te 's Heer Abtskerke. In plaats van kaarten Na jarenlange vriendschap en vele gezellige uurtjes in "Versvliet" nemen we afscheid van onze kleurrijke vriend We zullen je missen. Rene en Martha, Cees en Yoly, Hennie en Ina, Werner en Monique, Jan en Martine, Richard en Marian, Ed en Marja, Hans en Ineke, Michel en Eva, Dien, Elly, Jaap, Arjo, Marcel (naar psalm 116]

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58