Kibeo betaalbaar? Rehen maar! kibeo Van Belle Baby Kids Ouders waarderen opvang van Kibeo met een 8 Waarom kiezen ouders voor opvang bij Kibeo? €1,97 netto per uur* vertrouwd, goed verzorgd en leuh. Waarom Niezen ouders voor opvang bij' Kibeo? Uw kind altijd in vertrouwde handen Uw kind krijgt alle liefde en aandacht die het nodig heeft Een vast team met ervaren en betrokken medewerkers Uw kind komt in een schone, frisse omgeving De opvang bij Kibeo is leuk en leerzaam De opvang is flexibel en afgestemd op uw wensen Facebookpagina's voor foto's, weetjes en nieuwtjes Kibeo betaalbaar? Reken maar! Het netto uurtarief voor de opvang van uw eerste kind is vaak maar 1,97. Voor uw tweede kind betaalt u zelfs maar 0,75- Inbegrepen is flesvoeding afwisselende lunch Bruto verzamelinhomen Netto uurprijs le hind Netto 2e hin uurprijs d vers fruit drinken gezonde tussendoortjes slaapzakje heen-en-weerschriftje moeder van Indy - Sashia van Gilst "Ik heb altijd gezegd dat als ik een kind krijg, ik kinderopvang één van de beste manieren voor opvang vind. Ze geven structuur, regels en zijn er altijd! Indy gaat altijd met plezier naar Kibeo Hovenierstraat in Colijnsplaat. Ze is boos als ik haar kom ophalen, want dan wil ze nog helemaal niet naar huis. De pedagogisch medewerkers zijn heel lief en goed voor Indy. Indy heeft daar echt haar eigen plekje en vindt het super." moeder van Maartje - Carina den Boer "Mijn dochter Maartje is nu 8 maanden en gaat l dag per week naar het kinderdagverblijf Wij' vinden het belangrijk dat onze dochter naar een kinderdagverblijf gaat. Daar hunnen we altijd terecht. In combinatie met opvang door opa's en oma's gaat dat prima. We willen namelijk niet dat alles op hun schouders terecht komt. Als Maartje wat groter is, leert ze er samen spelen en omgaan met andere kinderen. De informatie op de website van Kibeo was duidelijk en overzichtelijk en er stonden leuke foto's bij. De vestiging ziet er verzorgd en netjes uit. Leuke themahoeken, veel licht in de groep en buiten een leuke speelruimte. Maartje gaat met veel plezier naar het kinderdagverblijf ik breng haar met een gerust hart weg. De leidsters op de groep zorgen goed voor haar. Kyken bij' Kibeo Zien waar uw kindje straks eet, slaapt of speelt? Maak een afspraak om binnen te kijken via klantrelatie@kibeo.nl -Uitgebreide informatie op kibeo.nl Bij mijn oriëntatie naar een kinderdagverblijf was de prijs voor mij erg belangrijk. Deze valt bij Kibeo erg mee. Ik betaal nog geen 60 euro in de maand voor de opvang van Maartje, dat is maar 15 euro per week. En dat is het zeker waard!" baby-en kinderspeciaalzaak! President Rooseveltlaan 773. in Vlissingen Telefoon^ 0118 W018 En kijk ook eens op onze webshop^ ujwuj.vanbellebaby.nl €25.000 €1,03 €0,49 €45.000 €1,97 €0,75 €60.000 €2,61 €0,92 De netto uurprijs is gebaseerd op het standaard voordeel tarief van 6,84 bruto per uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 95