Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl LM-H Eddie Schoof Eddie Schoof Eddie Schoof Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer en oom Jan Jansen van Rosendaal weduwnaar van Margaretha Maria Slob 25-12-1924 f Zwolle 29-01-2015 Domburg: S. Dekker - Jansen van Rosendaal Oostkapelle: E. Zwemer - Jansen van Rosendaal Apeldoorn: P. Heins - Jansen van Rosendaal neven en nichten correspondentieadres: fam. W. Burger, Lovinkbeek 48, 8033 EC Zwolle Aaltje van Zegeren-Meilof - Al ie - li Eddie Schoof Laat ons door het zingen van de vogels, horen dat je geen pijn meer hebt. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid en oud-bestuurslid Eddie Schoof Dit bericht heeft ons diep geraakt. We zullen zijn grote inzet voor de vereniging erg missen. Wij wensen Ina en familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur De Vogelvrienden Terneuzen - OverAfscheid.nl - Samen stilstaan bij het laatste afscheid LEEF MEE, PRAAT MEE EN DEEL UW EIGEN VERHAAL. OMDAT IEDEREEN EEN MOOI AFSCHEID VERDIENT. Nooit zullen we het waarom begrijpen Het leven heeft een eigen plan Maar al wat lachten ademt Daar was jij een deeltje van Na een werkzaam leven met veel liefde voor zijn omgeving is te vroeg overleden mijn lieve man, broer, schoonzoon, onze zwager en oom echtgenoot van Ina Bareman in de leeftijd van 63 jaar. Ina Schoof-Bareman Sonja en Hans Kim en Bart Sofie Iris en Jelle K. Bareman Tini Richard Lucas, Emma, Fleur Patricia en Etienne Rens, Daan, Senna Lia en Tim Franny en Pascal Bas Femke Terneuzen, 29januari 2015 Correspondentieadres: Rozenlaan 7 4542 CT Hoek De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Wat ging het snel. Geen tijd meer voor elkaar, je vogels of je tuin. We hadden je nog zoveel mooie dagen gegund, maar dat mocht niet zo zijn. Op 29 januari hebben wij afscheid moeten nemen van mijn grote broer, zwager, onze oom en oudoom. Wij wensen Ina veel steun en liefde toe en zullen die haar ook geven. Kruiningen: Sonja en Hans Waddinxveen: Kim en Bart Sofie Utrecht: Iris en Jelle Je zat nog vol plannen, maar het heeft niet zo mogen zijn. Met verslagenheid en intens verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde medewerker Eddie heeft ruim 28 jaar bij ons gewerkt als inkoper, verkoper en vertegenwoordiger. Hij was zeer geliefd bij collega's, klanten en relaties. Hij kende iedereen en iedereen kende hem. Wij wensen Ina, familie en vrienden heel veel sterkte bij dit grote verlies. Eddie, bedankt voor je humor, je kennis, je inzet, je trouw en je lach. We gaan je ontzettend missen. Diana Themos Zachariou-Bondewel Yannick Tycho Tom Bondewel Janny Bondewel t Suzie Huibregtse Bondewel 1ST B.V. Terneuzen beetje bij beetje moesten we je verlaten we konden niet zo goed meer met je praten die blik, die stilte deed vaak zeer de vrouw, moeder en oma van vroeger was je niet meer maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij "Dank je" voor al wat je hebt gedaan Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde, geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde door de Here is thuisgehaald mijn vrouw, onze lieve moeder en oma echtgenote van Dirk van Zegeren Smilde, 14 juni 1927 t Axel, 29 januari 2015 D. van Zegeren Machiel van Zegeren - in liefdevolle herinnering - Janna van Zegeren Eva - Ella, Arthur Arjen an Nancy - León, Noah Gellius van Zegeren Klarie van Zegeren Shirley en Barnaby Didier Nico en Nina van Zegeren Jaimy Jelle - in liefdevolle herinnering - correspondentieadres: Stroperstraat 2, 4565 EX Kapellebrug Woensdag 4 februari is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van Alie te nemen in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'De Vurssche' voor alle zorg en aandacht. Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze collega Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en naaste familie. Kees, Ko, Paul, Ria, Marvin, Franklin, Robin, Ruud, Wim, Joey, Luc, Ruben, Yevkeni. Bondewel zaterdag 31 januari 2015 53 De dood. Daar denken we liever niet aan. Erover praten doen we ook niet graag. Toch krijgen we er allemaal mee te maken. Vroeg of laat moeten we afscheid nemen. Van familie, vrienden, van het leven zelf. Laten we er dus vooral wel over praten. Door onze eigen gedachten en ervaringen te delen, helpen we wellicht een ander. Op www.overafscheid.nl vindt u informatie, inspiratie en verhalen over de laatste fase van ons leven. Over Afscheid is een initiatief van Wegener Media, uitgever van deze krant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53