s Familieberichten Overladen 52 zaterdag 31 januari 2015 Guust Andriessen Cock kükookop fflensenlinq.nl Jannetje Commee Het leven van een mens is als een voetstap in het zand die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en zand. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Jo en Catrien Edy Zus en Bernard Roos enjohan Annie t en Marcel Marja en Eugène Henk en José José en Frans Ronny en Marleen Neven en nichten 30 januari 2015 Correspondentieadres: Pastoor Smuldersstraat 46,4587 AJ Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Guust in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 4 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 5 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Onze speciale dank gaat uit naar huisartsen praktijk de Groenendijk en thuiszorg Zorgsaam Zeeuws Vlaanderen. Cock Heden is overleden onze zuster en schoonzuster Adriana Tannetje Coppoolse Breskens: Adrie&Magda Colijnsplaat: Tannie Jozias Als achterom kijken pijn doet en vooruit kijken bang maakt kijk dan naast je; ik ben bij je Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, melden wij u dat op 75-jarige leeftijd van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder en oma mevrouw Mariëtte Colman echtgenote van Adriaan van Denderen Gesterkt door de gebeden van de H. Kerk Dit melden u: Nieuw-Namen: Adriaan van Denderen haar echtgenoot Rijen: Rudy van Denderen en Nancy Kolijn Jordy Jeffrey Brent Hulst: Carla en Pierre Verdurmen-van Denderen Bas Joëlle Dennis haar kinderen en kleinkinderen De families Colman - van Denderen Delen in het verlies: haar neven en nichten Onze dank en waardering gaan uit naar dokter de Bakker verzorgend en verplegend personeel van wzc Antonius en de medewerkers Zeeuwse Zorgmensen. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de plechtige uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. )oseph te Nieuw- Namen, op dinsdag 3 februari 2015 om 14.00 uur, waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het r.k. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groeten in bovengenoemde kerk vanaf 13.45 uur. Mariëtte ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, Hulster- loostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op maandag 2 februari 2015 van 19.00 tot 19.30 uur. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te willen beschouwen. Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen, tel. 0114-345695 Willem Francois Verplanke Jannie weduwe van Pieter Hogenhout Iv "Het is zoals het is" Ze was al jaren ziek, maar door de onuitputtelijke vechtlust en haar opgewekte positieve houding heeft de ziekte haar nooit klein gekregen! Afgelopen weekend sloeg het noodlot toe. In het AZ Sint-Jan is overleden Cornelia Elisabeth Adriana Blokland weduwe van William Bogaert geboren te Geertruidenberg op 3 mei 1944 overleden te Brugge op 28 januari 2015 Dat melden: Ede: Ad Blokland en Anke Olthoff Domburg: Marlou Daverveldt en Frits Berveling Ju no, Sifra, Ag nes Aardenburg: Johan Leenhouts, haarvriend en minnaar Correspondentieadressen: Tolhuislaan 9, 6711 NR Ede Kanonweistraat 32, 4357 CB Domburg Christiaansenstraat 25, 4527 BA Aardenburg Cock heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Wij nodigen u uit Cock te herdenken op zaterdag 7 februari om 11.30 uur in de Sint Baafskerk, Sint Bavostraat te Aardenburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Jarenlang was zij een vertrouwd en geliefd gezicht in het Hart van Sluis. We zullen haar dagelijkse bezoekjes enorm missen. ]ouu> leven moesten wij loslaten, in ons leven honden wij jou altijd vast Bedroefd, maar dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost, hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van Biervliet t Terneuzen 28 oktober 1935 28 januari 2015 Annemarie Verplanke Maaike Verplanke Piet Haartsen Jenny Haartsen Bram Haartsen Johan Haartsen Mare Haartsen Correspondentieadres: Chopinlaan 87 4536 BM Terneuzen Wim is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c, 4532 CP Terneuzen, waar u maandag 2 februari van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid krijgt om afscheid van hem te nemen. Dinsdag 3 februari vindt om 10.00 uur de crematieplechtigheid plaats in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Er is gelegenheid tot persoonlijk condoleren na de samenkomst in de condoleance ruimte van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneereriemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: lach en geniet! Na nog een aantal mooie jaren op hetTheresiaplein te hebben doorgebracht, is rustig en kalm ingeslapen Goes, 30 mei 1923 's-Heerenhoek, 23 januari 2015 's-Heerenhoek: Joke en Jo Freddie Ermelo: Claudia en Terence Correspondentieadres: Fam. Van Zunderen, van Steestraat 17,4453 AP 's-Heerenhoek De crematieplechtigheid heeftin familiekring plaatsgevonden op 29 januari in crematorium Middelburg. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de lieve zusters van Theresiahof, met name Theresiaplein 4, voorde liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52