Vaar mee met de BoekenBoot met Philip Huff en Kees van Beijnum 12,50 Dizzieni PZC zoekt versterking! Ontwerp Programma Aanpak Stikstof (PAS) a.Lj Dagbladbezorger Heinkenszand consulent projectmedewerker Fotografie m) FotoFranky Maak een literaire reis met Philip Huff en Kees van Beijnum! Een boottocht over de Waal met interviews, meet greet en introductie van nieuw literair talent. Meer info en bestellei Locatie afvaart: Waalkade Nijmegen Datum en tijd: zondag 22 februari van 11.00 uur tot 12.30 uur Programma en kaarten: f Slechts per persoon! Philip Huff Kees van Beijnum OPZOEK weGeNeR Media zaterdag 31 januari 2015 25 Wij zoeken 2 enthousiaste en deskundige medewerkers voor de functie van: 16-32 uur 16-20 uur ViaZorg werkt voor zorg en welzijn in Zeeland. Wij bieden veelzijdige en uitdagende functies met veel ruimte voor eigen initiatief. O Kijk op www.ZZ.nl voor meer informatie en reageer! Overig Personeel Gevraagd Deze zomer zoeken wij ECHTPAAR (vutters/65+) voor beheer accommodaties in NL en FR. 0113-232301 kokoholidays.com Foto-Excursies zat. 21-feb: "Graveyards" Antwerpen 35,- p.p. zat. 14-mrt: "Architectuur" Rotterdam 60,- p.p. incl. lunch Voor opgave en/of inlichtingen: info@fotofranky.nl - +31(0)6 51 59 46 08 Ruimte voor economische ontwikkelingen, sterkere natuur en minder stikstof. Dat zijn de doelen van het Programma Aanpak Stikstof (PAS) waarin overheden, natuurorganisaties en ondernemers samenwerken. Tot en met 20 februari 2015 ligt het ontwerp Programma Aanpak Stik stof ter inzage en kunt u uw mening geven. In elke provincie wordt daarnaast een informatieavond gehouden. Natuur en economie in evenwicht In een dichtbevolkt land als Nederland is het een uitdaging om een evenwicht te vinden tussen veerkrachtige natuur en gezonde econo mie. Het Rijk en provincies geven ruimte aan ondernemers, omdat ze belangrijk zijn voor onze economie. Tegelijkertijd moeten economische activiteiten passen binnen de draagkracht van de natuur, want econo mie en natuur hebben elkaar nodig. Al jaren is er in Natura 2000-gebieden een overschot aan stikstof am moniak en stikstofoxiden]. Dit is schadelijk voor de natuur. Het belem mert ook vergunningverlening voor economische activiteiten. Daarom heeft het Rijk het initiatief genomen om deze stikstofproblemen aan te pakken. In de Programmatische Aanpak Stikstof (PAS) werken overheden en maatschappelijke partners samen om de stikstofuitstoot te verminde ren en daarmee ook economische ontwikkelingen mogelijk te maken. Rijk, provincies en natuurorganisaties nemen maatregelen om de natuur te herstellen, door bijvoorbeeld stikstofrijke grondlagen te verwijderen. Agrarische ondernemers nemen maatregelen in hun bedrijfsvoering, zoals mest aanwenden met weinig stikstofverliezen en het gebruik van aangepast voer. Door deze combinatie van maat regelen ontstaat er ruimte voor nieuwe economische activiteiten. Informatie Op 4 februari bent u welkom bij de informatieavond in de provincie Zeeland (locatie: Van der Valk Hotel Middelburg, Paukenweg 3 te Middelburg vanaf 19.30) over de PAS. Hoofddoel van de informatieavond is om u te informeren over het sy steem van de PAS, het Programma en de gebiedsanalyses. Op de avonden is het niet mogelijk om op vergunningen voor specifieke activiteiten in te gaan. Daarnaast ontvangt u informatie over de wijze waarop u, op een later moment, kunt inspreken op het ontwerp. Meer informatie over de terinzagelegging van het ontwerp Programma Aanpak Stikstof vindt u op de website PAS.Natura2000.nl. Hier kunt u Provincie Zeeland zich ook aanmelden voor de bijeenkomst. www.zeeland.nl Philip Huff wordt wel 'de kroonprins van de Nederlandse literatuur' genoemd. Zijn recente boek Boek van de doden is lovend bespro ken als "De avonden van nu" (dizzie.nl). PHILIP huff OE DODEN Deze boottocht is speciaal georganiseerd door Dizzie.nl, de boekencommunity van uw dagblad, in samenwerking met uitgeverij De Bezige Bij en boekhandel Dekker v.d. Vegt. KEES VHH be/jsuh Dekker v-.<t. Vegt Van Kees van Beij num (o.a. bekend van De Oesters van Nam Kee) verscheen in 2014 De Offers, "een bijzonder boek over goed en kwaad" (dizzie.nl). De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen. Meer bereiken. Met Wegener Wat staat er tegenover? Een prima vergoeding. Gratis de PZC lezen. Vele extra's. Uitstekend te combineren met andere bezigheden. Ga naarwww.bezorgers.nl voor meer informatie. Direct aanmelden? Via internet: www.bezorgers.nl Telefonisch: 0800-0222710

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 25