titgtt "Als je van boeken houdt, hoor je op Dizzie.nl!" Dizzieni Afbouwned Stichting Markland College Teamleider vwo Markland College Zevenbergen Teamleider havo Markland College Oudenbosch Uitvoerder/Projectleider m/v - ONDERHOUDSMONTEUR 36 uur - 24 www.markland.nl Ontdek de mooiste boeken Lees recensies van andere boekenfans Koop de beste boeken direct online Bij Franc Kruitbosch Reclame in Goes is per direct plaats voor een FULLTIME ALLROUND SIGNMAKER MET RUIME ERVARING IN FOLIEMONTAGE EN WRAPPEN Meer informatie op www.fkr.nu heeft vacatures voor en Bent u de man of vrouw naar wie wij op zoek zijn? Kijk voor meer informatie op www.markland.nl Werken bij E or se le Gemeente Borsele is voor de afdeling Buitendienst op zoek naar een flexibele en zelfstandige collega voor 36 uur per week. Ben je een sleutelaar? Hou je van dynamisch en verantwoordelijk werk? Dan zoeken wij jou! Wat ga je doen? Onder leiding van de chef werkplaats en samen met je collega's ben je o.a. verantwoordelijk voor: preventief onderhoud aan het wagen- en machinepark van de gemeente Borsele en derden; het opsporen en verhelpen van storingen; het uitvoeren van APK en veiligheidskeuringen; het zelfstandig uitvoeren van reparaties. Wat verwachten wij van jou? Je hebt een diploma monteur bedrijfswagens en diploma keurmeester APK 1 en 2; Je hebt aantoonbare ervaring als monteur met lichte en zware voertuigen; Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een positieve en collegiale werkhouding; Je werkt zowel zelfstandig als in teamverband, bent flexibel, klantgericht en initiatiefrijk; Je beschikt over een rijbewijs B C en code 95; Je bent bereid tot het volgen van functiegerichte cursussen. Wat kun je verwachten? Je komt te werken in een enthousiaste, collegiale en dynamische omgeving. Afhankelijk van leeftijd en ervaring is maximaal functieschaal 5 2.402,- bruto per maand) bereikbaar. Nog vragen? Neem dan contact op met Walter Steenbakker, chef werkplaats, telefoonnummer 0113 561465 of met Ron de Vos, hoofd afdeling Buitendienst, telefoonnummer 0113 238450. Interesse? Mail jouw sollicitatiebrief uiterlijk 8 februari 2015 naar de afdeling P&O, info@borsele.nl. Ook kun je jouw reactie per post versturen, gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand onder vermelding van "P&O" in de linker bovenhoek van de envelop. De sollicitatiegesprekken vinden op 26 februari 2015 vanaf 13.00 uur plaats in het gemeentehuis te Heinkenszand. VAKANTIE IS WIELEWAAL Allround campingmedewerker m/v fulltime De mooiste boeken ontdekje samen! G»HT zaterdag 31 januari 2015 Afbouwned is een leverancier en montagebedrijf van voornamelijk plafonds, wanden en overige afbouw- werkzaamheden. Afbouwned is actief in heel Zuidwest Nederland en Noord België. Afbouwned zoekt ter versterking van het projectteam een: Na een degelijke inwerkperiode, ben je in deze functie verantwoordelijk voor de uitvoering van de af- bouwwerkzaamheden op de bouw. Tevens verzorg je de totale projectbegeleiding op het gebied van de afbouw bij nieuwbouw- of renovatieprojecten. Je onderhoudt nauwe contacten met aannemers, onder aannemers, monteurs en andere betrokkenen. Het calculeren en uitwerken van offertes is een onderdeel van het takenpakket, evenals het bewaken en rapporteren van de voortgang van de projecten. Je rap porteert aan de directie. Afbouwned vraagt: Zelfstandige en actieve uitvoerder/projectleider Een teamspeler met goede communicatieve vaardigheden Minimaal MBO werk- en denkniveau Kennis van actuele automatisering (Autocad, MS Office) Minimaal 5 jaar relevante werkervaring in de bouw Geen 8 tot 5 mentaliteit Rijbewijs B Afbouwned biedt: Een zeer afwisselende functie met veel ruimte voor eigen initiatief Een prettige werkomgeving Een dynamische werkomgeving Marktconforme arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Jan Kees Mol, directeur van Afbouwned 06-53189403. Ben jij onze nieuwe medewerker die bovengenoemde functie als een grote uitdaging ziet? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar: Afbouwned B.V. Postbus 78 4380 AB VLISSINGEN Of per e-mail naar jkmol@afbouwned.com Bezorg jij haar een onvergetelijke vakantietijd? www.wielewaal.nl/vrijwilligers www.ca m ring du inzicht, nl Camping Duinzicht is een middelgrote camping op loopafstand van het strand van Dishoek. Vanaf 1 maart zoeken wij een: Als allround campingmedewerker werk je op de receptie, in de winkel en voer je kleine technische klussen uit. Samen met het team zorg je ervoor dat de gasten een onvergetelijk verblijf op onze camping hebben. Ben jij een actief, gedreven en sociaal persoon? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met motivatie naar: info(5>campingduinzicht.nl -t.a.v. Machiel van Mourik. Camping Duinzicht B.V. - Strandweg 7 - 4371 PK Koudekerke edukans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 24