Vogelaar Vredehof bv vak masters BEN JIJ DE COMMERCIEEL INTERCEDENT TEAM Industrial Services BB! Kwaliteitscontroleur SafetvFiret 18 voorzitter raad van toezicht m/v lid raad van toezicht m/v met een HBO werk-en denkniveau, heb je enkele jaren relevante werkervaring en ben je op zoek naar een Fulltime job? Dan is Vakmasters Zuidwest per direct op zoek naar jou! Emergis I® VACATURE VACATURE VACATURE Technician Meet- en Regeltechniek Technician Hot Tap Services Technician Field Machining Services zaterdag 31 januari 2015 Voor onze vestigingen in Krabbendijke en Enspijk zoeken wij per direct een fulltime De functie: Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteitscontrole van de producten. Dit betreft de controle van de inkomende en uitgaande goederen en controle tijdens de sorteer- en verpakkingsprocessen. Verder ben je medeverant woordelijk voor het kwaliteitssysteem in het bedrijf evenals bijbehorende certificeringen. Na een inwerkperiode verwachten we dat je zelfstandig kunt functioneren, je zult afwisselend werken op beide locaties. Functie eisen: - Minimaal een afgeronde MBO opleiding niveau 4 - Minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie - Goede communicatieve vaardigheden - Bereidheid tot overwerk/weekenddienst - Kennis van en ervaring met hardfruit is een pre - Goede computervaardigheden Functieprofiel: Je bent iemand met ruime ervaring als kwaliteitscontroleur binnen de AGF. Je hebt oog voor detail, je kunt nauwkeurig werken zonder het gehele proces uit het oog te verliezen. Je kunt goed communiceren, en bent niet bang om je mening uit te dragen. Je kunt zelfstandig werken, maar ook goed binnen een team. Je hebt interesse en passie voor het vak, en straalt dit ook uit. Bedrijfsprofiel: Vogelaar Vredehof B.V. met vestigingen in Krabbendijke en Enspijk is een distributeur van hardfruit met ca. 200 medewerkers. Onze activiteiten bestaan uit handel, koelen, verpakken, sorteren en distribueren van hardfruit. Jaarrond worden grote volumes fruit uit de hele wereld behandeld. Onze producten worden dagelijks geleverd aan grootwinkelbedrijven en groothandels in binnen- en buitenland. Het bedrijf kent een platte organisatiestruc tuur en een informele sfeer. Wat bieden wij: Je krijgt een uitdagende en gevarieerde baan. Je zult afwisselend werken op beide locaties, waarbij je vaste standplaats afhankelijk is van je woonplaats. We bieden goede arbeidsomstandigheden en passende arbeids voorwaarden. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze functie en voldoe je aan het profiel? Mail dan je sollicitatie uiterlijk 7 februari naar personeelszaken@vogelaar.com. Voor informatie kun je contact opnemen met Nanda Sleymer (personeelszaken) op telefoonnummer 0113-397124 of per mail nanda@vogelaar.com Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. personeelsdiensten bouw en techniek Vakmasters Personeelsdiensten Bouw en Techniek is een dynamische snelgroeiende organisatie met inmiddels 8 vestigingen verdeeld over het hele land. We zijn gespecialiseerd is in het uitzenden, detacheren en trainen van vakkrachten in de Bouw en Infra. De organisatie ondersteunt bouw- en infrabedrijven bij het vinden van vakbekwame flexwerkers. Kijk voor de volledige vacature op www.vakmasters.nl en richt bij interesse je sollicitatiebrief per e-mail aan: Mevr. A.M Hulsj.huls@vakmasters.nl. Tel. 0164-213555, mobiel 0651 646 430. Postbus 755, 4600 AT Bergen op Zoom. Geestelijke gezondheidsproblemen kunnen ieder van ons treffen. Het is onze ambitie deze zoveel mogelijk te voorkomen, waar mogelijk mensen te genezen en waar nodig hen te ondersteunen. Het is onze uitdaging en inspiratie om samen met anderen te werken aan een goede geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. De raad van toezicht Emergis zoekt wegens het einde van de zittingstermijn per juni 2015 een en De raad van toezicht wordt ondersteund door Anja Tirions M HA van Tirions Consultancy B.V. Voor het profiel en de procedure kijk op www.tirionsconsultancy.com/vacatures.html Uw reactie zien wij graag tegemoet via de vacature op haar website. Volg ons op Twitter twitter.com/Emergis_ggz www.emergis.nl In een team van ervaren specialisten, worden in de goed uitgeruste werkplaats in Middelburg (voor heen bekend als MRC Middelburg) alie voorko mende werkzaamheden voor het onderhouden, reviseren, repareren en modificeren van appenda ges uitgevoerd. Wij zoeken ter vervanging van een collega een nieuwe teamspeler. Werkzaamheden: - test appendages op in- en uitwendige lekkages op onze geavanceerde testbanken; - test en certificeert veiligheden volgens T0103; - pleegt onderhoudswerkzaamheden op appen dages; - voert revisiewerkzaamheden uit op appendages; - installeert appendages; - voert callibratiewerkzaamheden uit; -voert inspectiewerkzaamheden uit; -vult meetrapporten in. Wat vinden we belangrijk: - een WTB achtergrond, bij voorkeur aangevuld met een opleiding Meet- en Regeltechniek; - ervaring met Meet- en Regelwerkzaamheden; - iemand die collega's een handje wil helpen waar nodig; MRC Middelburg Tools Maintenance is al vele jaren een vertrouwd adres voor het onderhouden, reviseren, machineren en modificeren van appen dages of onderdelen hiervan. Sinds 2012 maakt MRC deel uit van TEAM Industrial Services in Vlis- singen. Reageren: Stuur jouw gegevens voor 15 februari 2015 naar: sollicitatie@teaminc.com o.v.v "VRS" Op locatie worden in de installaties van opdracht gevers in bedrijf staande pijpleidingen aange boord om modificaties en reparaties mogelijk te maken. Samen met een ervaren collega reis je in de goed uitgeruste bedrijfsbus door heel Neder land en soms daarbuiten. Het aantal opdrachten blijft groeien dus we willen deze afdeling graag uitbreiden met een collega die blij wordt van tech nische uitdagingen. Werkzaamheden: - volgens procedures uitvoeren van technisch on derhoud aanpassingen op onder druk staande pijpleidingen, vaten, tanks etc.; - samenstellen en gereed maken van benodigde machines en gereedschappen ten behoeve van de werkzaamheden op locatie; - assistentie verlenen bij werkzaamheden van andere afdelingen binnen TEAM. Wat vinden we belangrijk: -technische opleiding, bij voorkeur WTB; - procedures kunnen lezen en volgen; - inzet, ook buiten reguliere werkuren; - Engels kunnen lezen en spreken; - bereid zijn om in het buitenland te werken. Reageren: Stuur jouw gegevens voor 15 februari 2015 naar: sollicitatie@teaminc.com o.v.v "HTS" Voor het deel van de afdeling FMS dat zich bezig houdt met het bewerken van metaal op locatie zoeken we een machinaal verspaner in hart en nieren. Samen met één of meer collega's rijd je met mobiele apparatuur naar de opdrachtgevers en voert daar de werkzaamheden volgens teke ning of opdracht uit. Je zoekt en vindt oplossingen voor onverwachte situaties. Je bent graag buiten en vindt het geen enkel probleem dat je niet weet hoe laat je thuis zult zijn. Werkzaamheden: - boren - frezen - kotteren - doorhalen van leidingen - machinaal bewerken van flenzen Wat vinden we belangrijk: - technische opleiding, richting Metaalbewerking; - ervaring met technisch uitvoerend werk of onderhoud; - tekeningen kunnen lezen en volgen bij de uitvoering; - inzet, ook buiten reguliere werkuren. Reageren: Stuur jouw gegevens voor 15 februari 2015 naar: sollicitatie@teaminc.com o.v.v "FMS" Geschikte kandidaten voldoen aan het bovenstaand profiel en vinden het belangrijk om in hun werk de hoogste mate van veiligheid in acht te nemen. Het doel van TEAM Industrial Services is om met deze kandidaten een langdurige werkrelatie aan te gaan en bij gebleken geschiktheid zullen wij het juiste moment kiezen om die relatie in een overeenkomst voor onbepaalde tijd vast te leggen. Team Industrial Services in Vlissingen is het Europees- Aziatisch hoofdkantoor van TEAM Industrial Services, gevestigd in Houston (VS). TEAM is wereldwijd toonaangevend in specialistische dienstverlening in o.a. de metaalsectoren en de (petro-)chemische industrie. We zijn een beursgenoteerde, financieel sterke organisatie. Ons eerste en meest belangrijke kernwaarde is veiligheid. Door onze hoogstaande service en ons veiligheidsbeleid behoort TEAM tot de wereldtop in de industriële dienstverlening. Vanuit het hoofdkantoor in Vlissingen worden de branches in Nederland, België, Engeland, Singapore en Maleisië aangestuurd en de recent geopende vestiging in Duitsland wordt verder ontwikkeld. Wij nodigen u uit om meer te lezen over onze dienstverlening op: www.teamindustrialservices.com in Everything H e Do

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 18