Kerkhove verliest finale dubbelspel 17 Coban maakt nieuwe start bij Terneuzen SPORT 47 vaak het net van de tegenstander te vinden: 22 keer. Misschien kan spits Sam De Mun ter dat aantal voor Hoek binnen kort wat opkrikken. De 26-jarige aanvaller komt per direct over van Eendracht Zele, dat momenteel uitkomt in de derde klasse natio naal. Verhoene: „Sam is een spits die met zijn gezicht én zijn rug naar het doel kan spelen. We wa ren nog naar zo'n speler op zoek. En wat meer concurrentie kan geen kwaad, ook al ben ik erg te- Nadat Kerkhove dinsdag verras send was uitgeschakeld in de eer ste ronde van het enkelspel, kon ze zich richten op het dubbelspel. In meerdere partijen had ze het zwaar met Vrljic, maar toch be reikte het tweetal de finale. Daar- vreden over de mentaliteit van de spelersgroep." De Munter is nog niet speelgerech tigd, evenals de eerdere aanwinst Emre Dönmez. Ook Birgen Mar tens is er niet bij. Hij kampt nog met de gevolgen van gordelroos. in ging het gelegenheidsduo goed van start. De eerste set van de par tij tegen de Italiaanse Gioia Bar- bieri en de Letse Jelena Ostapen- ko werd met 6-2 gewonnen. Maar daarna ging de tweede set met 7-6 verloren, na een 4-1-achter- stand. Een supertiebreak moest uitkomst brengen. Kerkhove en Vrljic keken daarin al snel tegen een onoverbrugbare achterstand aan en gingen met 10-3 onderuit. De Schouwse staat 188e van de wereld op de dubbelranglijst en zal nu weer gaan stijgen. Bij de singles staat ze 220e. Komende week speelt Kerkhove in Glasgow. Coban wilde weg bij Melsele, waar eerder trainer Ardian Lekaj werd ontslagen. Bij Terneuzen, waar hij zijn opleiding genoot, maakt hij een nieuwe start. Trainer Wesley Visser is blij met de komst van de aanvaller. „Hij is een meerwaarde voor de ploeg. Het wordt nu best druk in de voor ste linie, maar het is goed voor de concurrentie. Dat houdt ze scherp. Voor de winterstop moes ten we terugvallen op A- en B-ju- nioren." Visser ziet nu (nog) meer moge lijkheden. „We zijn in de breedte er goed op vooruitgegaan." Terneu zen werd tijdens de winterstop al versterkt met aanvaller Aaron de Witte, die overkwam van eerste- provincialer Maldegem. Ook de te rugkeer van Roel Alberti, die vo rig jaar was gestopt, bleek zondag tegen Clinge van grote waarde. De Bruijn laat partij uit handen glippen Jean Paul de Bruijn uit Hulst is gisteren in achtste finales van de eerste nationale GP driebanden van dit jaar uit geschakeld door Frans van Schaik uit Hoofddorp. Een welhaast ongrijpbaar scena rio voltrok zich tijdens de partij. De Bruijn leidde bij de pauze met 21-5 na zes beurten. Na de onderbre king was alles anders. Nervo siteit en het rumoer in de zaal deden De Bruijns con centratie geen goed. Het werd 39-40 in 28 beurten. Goud en record voor junioren DZK De juniorenploeg van zwem vereniging De Zeeuwse Kust is gisteravond tijdens de tweede dag van het jeugd-NK kampioen gewor den op de 4x200 meter vrije slag. Noa Eversdijk, Thijmen Visser, Pablo Mol en Ruden de Ridder noteerden in Am sterdam een tijd van 7.57,02. Dat was meteen ook een nieuw Nederlands record. Nooit eerder was een junio renploeg onder de acht mi nuten gedoken. De Ridder pakte eerder op de dag al zilver op de 50 vrij. Minderhoud vijfde in Grand Prix Dressuurruiter Hans Peter Minderhoud is vrijdag tij dens Jumping Amsterdam vijfde geworden in de Grand Prix. De voormalige Westkapellenaar eindigde op Glock's Flirt met 74,320 procent ruim achter de En gelse winnares Charlotte Dujardin (86,140). Laurens van Lieren uit Schore (Ulysses la Haya) en Stephanie de Frel uit Koe wacht (VMF Zethar) wer den twaalfde en twintigste. Knol nieuwe trainer IJzendijke Nico Knol wordt de nieuwe trainer van voetbalvereni ging IJzendijke. Hij is nu werkzaam als assistent bij Breskens. Knol is in het be zit van oefenmeester III en hoopt eind dit seizoen oefen- meester II te halen. Dit seizoen bij IJzendijke wordt afgemaakt onder lei ding van Jeroen Hertogh en Robbie de Muynck. Twee WK's zeilen naar Bruinisse Bij zeilschool Aqua Vitesse in Bruinisse worden komen de zomer twee wereldkam pioenschappen zeilen gehou den. Het gaat om het WK voor jeugd met het boottype RS Tera en om het WK voor volwassenen met het boot type RS 500. De WK's worden gehouden in de laatste week van juli en de eerste van augustus. ZATERDAG 31 JANUARI 2015 dat er iets te halen is door Roeland van Vliet ANDREZIEUX-BOUTHEON - Tennis ster Lesley Kerkhove is gisteravond een toernooizege in het dubbelspel misgelopen. Samen met de Kroati sche Ana Vrljic verloor de 23-jarige Zierikzeese de eindstrijd van de challenger in het Franse Andre- zieux-Boutheon. Barendrecht kreeg in de eerste zeventien competitieduels in de topklasse de minste doelpunten tegen: 17. door Aector Dooms TERNEUZEN - Sinan Coban keert per direct terug bij voetbalclub Ter- neuzen. De aanvaller kwam giste ren tot overeenstemming met de zondag-derdeklasser. Coban speel de afgelopen zondag zijn laatste competitiewedstrijd voor de Bel gische club Svelta Melsele, dat in de eerste provinciaal uitkomt. VLAARDINGEN AMSTERDAM AMSTERDAM IJZENDIJKE BRUINISSE Fabian Wilson (rechts) speelde in zeventien duels van de eerste tot de laatste minuut mee bij Hoek. foto Erich Snijder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 118