om? 3 Familieberichten Jn JVleijJoriiifii kükookop mensen inq.nl Voor betaalbare kwalitëit Hans Bauer Hans Bauer Uitvaartverzorging Lguia van Wingen Margje Rosenbrand - van Gooi Thona Pieternella Jumelet - Bevelander Cornelis Sinke Gerard Mol Adriana [anna Gijssel-Nieuwenhuize jJ* JOHN JANSEN Jannie Serier Markusse Francina Adriana Traas-Dominicus Rik Minnaar Janneke den Besten Ditsy den Besten MAREA UITVAART artverzorqing W T i De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Een woord, een gebaar, een kaart, het doet je goed Wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van mede leven, deelneming en belangstelling te ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze trotse papa en opa Bij alle verdriet en rouw was en is het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Irene Bauer-van Meelen Tamara, Andy Quinty, k? Nicky, Joëlle Mitchell Kruiningen, januari 2015 Zonder Hans is alles anders. Wij als familie willen u ook hartelijk danken voor het medeleven na het overlijden van onze zoon, broer, zwager en maatje Het heeft ons enorm gesteund te merken wat een bijzonder persoon Hans, niet alleen voor ons, maar voor velen is geweest. Pa en ma Cora en Henk Annemarie en Peter Peter en Lisette Kinderen en kleinkinderen Wij zijn als familie ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze mama, schoonmoeder en oma De overweldigende belangstelling bij het afscheid, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Jan Rosenbrand Jeanette en Harold, Lois, Wessel Mark en Michelle, Eline, Veerle Axel, januari 2015 Door uw meeleven en belangstelling tijdens haar leven, maar ook na haar overlijden hebben wij ervaren dat onze moeder, oma en omi-oma bij velen een speciale plaats innam. Door de vele reacties en aanwezigheid op de dag van haar begrafenis helpt u ons in het afscheid nemen en danken wij u hartelijk! Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, januari 2015 Hartelijk dank voor uw betrokkenheid en medeleven tijdens de periode van ziek zijn en het overlijden van onze lieve vader en opa Het heeft ons goed gedaan! Machleen en Daan den Herder-Sinke Ella en Jan Boersma-Sinke Jan en Annelies Sinke-Goud Hans en Renata Sinke-Schouw en kleinkinderen Oostdijk, 30 januari 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve man, vader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. L.O.F. Mol-Rammeloo Betty en Mare Laura en Bas Thomas en Martine Hulst, januari 2015 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. D. Gijssel Kinderen en kleinkinderen Goes, januari 2015 Een woord, een gebaar of kaart het doetje goed. Wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Wij willen u bedanken voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het heeft ons goed gedaan dat hij voor velen iets heeft betekend. Nellie Braamse Sigrid Jansen Hugo van Ginkel Lennart, Nina, Kiki Mechteld Jansen Middelburg, januari 2015 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belang stellingen medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma De steun van zo vele mensen heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen 's Heer Hendrikskinderen, februari 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn vrouw, onze (schoon) moeder en oma Sien Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Laurus Traas Casper f en Priscilla Petra en Jan Ravi, Sina Marco en Anneke Danny en Jennifer Esmée Oost-Souburg, 31 januari 2015 zaterdag 31 januari 2015 55 Draag me op handen uit dit tranendal waar ik mijn voeten stoot aan alle stenen en de verdane dagen moet bewenen, vlieg met me weg totdat ik overal het land zie door Gods eeuwig licht beschenen en aan jouw zij van liefde zingen zal. (Michel van der Plas) IN MEMORIAM mijn lieve vrouw 2 oktober 1949 JcUiy Vein Twist 1 februari 2010 altijd dichtbij Jaap van Vuure 1 februari 2009 1 februari 2015 "Nobody said it is easy Altijd en overal missen wij jou. Papa en Mama, Ton, Joost en Julie UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Verzorgt de gehele uitvaart 0113-639 108 Striepseweg 4,4435 RL Baarland www.lindavanwingen.nl Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan Juist bij een overlijden heeft u een uitvaart verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. UITVAARTVERZORGSTERS TjZZL) Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 109