M Dina Geuze-Hendrikse Jannetje Commee Leintje Meijers - Vogel Gustaaf Rudolf Wilhelm Knoth Cock Irma Elizabeth Czech-Charie Karei Albert Czech Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer en oom Jan Jansen van Rosendaal weduwnaar van Margaretha Maria Slob 25-12-1924 f Zwolle 29-01-2015 Domburg: S. Dekker - Jansen van Rosendaal Oostkapelle: E. Zwemer - Jansen van Rosendaal Apeldoorn: P. Heins - Jansen van Rosendaal neven en nichten correspondentieadres: fam. W. Burger, Lovinkbeek 48, 8033 EC Zwolle Eén ding is nodig Lukas 1042 Diepbedroefd, maar ook in dankbaarheid terug denkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 30 april 2011 weduwe van Hubrecht Christiaan Geuze in de leeftijd van 83 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies Balkbrug Jacob Jan Geuze (in herinnering) Marian en Roelof Mussche-Beekman Terneuzen Corine en Dave Guiljam AxelChris en Ewa Geuze VeenendaalMario en Marieke Geuze VeenendaalAnco en Jacobine Geuze Adrie Geuze Middelburg Rotterdam Parijs Martin Geuze en Marjan Leeuwesteijn Matthijs Geuze Amsterdam Monica Geuze en achterkleinkinderen 29 januari 2015 De Krammer 18 4335 XA Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 13.00 tot 13.30 uur voorafgaand aan de rouw dienst. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V dinsdag 3 februari om 13.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Elavendijk 3 te Middelburg om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Jannie weduwe van Pieter Hogenhout "Maar straks zal ik volledig kennen Citaat uit I kor. 13 12 Met zeer grote bewondering voor haar kracht en moed, nemen wij nu afscheid van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma - Leny - Sint Laurens, 11 augustus 1935 t Gouda, 29 januari 2015 J. Meijers Martineke en Fred Marije en Danny, Amber, Evi Femmelieke Jorg Jaco en Janneke Wikke en Rhodé Tjitske en Han, Emma, Levi Auke en Beverly Cees en Esmeralda Davy, Kim, Laura Ankie en Martin Nino, Vivian, Sarah-Kay Inge en Joost Abbey, Febe Roelat 16 2811 EC Reeuwijk Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 4 februari van 12:30-13:15 uur in de PKN Kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal er om 13:30 uur een dankdienst worden gehouden in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de PKN kerk. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en tante Leny Meijers-Vogel We wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd Familie Vogel Guus We vieren het leven van een lieve man. Een echtgenoot, familieman, vader en goede vriend. De man met de snor; de man die voor alles en iedereen klaarstond. Eigenwijs en recht door zee! Geboren met een schreeuw op 23 juni 1943 en via de achterdeur stil heengegaan op 25 januari 2015 in het bijzijn van vrouw en kinderen, familie en vrienden. Na vandaag is het een stuk saaier op deze wereld. Geen bezoek; geen bloemen a.u.b. Kaarten worden gewaardeerd. "Het is zoals het is" Ze was al jaren ziek, maar door de onuitputtelijke vechtlust en haar opgewekte positieve houding heeft de ziekte haar nooit klein gekregen! Afgelopen weekend sloeg het noodlot toe. In het AZ Sint-Jan is overleden Cornelia Elisabeth Adriana Blokland weduwe van William Bogaert geboren te Geertruidenberg op 3 mei 1944 overleden te Brugge op 28 januari 2015 Dat melden: Ede: Ad Blokland en Anke Olthoff Domburg: Marlou Daverveldt en Frits Berveling Juno, Sifra, Agnes Aardenburg: Johan Leenhouts, haarvriend en minnaar Correspondentieadressen: Tolhuislaan 9, 6711 NR Ede Kanonweistraat 32,4357 CB Domburg Christiaansenstraat 25, 4527 BA Aardenburg Cock heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Wij nodigen u uit Cock te herdenken op zaterdag 7 februari om 11.30 uur in de Sint Baafskerk, Sint Bavostraat te Aardenburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve mama, voor ons bent u onvoorwaardelijke liefde en aandacht. Daar hebt u ons mee omringd en gevormd. Zo blijft u in ons en uw kleinkinderen voortleven, voor altijd. weduwe van South Fulham, Vlissingen, 22 februari 1925 28 januari 2015 Marijke en Hans Riemens-Czech Gwen en Piet van den Berge-Czech Pam en Peter Marijnus-Czech Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bastion 11 4388 WH Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 februari van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij haar gedenken zal om 11.30 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneereriemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: lach en geniet! Na nog een aantal mooie jaren op hetTheresiaplein te hebben doorgebracht, is rustig en kalm ingeslapen Goes, 30 mei 1923 's-Heerenhoek, 23 januari 2015 's-Heerenhoek: Joke en Jo Freddie Ermelo: Claudia en Terence Correspondentieadres: Fam. Van Zunderen, van Steestraat 17,4453 AP 's-Heerenhoek De crematieplechtigheid heeftin familiekring plaatsgevonden op 29 januari in crematorium Middelburg. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de lieve zusters van Theresiahof, met name Theresiaplein 4, voorde liefdevolle verzorging. "Lieve w-en-sen-, ik, ben, er niet nceer. ttet was mij een, gen-oegen. zoveeljoren. hier te rn.ogen.zijn.. ife bedawk mijn- vrouw voor al kaar liefde. Mijia, lein-derem. voor het feit dat ik huw voder rn.oc.ht zijn-. üe rest von. al mijn. vrien-den- en- niet-Vriên-den.; het gootjullie goed." Ljuus Kn-oth.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 107