fcf j Verj-iEiriliij} Familieberichten kükookop mensen inq.nl Lou Roelse Sil Wielemaker Sil Wielemaker Tot ons grote verdriet moeten wij afscheid nemen van onze directeur Sil Wielemaker Zij ging het gevecht tegen haar ziekte aan zoals wij haar hebben gekend: vol optimisme, strijdbaar en met daad kracht. Wij verliezen in haar een bevlogen directeur en collega die tot op het laatste moment betrokken was bij TWZ. Wij zullen haar missen. Wij wensen Jean Paul, Lein en Levina, haar familie en vrienden alle sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Team TWZ (The Work Zone B.V.) Claudine den Boer, Jordi Meulmeester, Michel Beeke, Marcel van Boven en Rembrandt Minderhoud Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde directeur van TWZ (The Work Zone B.V.) Sil Wielemaker Sil heeft met grote toewijding en deskundigheid van TWZ een prachtig bedrijf gemaakt. Haar enthousiasme, ondernemerszin en bovenal haar collegialiteit en persoonlijkheid zullen we erg missen. Jean Paul, Lein, Levina en familie wensen we veel kracht toe om het overlijden van Sil een plek te geven. Vlissingen, 30 januari 2015 Raad van Commissarissen TWZ (The Work Zone B.V.), Adri de Buck, Jan Kousemaker, Bram Maljaars Geschokt en diep bedroefd zijn we door het overlijden van Sil Wielemaker Directeur The Work Zone Haar innemende persoonlijkheid en zakelijk inzicht zullen wij ten zeerste missen. In onze herinnering zal zij voortleven als een vriendelijke, sociale en ondernemende directeur. Wij wensen Jean Paul, Lein, Levina en allen die dicht bij haar stonden heel veel sterkte toe om met dit verlies om te gaan. Vlissingen, 30 januari 2015 College van Bestuur, personeel en studenten HZ University of Applied Sciences Adri de Buck en John Dane Sil Wielemaker Sil Wielemaker Sil Wielemaker Vrijdag bereikte ons het droevige bericht dat aan de gevolgen van haar ziekte is overleden Sil Wielemaker JudoGoes mist aan Sil een gedreven ouder die altijd klaar stond als we haar nodig hadden. Wij wensen Jean Paul, Lein en Levina veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Het bestuur en leden van JudoGoes Sil Wielemaker Sil Wielemaker Bedroefd om het afscheid, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoon vader en lieve opa Frans Jacob Cornells Lauer A 22 juli 1932 f28 januari 2015 Fransien Lauer-de Rijke Ronald Annemiek en Frank Lisanne Niels Laan der verenigde naties 23 4334 ES Middelburg Dinsdag 3 februari om 14.00 uur is er een samenzijn in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, aansluitend kunt u de familie persoonlijk condoleren. Voor aanvang van het samenzijn is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Frans. zaterdag 31 januari 2015 51 Zaterdag 7 februari 2015 hoopt 95 jaar te worden Wie hem hiermee wil feliciteren is die dag van harte welkom tussen half 4 en half 6 in Restaurant De Tijd, Markt 91 in Westkapelle Na een ongelooflijk dappere strijd is mijn lieve vriendin en onze liefste mama op 46 jarige leeftijd overleden. 'y 25 juli 1968 t 30 januari 2015 Vlissingen Jean Paul Mulder Lein Levina Keizer Karelhof 43 4386 BG Vlissingen Zij hield van het leven, zij leefde voor ons, haar TWZ, het strandhuis en de judosport. Allen die Sil gekend hebben, weten wat wij zullen missen. Wij willen samen stil staan bij het leven van Sil op woensdag 4 februari om 10.30 in hotel van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Waar ook gelegenheid zal zijn om te condoleren. Wij zullen haar op woensdag 4 februari in besloten kring begraven op de begraafplaats in Koudekerke. Diegene die geen rouwkaart heeft gekregen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij bedanken de medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorgen en betrokkenheid. Liever geen bezoek aan huis. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve dappere zus, schoonzus en tante. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven. Alleen...je had de wind niet mee. Wij wensen Jean Paul, Lein en Levina heel veel sterkte met dit grote verlies Oost-Souburg Ester Wielemaker Robèr Grim Koen Bram Middelburg Robert Wielmaker Joanna Wielemaker Merijn Jikke 'zeg me dat het niet zo is zeg me dat het niet waar is' Intens verdrietig zijn we dat Sil niet meer bij ons is. Ze heeft voor iedere procent kans geknokt maar het mocht niet zo zijn Conny Seijbel Frans van de Velde Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van Partner van Jean Paul Mulder Moeder van Lein en Levina Vlissingen: Marga Mulder-van Rosevelt Jan Mulder (in herinnering) Yuzhno-Sakhalinsk: Maurice Mulder Nienke (Rusland) Mulder-de Jong Kate Ontdaan hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Haar betrokkenheid en enthousiasme zijn van grote waarde geweest voor onze organisaties. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Teams DOK41 en Kenniswerf Zeeland Vlissingen, 30 januari 2015 Na een dapper gevecht tegen haar ziekte is overleden de moeder van onze leerling Levina uit groep 8c en van onze oud-leerling Lein. Sil heeft als zeer betrokken ouder en als lid van de MR heel veel voor onze school betekend. Wij wensen Jean-Paul, Lein en Levina heel veel sterkte toe met dit grote verlies en we zijn in gedachten bij hen. Team, Medezeggenschapsraad, Ouderraad en leerlingen van CBS De Wissel. Vlissingen, 30 januari 2015. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Sil was vanaf de start van de ledenraad in 2006 tot eind 2012 ledenraadslid van onze bank. Wij herinneren haar als zeer betrokken en enthousiast. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Directie, medewerkers, raad van commissarissen en ledenraad Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland Vlissingen, 31 januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 105