Familieberichten OyarJadsf) kükookop q fflensenlinq.nl Hennie Dorleijn 38 donderdag 29 januari 2015 Na een vriendschap van vele jaren moeten wij nu afscheid nemen van onze goede vriendin Wij wensen de familie sterkte. Middelburg: Neeltje en Hein Reijnierse And he will fly over the rainbow He will walk infields of gold. Michiel Leendert Adriaan de Graaf - André - in de leeftijd van 65 jaar. Meliskerke: Maggie Duijts Breda: Jacqueline en Dezed Jari, Robine Breda Vlissingen Koudekerke Richard en Natascha Manon en Tom Marcia en Danny Dion Middelburg: A. G. de Graaf - Gillissen 26 januari 2015 Bergstraat 16, 4365 BD Meliskerke De crematie vindt plaats in besloten kring. U kunt ons online condoleren op: André de Graaf Pie de Jager-Melis Enige en Algemene Kennisgeving De tijd voegt ons ooit tesamen onder dezelfde steen, en strengelt onze namen tot één symbool dooreen. Heden overleed mijn lieve man Jozias Jan Kolijn - Joop - echtgenoot van Ria Kolijn-Hamerlinck 24 januari 2015 De Weistede 11 4571 KX Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij toch nog zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, zacht en kalm is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve, zorgzame moeder Johanna Aaltje Kik-Boogaart Jopie in de leeftijd van 68 jaar. Jaap Kik Stephanie en Ton 28 januari 2015 Deltastraat 3 4306 BJ Nieuwerkerk Maandag 2 februari zal de crematieplechtigheid om 12.00 uur gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. VJ Laurina de Regt - Rottier Adriana Cornelia Peeters SJAAN p Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame vrouw, moeder en oma Tanny van der Kooi - de Jong Tanny de Ruiter Rotterdam, 8 maart 1939 Veere, 27 januari 2015 Leo de Ruiter Peter en Anneke Pascal Veraj Stefanie en Mark Linsey en Danny Robbert Bart en Astrid Daan Luuk Ruud en Annemarie Kim Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Van Tol" voor hun liefdevolle inzet. Fazantenlaan 8 4351 RV Veere De afscheidsplechtigheid voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op maandag 2 februari om 13.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het uitvaartcentrum. Geen bloemen, in plaats hiervan graag een bijdrage aan het KWF. De collectebus staat bij het condoleanceregister. Regina Sallet Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? t. 0800 - 4444 000 Songbird, Chris the Burgh Onze dank gaat uit naar dr. A. Stutterheim, dr. J. Meijaard, de medewerkers van Zorgstroom en ADRZ locatie Vlissingen. www.uitvaartinzeeland.nl/condoleance Plotseling is overleden de voormailige trainer van ons eerste elftal Tot augustus 2014 was hij werkzaam bij onze vereniging. Wij zullen zijn inzet missen. Bestuur en leden van SV Renesse Op 24 januari 2015 is overleden weduwe van onze broer, zwager en oom Gilles de Jager In de leeftijd van 88 jaar. Australië: Francien Rozendaal-de Jager Kloetinge: Sien de Jager-de Looff Vriezenveen: Jan de Jager Rie de Jager-Goetheer Zeewolde: Arjan de Jager Corrie de Jager-Quist Arnemuiden: Jo Quist-de Jager Gilles Quist Amsterdam: Willy van Hoeve-de Jager Frans van Hoeve Randwijk: Wim de Jager Ineke de Jager-Tellier Gilze: Rien de Jgaer Nelly de Jager-van den Berg In memoriam: Gilles de Jager Jaap de Jager Jany de Jager Janny Bisschop-de Jager Cees Bisschop Neven en nichten Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn gewaardeerde schoonzuster en onze tante 's-Gravenpolder: Jan de Regt Biezelinge: familie Jozias de Regt: Krina en Wim Nico en Ada Jos en Betsy Leuntje en Piet Pieter en Liesbeth Dronten, 26 januari 2015 Na een liefdevolle verzorging in "Theresiahof"' is overleden 's-Heerenhoek 10 februari 1923 27 januari 2015 Het afscheid vindt plaats op zondag 1 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het restaurant van het "Theresiahof", Theresiaplein 6 te 's-Heerenhoek. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wij willen de medewerkers en vrijwilligers van "Theresiahof" bedanken voor de uitstekende verzorging. Enige kennisgeving. v Het bestuur van de Gemeente Middelburg heeft met grote verslagenheid kennis genomen van het na een langdurige ziekte overlijden van in de leeftijd van 61 jaar. Regina was sinds 1 mei 2004 bij ons in dienst als administratief medewerkster waarbij zij de jaren voor haar ziekte werkzaam was bij de afdeling Stadsbeheer. Wij hebben Regina leren kennen als een enthousiaste en positief ingestelde medewerkster die, zelfs toen er geen hoop meer was op herstel, belangstelling bleef houden voor haar werk, haar collega's en haar omgeving. Ondanks haar enorme wilskracht heeft zij de strijd tegen haar ziekte niet kunnen winnen. Hoewel haar overlijden niet geheel onverwachts is gekomen heeft dat ons diep geraakt. Wij verliezen in haar een gewaardeerde en aimabele collega die door ons allen gemist zal worden. Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg Mr. H.M. Bergmann, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61