Genieten aan het strand €89,00 www.lekker-zeeland.nl PROEF EN BELEEF DE STREEK LEKKEK ZEELAND MAANDMENU LEKKER ZEELAND PRIJS 27,10 40 emelisse (fa Adviesprijs 129,00 p.p. Lezersprijs vanaf €89,00* p.p. Slechts Heerlijk uitwaaien aan de Zeeuwse kust bij Strandhotel Westduin Boek nu deze lezersreis ~\2§iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen donderdag 29 januari 2015 Dit arrangement is geldig t/m 30 april 2015 m.u.v. feestdagen en o.b.v. beschikbaarheid Prijs is exclusief local tax and handlingfee a 2,50 p.p.p.n. Eenpersoonstoeslag 100% Toeslag a 15,00 per kamer per nacht bij aankomst in april Toeslag a 15,00 per kamer per nacht in een duinzijde kamer Enkele stappen verwijderd van de Zeeuwse kust ligt Golden Tulip Strandhotel Westduin. Het hotel ligt midden in een schitterend natuurgebied op slechts 50 meter van de zee en het strand. Geniet van de zilte zeelucht, de bruisende branding en de adembenemende kustlijn. Slenter over de kronkelige paden door de duinen naar Domburg of breng een bezoek aan Vlissingen en Middelburg. Strandhotel Westduin beschikt over 116 comfortabele en rookvrije hotelkamers. Bezoek de sauna, neem een duik in het verwarmde binnenzwembad en kleur bij onder een van onze zonnebanken. Daarnaast kunt u bij het hotel (elektrische) fietsen huren en er is een overdekte fietsenstalling plus oplaadpunt voor elektronische fietsen. Genieten aan het strand 2 overnachtingen in een landzijde kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x tweegangen diner in strandrestaurant Flavours lx Zeeuwse hapjes in bar Six Degrees Gratis parkeren en WiFi Vrij gebruik van hotelfaciliteiten zoals binnenzwembad, sauna, zonnebanken en fitness Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek direct via www.westduin.nl. Klik op 'bekijk beschikbaarheid', selecteer de juiste datum en vul bij promotie code 'Wegener89' in. U kuntooktelefonisch contact opnemen met Golden Tulip Strandhotel Westduin o.v.v. actiecode 'Wegener89'. T. 0118-552 510 E. receptie@goldentulipwestduin.nl bi ia. iCri* Het kenmerkend gezicht van Kamperland wordt al bijna io jaar bepaald door Brouwerij Emelisse. De brouwerij heeft zich ontwikkeld tot een speciaal bierbrouwerij die de Zeeuwse bieren bijna wereldwijd verkoopt. In de brouwerij kunt u genieten van de bieren, maar ook van de heerlijke gerechten, die waar mogelijk zijn bereid met ingrediënten uit Zeeland. Het Fekker Zeeland maandmenu van de PZC biedt een mooie mogelijkheid om kennis te maken met Emelisse. Een driegangenmenu voor€ 27,50 inclusief een welkomstdrankje (glas Emelisse winterbier, wijn of frisdrank) en een feestelijke amuse. Voorgerecht Zeeuwse gerookte palingkroketjes uit Geersdijk óf een salade met gebakken worstjes van het Noord-bevelam Hoofdgerecht Tarbotine gebakken in roomboter óf Steak Emelisse met wintergroenten Nagerecht Warm winterfruit met stoofpeerijs Reserveren kan via de website www.emelisse.nl via de link Couverts of telefonisch (0113) 37 02 62 Lekker Zeeland is een initiatief van de PZC Optioneel kunt u ter plaatse kiezen voor een bierarrangement of een wijnarrangement: drie bijpassende glazen bier of wijn voor€ 9,00. De aanbieding is te reserveren van 1 januari tot en met 15 februari. Het arrangement is dagelijks te reserveren op donderdag tot en met zondag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 40