Oi/arJaiJsi) (J) IDensenljnq.nl Familieberichten Anny Catharina Ludovica Audenaerd-Verstraeten Martha Eugenia Langerak-Elegeert Onze lieve Oma en klein Omaatje Martha Bogaart Annie Gerardus Edmondus Maria Audenaerd Ontroerd vernamen wij 't nieuws dat onze lieve en goedlachse Daniëlle is overleden. Wij zullen je sprekende ogen en je lieve lach nooit vergeten.... Kinderen en medewerkers van de Tjasker, Tragel Zorg Enige en Algemene Kennisgeving De tijd voegt ons ooit tesamen onder dezelfde steen, en strengelt onze namen tot één symbool dooreen. Heden overleed mijn lieve man Jozias Jan Kolijn - Joop - echtgenoot van Ria Kolijn-Hamerlinck 24 januari 2015 De Weistede 11 4571 KX Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wilhelmus Johannes Jacobus Petrus Langerak Zij hield van de polder het weidse land. Daar is zij geboren, daar heeft zij geleefd. Daar heeft zij haar mooiste jaren beleefd. Na een liefdevolle verzorging in W.Z.C.-Antonius te Kloosterzande is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Hontenisse, 29-5-1923 f Kloosterzande, 27-1-2015 weduwe van Petrus Gerardus Vervaet Koewacht: Cor en Tilly Nicky Kristy Kloosterzande: Jan en Pety Rens en Mandy Sjoerd Ferdy en Miranda Kloosterzande, 27 januari 2015 Correspondentieadres Anjerstraat 4, 4587 AR Kloosterzande De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op zaterdag 31 januari 2015 om 11.00 uur in de aula van uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsdienst in het uitvaartcentrum. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Maria Louisa de Maeijer Familieberichten kijk ook op Als je moet hullen, wanneer ik sterf, huil dan om de ander, die naast je loopt op straat. Als je me bitter nodig hebt, sla dan de armen om iemand heen en geef hem wat je mij schenken wilde. Heden overleed thuis in haar vertrouwde omgeving, omringd door allen die haar lief waren echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 66 jaar. St Jansteen: Gerard Audenaerd St Jansteen: Heidien Marco van de Sande-Audenaerd Tessa, Nina Hulst: Reinoud en Rieneke Audenaerd-Everaard Sientje 26 januari 2015 Eikenlaan 8, 4564 AX Sint Jansteen De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 3 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper, Hoofdstraat te St Jansteen, waarna de crematie in besloten kring zal volgen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een woord van dank aan dr. Voorbrood en alle medewerkers van de Thuiszorg, voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Het heeft haar en ons goed gedaan. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij hebben onze moeder niet verloren daarvoor gaf zij ons te veel Wat zij ons zei dat blijven wij horen van wie zij was zijn wij een deel Wij komen haar overal nog tegen in wat wij doen en wat wij laten zij was en blijft voor ons een zegen waarvan het spoor steeds verder gaat... Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve mama, oma en klein-omaatje weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 95 jaar. Tilly de Schepper-Langerak George de Schepper Joke Langerak Peter de Regt Jaap van Drongelen Marianne en Rein Leunis-Langerak Els en Eric De Paepe-Langerak Lidy en Paul van Hecke-Langerak John en Rineke Langerak-Pasmans Jos en Els Langerak-Overdulve Eric en Ans Langerak-Bun Frank en Barbara Langerak-Esselbrugge Klein - en achterkleinkinderen Met dank voor de goede zorgen aan de afdeling "Watervliet" De Vurssche, 26 januari 2015 Correspondentieadres: Zwaluwstraat 13, 4561 KL Hulst U kunt afscheid nemen van Mama in familiekamer 2 in "De Blaauwe Hoeve" van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 30 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 31 januari om 10.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. is niet meer, we zullen haar erg missen. Natascha en Tom, Joscha, Jur, Boas en Raf Vincent en Charlotte, Wouter, Fleur en Lobke Jean-Paul en Marièlla, Marnicq, Laurian en Cèderic Michel en Cyndy, Kyra en Demi Ronald en Monique, Sem en Isa Ilse Vern en Elvira, Niek en Luca Jeroen en Katrien, Jonah Barbara en Willem, Quinten en Lieke Christel en Danny, Iris en Sven Elke en Jeroen, Floor en Giel Annaly en Bart Jori en Laura Janneke en Jean Bernard, Fenna Bob en Anika S? Jurjen en Rianne Merith en Pim Lauren Aisha en Joris Fabian en Crisha Eva en Roy Sara donderdag 29 januari 2015 39 Met alle dierbaren om je heen was het gevecht toch voor jou alleen. Je nam afscheid zoals je was: sterk, optimistisch en fier. Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder en oma echtgenote van Julien Vermeire f 26-6-2003 13-7-1919 f 28-1-2015 KoewachtFrancois f en Monique Vermeire-Vereecken Dennis en Hayley Robin en Dawn Stekene (B)Bart en Annie-Mie Vermeire-De Roeck Didier Ellen Pieter f De Klinge (B)Marleen en Raoul Heirbaut-Vermeire Rogier en Jolien Laurens en Heidi Tess en Valentino Correspondentieadres: Nieuwstraat 105 4576 AK Koewacht Zaterdag 31 januari is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot con doleren in de H.H. Philippus en Jacobuskerk, Kerkplein 2 te Koewacht, waarna om 14.00 uur de uitvaartdienst aanvangt. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van de Thuiszorg en het personeel van Curamus, afd. Korenmarkt. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39