Meest verkochte Samsung, nu voor de beste prijs! Vrouw aangerand Bewoners praten mee over huizen Wissenkerke BEVELANDEN en THOLEN 27 Gemeente Tholen wil kansen van de doorgetrokken A4 benutten en hoopt nog altijd op de komst van Compakboard. hollands nieuwe. THOLEN - Het binnenhalen van nieuwe bedrijven heeft de komen de jaren topprioriteit voor de ge meente Tholen. Het college wil de kansen die de doorgetrokken A4 biedt maximaal benutten. „We moeten nu doorpakken", vindt wethouder Peter Hoek. „An dere gemeenten liggen op de loer." Hoek zegt dat de gemeente ge richt bedrijven zal aanschrijven van wie bekend is dat ze verhuis plannen hebben. Dat gebeurt in samenwerking met Rewin West- Brabant en de Economische Im puls Zeeland. Zij hebben volgens de wethouder de goede contac ten. De eerste honderd bedrijven worden op korte termijn al ge polst over een mogelijke vestiging op Tholen. Tijdens de vergadering van de commissie ruimte bleek deze week dat veel fracties in de ge meenteraad belang hechten aan de komst van nieuwe onderne mingen op bedrijventerrein Wel gelegen bij Tholen. De gemeente trekt immers 5 miljoen euro uit om varkenshouderij Britt uit te kopen. Deze vormt vanwege geur- hinder een belemmering voor de komst van nieuwe bedrijven. Als deze investering wordt gedaan, en moet worden terugverdiend, die nen die bedrijven natuurlijk wel te komen. Hoewel de varkenshouderij aan de Groeneweg ook de komst van andere bedrijven in de weg zit, wordt hij in eerste instantie opge kocht om de komst van Compak board mogelijk te maken. De pro- ducent van agrovezelplaten zou een kavel van liefst 3,5 hectare wil len afnemen en op termijn werk bieden aan 130 mensen. Hoek durft nog niet met honderd procent zekerheid te stellen dat de onderneming naar Tholen komt. Volgens hem richt Compak board zich momenteel volledig op de opening van een eerste ves tiging in Heerenveen. „Maar ze sturen nog altijd aan op Tholen als locatie voor een tweede vesti ging. Ik hoop dat we daar in het tweede kwartaal van dit jaar meer duidelijkheid over krijgen." Volgens Hoek is het belangrijk dat de gemeente de komende ja ren scherp is en toehapt als bedrij ven interesse tonen om naar Tho len te komen. Hij zegt te beseffen dat meer gemeenten profiteren van de doorgetrokken A4. „We vissen allemaal in dezelfde vijver. En laten we elkaar niet voor de gek houden, de bedrijven staan natuurlijk niet in de rij om naar Tholen te komen. We zullen daar keihard voor moeten werken. Maar als we niets doen, weten we zeker dat ze niet komen." De gemeente heeft de afgelopen jaren al enkele 'grote vissen' bin nengehaald, waaronder landbouw- mechanisatiebedrijf Van Trier en winkelinrichter Hemi. Met name dat laatste bedrijf biedt veel werk gelegenheid. Beide bedrijven - die in hun vorige gemeenten steeds vastliepen - loofden de meewer kende houding van Tholen. De Samsung Galaxy S4 t.w.v. €399,- En iedere maand hollandsnieuwe.nl/pzc THOLEN - Op de Eendrachtsweg in Tholen is op 15 januari een vrouw (40) aangerand, zo meldde de po litie gisteren. De politie is op zoek naar getuigen. Volgens de politie fietste de vrouw die dag rond 16.00 uur vlakbij de Thoolse Brug toe ze de aanrander tegen kwam. De man fietste voor haar uit, maar op de Eendrachtsweg kwam hij naast haar fietsen. Ter hoogte van de supermarkt trok hij aan haar tas en randde de vrouw aan. De vrouw verweerde zich waar door de aanrander er vandoor ging in de richting van Thoolse Brug. Volgens de politie is de man tussen de 16 en 20 jaar, onge veer 1,75 meter lang, normaal pos tuur, smal gezicht en sprak Neder lands. Zijn ogen zijn grijs-blauw en hij heeft donkerbruin haar. Dat maakt RWS, die een kwart van de woningen in Wissenkerke in bezit heeft, bekend. Er worden acht woningen gesloopt. De nieu we woningen moeten in 2020 worden opgeleverd. In 2018 start het participatieproject voor toe komstige bewoners. In de Bea- trixstraat en Visserijstraat worden 24 woningen opgenomen in het onderhoudsprogramma en kun nen huurders kiezen voor een maatwerkpakket. Huurders bepa len zelf voor welke extra aanpas singen zij bereid zijn te betalen. Dat kan bijvoorbeeld gaan om extra stopcontacten of een nieu we keuken. Het maatwerkpakket wordt dit jaar nog in samen spraak met huurders opgesteld. Een deel van de woningen in de Beatrixstraat wordt bij leegstand bestemd voor jongeren vanaf 23 jaar. Van de huurwoningen aan de Beatrixstraat, Sportlaan en Wijtvlietstraat gaan er negen de verkoop in. Shirts Pullovers Gant j twee stuks 49,- PullOVCr normaal 199,90 nu vanaf 59,90 bosmenshop.nl fl/bosmenshop /bosmenshop Bergen op Zoom Goes Middelburg' Stationsstraat 8 Langevorststraat 56 Lange Delft 1 Lange Delft 37 t 0164 796000 t 0113 214530 t 0118 613047 t 0118 650666 WOENSDAG 28 JANUARI 2015 Vol inzetten op komst bedrijven' door Rob Paardekam Wethouder Peter Hoek je betaalt slechts per maand! 5 inch Full HD scherm Snelle processor - 13MP camera 275 MB, belminuten of sms'jes 500 MB extra Bij hollandsnieuwe krijg je de Samsung Galaxy S4 (t.w.v. €399,-) nu voor maar €23,- per maand! Dat is inclusief een maandtegoed van 275 MB, belminuten of sms'jes én 500 MB extra. De bezorgkosten zijn eenmalig €30,- en de aansluitkosten krijg je cadeau! Liever nóg meer MB's erbij? Kies dan voor 1000 MB extra. Zo weet je zeker dat je altijd en overal zorgeloos online kunt gaan. Met hollandsnieuwe bepaal je zelf hoe jij je tegoed gebruikt. Je betaalt altijd een vast laag tarief en belt nooit zomaar buiten je bundel. Vervelende verrassingen op je rekening zijn dus voorgoed voorbij! f Daar houden wij van! Bestel snel op: door Esme Soesman Zakelijk abonnement nodig? Er is ook hollandsnieuwe voor ondernemers. WISSENKERKE - Toekomstige bewo ners van de acht nieuw te bouwen levensloopbestendige woningen in de Julianastraat in Wissenkerke kunnen meedenken over onder meer de indeling van de huizen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59