Familieberichten Woudi Pieper-Simonse 34 woensdag 28 januari 2015 kükookop fllensenlinq.nl Jannetje Meerman-Brunke Leendert Maris van der Weele Leendert Maris van der Weele Leendert Maris van der Weele Jacobus Johannes Theodorus Schoenmakers Cornelia Johanna Helena Speelman Cora Tot onze droefheid nam de Heere uit onze familiekring weg, na een moeizame levensavond, onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Stoffel Pieper op de leeftijd van 84 jaar. De Heere trooste en sterke de (klein-)kinderen en verdere familie. Gouda: A.M. Bezemer-van Kreuningen A. Bezemer Lunteren: S. Dorresteijn-Pieper Krabbendijke: Q. Pieper E. Pieper-Buteijn Neven en nichten Sassenheim, 24 januari 2015 Lieve Janny Tieleman 'Hetgene dat er geweest is, hetzelfde zal er zijn, en hetgene dat gedaan is, hetzelfde zal er gedaan worden, zodat er niets nieuws is onder de zon. Prediker 1 vers 9 Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die hij ons gaf en de zorg waarmee hij ons omringde, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 26 december 1924 Colijnsplaat 26 januari 2015 Marina van der Weele-Vogelaar Cocky en Pieter Jukkenekke-van der Weele Marleen en Lex, Josephine, Olivier Jan Pieter en Joëlle, Rosalie Rinus en Rita van der Weele-Gysen Steven en Jetske, Vincent Anneleen en Diederik, Robin, Floris, Nikki, Lauren Kees en Jacqueline van der Weele-Karelse Kees en Wytske, Marie-Louise, Charlotte Annemarie en Hessel Marian van der Weele en Jan Paul Grollé Marijn Correspondentieadres: Hoeve Zuidvliet Colijnsplaatseweg 65,4486 PT Colijnsplaat We nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op zaterdag 31 januari om 13.00 uur in de Dorpskerk aan de Havelaarstraat te Colijnsplaat. Hierna zal in familiekring de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Aansluitend aan de kerkdienst bent u welkom in café restaurant 'De Schelde', Havenstraat 9, Colijnsplaat. Hier is ook gelegenheid de familie na de begrafenis te condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Van Delft en het zotgteam van Cleijenborch voor de liefdevolle zorg. Heden is uit onze familiekring weggenomen onze lieve zwager en oom echtgenoot van M. van der Weele-Vogelaar H.M. Klompe-Vogelaar in herinnering C. Klompe in herinnering M.H. van der Maas-Vogelaar in herinnering I.L.J. van der Maas in herinnering J.J. Vogelaar in herinnering L.P. Vogelaar-van der Maas in herinnering J.J. Vogelaar in herinnering S.J. Vogelaar-de Regt M.H. Vogelaar in herinnering neven en nichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Raadslid van de voormalige gemeente Kortgene in de periode van 1968 tot 1976 en raadslid en wethouder in de periode 1976 tot 1986. Zijn inzet en ideeën zijn waardevol geweest voor de gemeenschap. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achter kleinkinderen veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Namens het college van burgemeester en wethouders, gemeentebestuur en personeel van Noord-Beveland, C.H. Poortvliet, de raadsgriffier drs. D. Sinke, de secretaris M.A. Franzel MSc, de waarnemend burgemeester Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, laten wij u weten dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader en opa -Jacques - weduwnaar van Theresia Julia Carola van der Velden Millingen aan de Rijn, Vlissingen, 15 februari 1927 26 januari 2015 Wij bewonderen de waardigheid waarmee hij afscheid nam van ons en het leven Frans en Tamara Schoenmakers Carla Schoenmakers en Frank van Broekhoven Han Roel en Ellen FJaak Iris Anouk Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 152 4381 LJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 30 januari van 12.00 tot 12.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal aansluitend om 13.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Het "Team Binnenstad" van WVO wordt bedankt voor de goede zorgen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat na een ziekbed van slechts enkele weken is overleden onze geliefde en dierbare schoonzus echtgenote van Jasper Janse in de leeftijd van 82 jaar. Wij wensen onze broer Jasper, zijn kinderen en klein kinderen veel sterkte dit grote verdriet te dragen. Namens de broer en zussen en familie J. Janse Hurgronjestraat 14 Heinkenszand Heinkenszand, 25 januari 2015 Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan haar, die voor altijd afscheid van ons nam. Onze lieve (schoon-)mama, oma en overgrootoma weduwe van Joost Meerman is ingeslapen. Vlissingen, 14 oktober 1923 's-Heerenhoek, 26 januari 2015 Goes: CeesenElla Petra en Robert Jan Marco en Anoushka Vlissingen: Max en Emily Wendy en Marcel Sharon, Nicky Bianca en Ronnie Oost-Souburg: Jannie en Piet Maikel Djaron Jeffrey Vlissingen: Johan t Vlissingen: Fred Vlissingen: Gerda en Leo Cassandra en Sjoerd Correspondentieadres: Donkerstraat 44, 4463 VW Goes Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in Theresiahof in 's-Heerenhoek heeft ontvangen. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op vrijdag 30 januari om 17.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot ontmoeting en condoleance. Bedankt voor de afgelopen 10jaar. We gaan je missen! Frans Lauret Esmeralda en Edwin van Horik Vivian en Fleur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53