Hlensenlinq.nl üvar Jails;] Familieberichten Hendrika Wilhelmina Dorleijn Lein Joosse Joosse Meliskerke Fietsspecialist Piet Voskamp L. Joosse Trijntje de Boer - van Dijk Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat onze bijzondere tante op 95-jarige leeftijd is overleden. Wij zullen haar en haar verhalen missen. 15 oktober 1919 25 januari 2015 De Rijp: Leo den Engelse Wilma den Engelse-Kiewiet Hoorn: Marina Honders-den Engelse Johan Honders Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 31 januari van 11.00 tot 11.20 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de afscheidsbijeen komst, voorafgaand aan de crematie, worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: L. den Engelse, Wevershof 73,1483 XM De Rijp leo@denengelse.nl Met diepe droefheid delen wij u mee dat, na een lange periode van zorg en afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde en zeer zorgzame vader, opa en overgrootvader sinds 2 februari 2008 weduwnaar van Sara Janse in de leeftijd van 87 jaar. Meliskerke Leida Joosse Meliskerke Aart en Betty Joosse-de Vos Sandra (in herinnering), Jantina en Corné, Sarina en Jan, Jan en Sandrien, Leon en Rianne Meliskerke Liesbeth en Dick Zandijk-Joosse Piet en Christa, Leindert en Willy, Marjolein (in herinnering) Sara en Ray, Daan Bodegraven Kees en Jenetta Joosse-van Voorst Lennart en Henrike, Ad en Magda, Nico en Amasja, Jasper en Marie-José, Diona VeenendaalAdrie en Joke Joosse-Arends Leonard en Annelien, Erik en Inge, Arjen en Heieen, Jorieke en Matthias, Stefan Meliskerke Ary en Martina Joosse-Zoutendijk Wim, Sarita, Corrie en Marius, Leanne, Janneke, Linda Ederveen Ineke en Henk Scheppink-Joosse Jurrian, Sarissa, Leander, Anne, Diederick, Louise en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Eben-Haëzer, afd." Parel", voor de liefdevolle verzorging. Tevens Dr. de Laet voor de betrokken en respectvolle begeleiding. 27 januari 2015 Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres L. Joosse Corn. Jaspersesstraat 6 4365 BB Meliskerke Op D.V. vrijdag 30 januari is er tussen 19.00 en 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburg- straat 25 te Meliskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 31 januari om 11.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Graag gepaste kleding Geen bloemen In verband met bet overlijden van onze vader is gesloten tot en met zaterdag 31 januari a.s. In verband met het overlijden van onze vader is gesloten op zaterdag 31 januari a.s. Wij wensen de familie veel sterkte toe nu de vader van onze werkgever de heer is overleden. Werknemers van Ary Joosse Fietsspecialist Piet Voskamp Lein Joosse Pieternella de Jager Melis Natasja kijk ook op De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets Verdrietig, maar met dank in ons hart voor wie zij in haar mooie leven voor ons geweest is, hebben we afscheid mogen en kunnen nemen van onze lieve, altijd vol belangstelling zijnde moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 2 september 1987 weduwe van Klaas de Boer Marrum, 2 juni 1924 Vlissingen, 27 januari 2015 Goes Douwe de Boer en Petra Lauret Arjen en Marcia, Lars, Sven Petra Kapelle Arjen en Corrie de Boer Arjen en Mariëlle Ellen Goes Hilda en Jan Filius(f) - de Boer Jan Minderhoud Nanda en Reinier, Bo Mirjam en Peter, Evi, Mare Wilhelminadorp Janny en John Schoop - de Boer Remy en Sanne Nynke Jennifer en Ron Assen Joop en Cecile de Boer Maurice Romée Julius correspondentieadres: Hammarskjöldstede 17, 4463 KN Goes De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 31 januari 2015 om 11.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 10.00 tot 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Vroone, C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvangen dan mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. woensdag 28 januari 2015 33 Bedroefd zijn wij dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom weduwnaar van Sara Joosse-Janse Biggekerke: J. Janse-Joosse A. Janse Meliskerke: C. Janse P. Janse-van Sluijs neven en nichten A/a een periode van steeds toenemende belem meringen van lichaam en geest is in het vertrouwen op Gods beloften van ons heengegaan onze lieve pleegmoeder, schoonzus en tante weduwe van Gilles de Jager Vrouwenpolder, Veere, 8 september 1926 24 januari 2015 Jan Franse (in herinnering) Ruud en Bianca Franse Cesar Oscar Familie Melis Familie de Jager Correspondentieadres: Familie Franse Nieuweweg 70 3371 CR Hardinxveld-Giessendam Er is gelegenheid tot schriftelijk condoleren op vrijdag 30 januari van 12.30 tot 12.50 uur in "De Petruskerk", Ds van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend zal om 13.00 uur de Dienst van Woord en Gebed gehouden worden. Na de dienst zal de begrafenisplechtigheid plaats vinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "De Petruskerk" op bovengenoemd adres. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van af deling Rozenhof, Zorg- en verpleegcentrum Nieuw- Sandenburgh te Veere voor hun betrokken en liefde volle verzorging. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen Geen toespraken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52