8 BUITEN Zaad en vetbollen trekken mooie gasten. Opeens is de tuin een paradijsje voor kleine en grotere gevleugelden, die zich een makkelijk hapje niet la ten ontzeggen. En dan sneeuwt en vriest het nog niet eens. Als de winter zich straks echt doet gelden, wordt het vast nog drukker. Voor dit mo ment zijn we al uitermate tevreden met de stipte specht, gulzige gaai en andere hongerige tuinvogels. Voor de liefhebbers van lol en leut is het nog een kwestie van even ge duld hebben. Half februari vergapen we ons weer aan de mooist opgetuig de vehikels. Carnaval leeft volop in Oost-Zeeuws-Vlaanderen en een beet je op Zuid-Beveland en Tholen. In vaak onverwarmde schuren wordt hard gewerkt aan de opbouw van de meest fantasievolle praalwagens. Volgende week woensdag 4 februari nemen we op deze pagina een voor schot op het carnavalsgedruis met foto's van het werk aan uw wagen. Stuur beelden van U en Uw PRAALWAGEN voor maandag 2 februari naar buiten@pzc.nl (1 MB, 200 dpi). Graag met vermelding van uw naam en woonplaats en een korte toelichting. Elke dag om 9.00 en 13.00 uur bezoekt de kleine bonte specht onze tuin. foto Lou Wisse, Westkapelle U en uw TUINVOGEL Eenvoudig, maar een prachtige vogel in dit winterkleed. foto Ronny Baute, Terneuzen Tuinvogel of niet? Niet mijn lieveling, maar wel mooi op de foto. foto Margot de la Ruelle, Sas van Gent Roodborstje, foto Désirée Hoondert, Dishoek Ik ben de baas van deze kokosnoot, zegt dit meesje. foto Liesbeth Slieker, Goes Niet echt een tuinvogel, maar wel een broodliefhebber. Gelukkig zit er nog dubbelglas tussen. foto Jaap Geluk, Vlissingen Een Vlaamse gaai die bij ons in de tuin regelmatig terugkeert en al het vogelvoer opeet. foto Marga Sentjens, Rilland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44