Uyarlailsfj Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl Johnny Coppens Leendert Maris van der Weele Leendert Maris van der Weele 34 woensdag 28 januari 2015 Met leedwezen namen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze oud-organiste Corrie de Blaeij Wij zullen Corrie in grote dankbaarheid blijven herinneren als onze organiste, die tientallen jaren lang met passie onze gemeentezang heeft begeleid en als diligente van het koor dat met Kerst en Pasen de diensten opluisterde. Wij wensen allen die verdriet hebben om haar heengaan, Gods nabijheid toe. Namens de kerkenraad van de Protestantse Gemeente Zaamslag Ds. G. de Lang, preses P. van Es, scriba de natuur geeft de natuur neemt Op 26 januari 2015 is op 59 jarige leeftijd overleden. De begrafenis zal op 30 januari om 13.00 uur plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Goede reis lieve Theo Lein Joosse Ps. 139:16 Jozias de Putter Jo Janny Tieleman-Waterman Lieve Janny Tieleman Cornelis Jacobus Anna Kop Karl 'den ouwe Burtman' Mariëtte Eduard Maria Casus 'Hetgene dat er geweest is, hetzelfde zal er zijn, en hetgene dat gedaan is, hetzelfde zal er gedaan worden, zodat er niets nieuws is onder de zon. Prediker 1 vers 9 Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die hij ons gaf en de zorg waannee hij ons omringde, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 26 december 1924 Colijnsplaat 26 januari 2015 Marina van der Weele-Vogelaar Cocky en Pieter Jukkenekke-van der Weele Marleen en Lex, Josephine, Olivier Jan Pieter en Joëlle, Rosalie Rinus en Rita van der Weele-Gysen Steven en Jetske, Vincent Anneleen en Diederik, Robin. Floris, Nikki, Lauren Kees en Jacqueline van der Weele-Karelse Kees en Wytske, Marie-Louise, Charlotte Annemarie en Hessel Marian van der Weele en Jan Paul Grollé Marijn C orrespondenti eadres: Hoeve Zuidvliet Colijnsplaatseweg 65,4486 PT Colijnsplaat We nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op zaterdag 31 januari om 13.00 uur in de Dorpskerk aan de Havelaarstraat te Colijnsplaat. Hierna zal in familiekring de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Aansluitend aan de kerkdienst bent u welkom in café restaurant 'De Schelde', Havenstraat 9, Colijnsplaat. Hier is ook gelegenheid de familie na de begrafenis te condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Van Delft en hetzoigteam van Cleijenborch voor de liefdevolle zorg. Heden is uit onze familiekring weggenomen onze lieve zwager en oom echtgenoot van M. van der Weele-Vogelaar H.M. Klonrpe-Vogelaar in herinnering C. Klompe in herinnering M.H. van der Maas-Vogelaar in herinnering I.L.J. van der Maas in herinnering J.J. Vogelaar in herinnering L.P. Vogelaar-van der Maas in herinnering J.J. Vogelaar in herinnering S.J. Vogelaar-de Regt M.H. Vogelaar in herinnering neven en nichten "Treur niet over mijn dood maar verblijd je over mijn leven. Cliënten en personeel Sterredreef 10-12; 13 en 21 Clinge, Tragel Zorg Bedroefd zijn wij dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom weduwnaar van Sara Joosse-Janse Biggekerke: J. Janse-Joosse A. Janse Meliskerke: C. Janse P. Janse-van Sluijs neven en nichten Uw ogen zagen mijn vormeloos begin, alles werd in Uw boekrol opgetekend, aan de dagen van mijn bestaan ontbrak er niet één. Op Zijn tijd is door de Here thuisgehaald onze geliefde zoon, broer, zwager en oom 25-05-1969 125-01-2015 Axel: Jan en Lenie de Putter- van Dixhoorn Dronten: Herman en Nicolette de Putter-Spyker Geert-Jan Roy Owen - in herinnering Mark Axel, 25 januari 2015 Pouckedijk 4 4571 PS Axel Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten Dankbaar voor haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moeder, schoonmoeder, zus, schoonzus, tante en vriendin Waarde, 4-4-1931 Hulst, 26-1-2015 t=Kj>Jo Tieleman 1977 t^jsJo Tieleman 2004 MonsterAlbert en Ellen Tieleman-Burm Kloosterzande Familie Tieleman-Hoop Kamperland Familie Versluis-Tieleman Terneuzen dhr. F. Lauret Correspondentieadres: Stuvesande 94 4532 MJ Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehou den op zaterdag 31 januari om 10.30 uur in de kapel van 'De Blaauwe Hoeve', Truffinoweg 2 te Hulst. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren in 'Brasserie Truffino'. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Vrijdag 30 januari is er van 16.00 - 17.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in familiekamer 1, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Bedankt voor de afgelopen 10jaar. Wegaanje missen! Frans Lauret Esmeralda en Edwin van Horik Vivian en Fleur Zijn laatste woorden waren "Het is goed zo" Moe, maar voldaan heeft hij ons verlaten. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa en schoonzoon weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Pascale en Jan Michael, Rany Sandra en Hidde Roza Casus-Vermeren Balou 26 januari 2015 Correspondentieadres: Lange Nieuwstraat 16, 4587 RJ Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Karl in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Mael- stedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 30 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 31 januari om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Een woord van dank aan alle medewerkers van 'de Meander' voor hun goede en liefdevolle verzorging. Het heeft hem en ons goed gedaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 34