Meest verkochte Samsung, nu voor de beste prijs! is slechts één dag Zeelandia verstevigt handelspositie in India COA heeft hallen Goes voorlopig niet nodig WALCHEREN 27 e companion sparing van duizend euro. Er is ook geen geluidsoverlast door de ruimte tussen eigen muur en die van de buren. Bij traditionele rij tjeswoningen is vaak sprake van contact door losse steentjes en ce ment, dit kan geluidslekken ver oorzaken. Iedere woning bestaat uit 25 elementen waaronder kant-en-klare trappen en badka mer. De bouwtijd van de woning is één dag. Aflevering kan inclu sief stoffering, bekleding van de trap en geschilderde muren. De woning is binnen twee weken vol ledig woon-klaar. Het huis heeft een compleet ingerichte badka mer en een keukenopstelling met vaatwasser, koel-vriescombinatie, combimagnetron, inductiekook plaat en rvs afzuigkap. De woning voldoet aan de hoogste energie normen: Energienota-nul. Bij nor maal gebruik betekent dit voor de bewoner geen energierekening. Een dergelijke woning zonder grond kost 155.000 euro vrij op naam. Dat gebeurt in eerste instantie door het opzetten van het nieuwe bedrijf Fine Zeelandia. Dit be drijf, gevestigd in Bombay, is een joint venture van Zeelandia en Fi ne Organics - sinds 2001 Zeelan- dia's vaste distributeur in India. Fine Zeelandia bedient de mark ten van India, Sri Lanka, Bangla desh en Nepal met van Zeelandia geïmporteerde producten. Door de samenwerking krijgt Zeelan dia ook voet aan de grond in de vijf zogenoemde Bries-landen: Brazilië, Rusland, India, China en Zuid-Afrika. Dit jaar begint Fine Zeelandia met de bouw van een eigen fabriek in India. De meeste grondstoffen hoeft het bedrijf dan niet meer te importeren, het geen kosten bespaart. Volgens Roelof Krist, chief execu tive officer van Zeelandia is de ge zamenlijke onderneming van be lang voor het versterken van de positie wereldwijd, maar zeker ook in India. „Dat is namelijk een enorme groeimarkt. Vooral op het gebied van banket maar in toene mende mate ook voor brood." Eind vorig jaar ontstond ophef, omdat exploitant Ram Jagesar van de in de Zeelandhallen gevestigde kartbaan zijn activiteiten begin deze maand moest beëindigen, naar verluidt ten faveure van de tijdelijke opvang van vluchtelin gen. Weliswaar was er contact tus sen het COA en eigenaar Libéma, maar dat er op korte termijn asiel zoekers in de Zeelandhallen zou den komen is volgens Ploeg van het COA absoluut niet aan de or de. Wat hem betreft is alle com motie een 'storm in een glas wa ter' geweest. „Wij zijn een leren de organisatie. Een situatie als in Zwolle (waar vorig jaar op stel en sprong asielzoekers moesten wor den opgevangen, red.) willen we niet meer, vandaar dat we nu vooraf locaties polsen. Maar er zijn geen contracten getekend." Volgens Ploeg heeft is voor het COA nog steeds een noodzaak om locaties te vinden. „Stel dat er eind volgende maand ineens tien duizend mensen aan de grens Bergen op Zoom Goes Middelburg zouden staan, dan moet je die er- Stationsstraat 8 Langevorststraat 56 Lange Delft 1 Lange Delft 37 gens opvangen. Voorlopig ziet dat t 0164 796000 t 0113 214530 t 0118 613047 t 0118 650666 er niet naar uit. Maar stel dat, dan zou een zeer tijdelijke opvang in een evenementenhal een overwe ging kunnen zijn." hollandsnieuwe.nl/pzc nieuwe. De Samsung Galaxy S4 t.w.v. €399,- En iedere maand Shirts Pullovers Gant j twee stuks 49,- pullover s normaal 199,90 nu vanaf 59,90 bosmenshop.nl B]/bosmenshop (!j/bosmenshop WOENSDAG 28 JANUARI 2015 Uniek aanbod je betaalt slechts €23,- per maand! Zakelijk abonnement nodig? Er is ook hollandsnieuwe voor ondernemers. door Ton van den Nouweland ZIERIKZEE - De fabriek voor bakke rijgrondstoffen Zeelandia in Zierik- zee verstevigt zijn positie in India. GOES - Het lijkt er niet op dat er binnen afzienbare tijd asielzoekers zullen worden ondergebracht in de Zeelandhallen in Goes, als dat al ge beurt. Dat zegt woordvoerder Ro bert Ploeg van het Centraal orgaan opvang asielzoekers (COA). Daar houden wij van! Bestel snel op: hCllandS 5 inch Full HD scherm Snelle processor 13MP camera 275 MB, belminuten of sms'jes 500 MB extra Bij hollandsnieuwe krijg je de Samsung Galaxy S4 (t.w.v. €399,-) nu voor maar €23,- per maand! Dat is inclusief een maandtegoed van 275 MB, belminuten of sms'jes én 500 MB extra. De bezorgkosten zijn eenmalig €30,- en de aansluitkosten krijg je cadeau! Liever nóg meer MB's erbij? Kies dan voor 1000 MB extra. Zo weet je zeker dat je altijd en overal zorgeloos online kunt gaan. Met hollandsnieuwe bepaal je zelf hoe jij je tegoed gebruikt. Je betaalt altijd een vast laag tarief en belt nooit zomaar buiten je bundel. Vervelende verrassingen op je rekening zijn dus voorgoed voorbij!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 27