w Familieberichten 38 dinsdag 27 januari 2015 kükookop fflensenlinq.nl Antonius Johannes van Oorschot Hans de Rijke Hans de Rijke Hans de Rijke Hans de Rijke Johanna Maria van de Velde L.J. Michielsen Toon Jan Poppe Hans de Rijke Gerardina Josephina Schoenmaker - de Voogdt -Dinie- Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer De heer Michielsen is in de periode van maart 1951 tot augustus 1985 werkzaam geweest bij de voormalige Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland, laatstelijk in de functie van stuurman oudste categorie. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 26 januari 2015 Intens verdrietig door de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, trotse opa en overopa in de leeftijd van 90 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons omringde. Riek van Oorschot - Meeus Gerard en Ine Bas en Dineke Jos en Heieen Lucinda en Joyce, Jelisa Cassandra Priscilla en Ron Joey en Kimberley Peter en Wilma Kelly en Boy, Beau Bas Eli en Ella Cindy Amy Krabbendijke, 24 januari 2015 Dorpsstraat 73, 4413 CD Krabbendijke De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op donderdag 29 januari om 12.30 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en Ter Weel, afdeling D, voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Cathrien en haar gezin veel sterkte in deze moeilijke tijd Kleverskerke: Krijn en Leny Corre' Lianne Wilco en llka tim en lisa "Naar waarde genoten" Na een mooi leven is overleden mijn lieve man, onze dappere, vrolijke vader en opa 3-11-1940 24-1-2015 We zullen je nooit vergeten. Mientje Vogel Karin de Rijke Han Vlemmix Herman van Vroenhoven, i.m. Okke Jules Judith de Rijke Tony IJzermans Seppe Ties Sara Marietje Sint Kruislaan 67 4383 AJ Vlissingen Op vrijdag 30 januari om 15.00 willen wij Hans her denken in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop willen wij graag informeel met u samen zijn. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Onze gedachten zijn bij Mientje, de kinderen en kleinkinderen. Izaak en Willy Jan en Coby Neli en Marcel neven en nichten Middelburg, 24 januari 2015 Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man Met verdriet in ons hart moeten we afscheid nemen van onze lieve zwager en oom echtgenoot van Mientje Vogel Gill en Matty Vogel Miriam, fan-Paul en kinderen Robin, Joyce en kinderen 24 januari 2015 Wij verloren onze lieve zwager Zijn optimisme, zijn inzet voor ons als familie zullen we niet vergeten. Kees en Lia Riet en Herman Theunie Vlissingen, 24 januari 2015 Verdrietig zijn wij om het overlijden van Vriend, we zullen je missen. Je schaatsmaatjes Tonny, Huib, Ko Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang mochten behouden, laten wij u weten dat op 92-jarige leeftijd in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma, omi en bomma weduwe van Jacobus Schoenmaker Antwerpen, 13 maart 1922 Goes, 24 januari 2015 Frits en Hennie Schoenmaker -Roeting Serge en Wendy, Jaivy, Cheyenne, Djenahro Mare en Annemieke, Ruben, Reza Lisette en Jan Jobse-Schoenmaker Robbin en Samantha Miriem en Dennis, Ronan Correspondentieadres: De Ruijterstraat 49 4335 GJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 januari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 29 januari oml3.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Dan ga ik op tot Gods altaren, Tot God, mijn God, de bron van vreugd; Dan zal ik, juichend, stem en snaren Ten roem van Zijne goedheid paren, Die, na kortstondig ongeneugt', Mij eindeloos verheugt. Psalm 434 Met verdriet geven wij kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma 23 juli 1924 f 25 januari 2015 Chris en Joke Timmerman Carline en Harry, Albert-Daniël Annebeth en Ruben Daniël in liefdevolle herinnering Carla en Anton van der Welle Gerard en Marieke Carolien en Victor Martin en Joka Timmerman Arne en Sanne Lotte en Martijn Evi en Joren Astrid Timmerman Victoria Miriam Borrendamme 74 4301 VD Zierikzee De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 29 januari om 12.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zevengetij- straat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voor de dienst is er van 11.15 tot 11.50 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49