Familieberichten kükookop mensen inq.nl Jannie Gillissen-de Croo Han Alle wijn Catliariiia Alinckindcrs - Wisse Jan Poppe Ray Mack Dina Adriana Bosman-Machielsen - Dien - Pieternella Bruggeman - Breure - Nel - 12 september 1924 23 januari 2015 Ben Gillissen en Saskia Leonhart Pepijn, Katja, Jelle, Tijmen Caspar Gillissen en Teresa Kalverboer Vicky en Marlou Geertje Landegent-Toxopeus Met leedwezen vernamen we het overlijden van de heer We herinneren Han als een vriendelijk en beminnelijk mens en trouw supporter en van de Sportclub Waarde. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn naaste familieleden en dierbaren. We wensen allen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur, spelers en supporters van de Sportclub Waarde Majesteit, groot ie I hv majesteit: Dwars door de dood werd Ilij verhoogd, Jezus regeert! Op zaterdagochtend 24 januari beeft mijn moeder, onze oma en omi liaar handen in de handen van de I leer gelegd. Dankbaar rijn we voor haar liefde en zorg. Sinds 2001 weduwe van M.L. Almekinders Ze zal ons blij ven inspireren. s-IIeer Arendskerke Goes 29 dece mber 1922 24 januari 2015 Annette Nicole Lous Kees, Mant Paul Karen Ni ch, Lisa, Arme, Lotte Edwin Christy Correspondentieadres: Noordweg 378, 4333 KJ Middelburg Mijn moeder, onze oma en omi is thuis opgebaard, President Kennedylaan 8 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 29 januari van 19-00 tot 20.00 uur. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 30 januari om 10.30 uur in de Morgenster, Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude I Iavendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum II. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdweg) te Middelburg. We betreuren het afscheid te moeten nemen van onze sportvriend Adri Joosse Zijn vrouw, kinderen en verdere naaste familie wensen wij veel sterkte toe. De Veteranen van a.v. Dynamo Na een vriendschap van meer dan 50 jaar, moeten wij nu afscheid nemen van onze goede vriend Zwaar valt ons dit verlies. Jan we zullen je missen! We wensen Cathrien en kinderen sterkte. Koudekerke: Bram en Suus Kluijfhout-de Visser en kinderen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Je was een rots in de branding, koerste recht door zee, trotseerde storm en golven, alleen had je de wind niet mee. Wij wensen Conny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Lissy, Peter en Corry, Hans en Sonja Kinderen en kleinkinderen Sluiskil, januari 2015 tijd amen in epedaefvten in cjvdcufitcn Heen- ulZijd inrtnen Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Jan Abraham Bosman 23-8-1928 -Terneuzen- 124-1-2015 J.A. Bosman Jack en Els Richard en Eugenie Jan Fahrenheitlaan 6 4532 JR Terneuzen Donderdag 29 januari is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtig heid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Ma is thuis. Haar handen hebben voor ons gewerkt Haar hart heeft voor ons geklopt Haar stem heeft voor ons gesproken Haar ogen hebben ons tot het laatst toe gevolgd Rust nu maar uit Op de leeftijd van 100 jaar is van ons heengegaan onze moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergrootmoeder weduwe van Hendrik Bruggeman 10 juni 1914 Bath 25 januari 2015 Leijntje en Joop (in herinnering) Lia en Rinus (in herinnering) Wim en Josépha Klein-, achterkleinkinderen en achterachterkleinkind Correspondentieadres: Walstraat 9, 4411 RL Bath Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 januari tussen 14.00 en 14.10 uur in de Eendrachtaula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend is de afscheidsbijeenkomst om 14.15 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot con doleren in de condoleanceruimte van het crematorium. dinsdag 27 januari 2015 37 Rimpeling zoals de zon ondergaat en steeds weer opkomt zoals het water afgaat en weerkeert zo rimpelen herinneringen aan degene die je achterlaat Dag lieve moeder en oma Wij willen haar graag, samen met u, begraven. Samenkomst donderdag 29 januari om 13:00 uur in de kerk te Biggekerke. Van daaruit lopen wij gezamenlijk naar de begraafplaats. Persoonlijk afscheid nemen is mogelijk op woensdag 28 januari van 16:00 tot 19:00 uur in haar woning; President Rooseveltlaan 48, 4382 KS te Vlissingen. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Psalm 43 In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat, te midden van haar kinderen, vredig van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma sinds 1 augustus 2006 weduwe van Hubrecht Jan Landegent Zevenhoven, f Burgh-Haamstede, 22 september 1918 24 januari 2015 Kapelle: Kees en Nicolette Landegent-Sleeuwenhoek Ellemeet: Annie en Leo Lemsom-Landegent Burgh-Haamstede: Corrie en Piet Verkaart-Landegent Burgh-Haamstede: Henk en Lijdie Landegent-Kloet Rhoon: Jan Landegent en Hilda van Ettinger Riet Landegent-van Ettinger in liefdevolle herinnering Burgh-Haamstede: Nellie en Addi Bakker-Landegent Burgh-Haamstede: Jaap Landegent haar 20 kleinkinderen en haar 20 achterkleinkinderen Correspondentieadres: Dapperweg 20 4328 BB Burgh-Haamstede De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op vrijdag 30 januari om 13.15 uur in de Gereformeerde kerk, Platboslaan 1 te Burgh- Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48