C) Marrea Strandwandelen Shoppen aan 499,- 1399, 1 40 Rivièra van Dubrovnik en 12 dagen IJsland cruise met de MSC Splendida 13 dagen Montenegro Vertrekdatum en Prijs 2015 Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag prijs per persoon Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis ~\JüP pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Prijs €99,-p.p. \J/ hotelarrangementen Uitwaaien, winkelen en slapen in een 4-sterren hotel in Noordwijkerhout! Boek nu deze lezersreis ~\5iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Slechts v.a Slechts v.a Vertrekdata en Prijzen 2015 prijs per persoon De rivièra van Dubrovnik is het zuidelijkste, aan zee gelegen deel van Kroatië. Turquoise water, steile kliffen en romantische baaien met mooie rots- en kiezelstrandjes en veel prachtige ei landen. Langs deze kust ligt een aantal bijzonder mooie steden zoals Dubrovnik, Split en Zadar. U vindt in deze steden een schat aan Romeinse, Venetiaanse en middeleeuwse architectuur. Ook brengt u een bezoek aan het buurland Mon tenegro, wat letterlijk 'Zwarte Berg' betekent. 13 april 27 april 11 mei 25 mei 8,22 juni 6 juli 20 juli 3,17 augustus 31 augustus 14 september 28 september 12 oktober 499,- 599,- 649,- 659,- 699,- 759,- 799,- 829,- 739,- 699,- 599,- 499,- Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. ANVR FZC Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 28,00 per nacht. Dit arrangement is geldig t/m december 2015 Onze eigen Nederlandse kust is ideaal om een paar dagen uitte waaien. Noordwijker hout ligt in het hart van de Bollenstreek en vlakbij de mooie badplaats Noordwijk. Een prachtige omgeving waar u eindeloze fiets en wandeltochten kunt maken. In Noord- wijk gaat u natuurlijk lekker uitwaaien op het strand of gezellig winkelen (ook op zondag!). Daarna snel het café in om even op adem te komen onder het genot van een hapje en een drankje. Op de gezellige boulevard van Noordwijk is keuze genoeg. De oude universiteitsstad Leiden mag u zeker niet missen. Cultuurliefhebbers kun nen hun hart ophalen. De Pieterskerk, de Hortus Botanicus en De Waag zijn echte aanraders en vergeet ook de beroemde schilderijen van onder andere Rembrandt niet. NH Leeuwenhorst is een gezellig en gastvrij hotel. Dankzij de vele faciliteiten is dit hotel een uitstekende keuze voor een ontspannen verblijf. Na een paar dagen Noordwijkerhout kunt u er weer helemaal tegen. NH Leeuwenhorst (4*) in Noordwijkerhout is een veelzijdig hotel, op 10 minuten van de duinen en het strand. Alle faciliteiten in dit hotel bevinden zich onder één dak. Sla een balletje op een van de tennis- of squash- banen, ga fitnessen in het Aqua Fitness Center of een gezellig potje bowlen op de bowlingbaan. Lekker ontspannen kunt u in de sauna of in het zwembad en de whirlpool. In het hotel zijn twee gezellige bars, de trendy Artista bar en het sportieve Cheers Sport Café. Hier kunt u ook leuk darten, bil jarten en tafelvoetballen. Natuurlijk gaat u ook heerlijk dineren in een van de drie res taurants, er is keuze genoeg. Uw kamer is comfortabel ingericht en van alle gemakken Inhoud arrangement: 2 x overnachting 2 x ontbijtbuffet lx3-gangen diner op de aankomstdag (mogelijk in buffetvorm) 1 x een uur gebruik van de bowlingbaan NH Endless Sunday, op zondagtot 12u ontbijten en laat uitchecken tot 17u Gratis WiFi in het hele hotel Gratis parkeren Exclusief •Toeristenbelasting: €1,55 p.p.p.n. Reserveringskosten: 12,50 per boeking Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-2777 44. dinsdag 27 januari 2015 U verblijft in het ***hotel complex Astarea in Mlini, vlakbij Dubrovnik. Het hotel is prachtig tegen een bergwand gelegen en omgeven door mediterrane plantengroei, op slechts 50 m van het strand en 200 m van het dorpje. Het hotel heeft meerdere restaurants, gezellige bars, een lounge, een zonneterras en een buitenbad. Tegen betaling sauna, fitnessruimte en bowl ingbaan. Ook is er een massagesalon en een kapsalon. Vanaf de steiger bij het hotel vertrekt een lijnbootje naar het centrum van Dubrovnik. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen omgeving Passau 1 overnachtingen in de omgeving van Zadar 1 overnachting in de omgeving van Zagreb 7 overnachtingen in het ***hotel complex Astarea in Mlini, bij Dubrovnik Goed verzorgd ontbijt en 3-gangendiner Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar Goed verzorgd afscheidsbuffet Toeristenbelasting, tol- en parkeerkosten internetcafé en een prachtig theater. Wilt u sportief bezig zijn, ook dat kan in één van de 4 zwembaden, 12 whirlpools, sauna of een Turks bad. Wij wensen u een onvergetelijke vakantie in het bijzondere IJsland en veel plezier op het luxueuze MSC Splendida. Bij de prijs inbegrepen: Transfer vertrekhaven v.v. Volpension aan boord 12 nachten aan boord van de MSC Splendida o.b.v. een 2-persoonscabine incl. bad of douche en toilet Toeristenbelasting en havengelden Gebruik ontspanningsfaciliteiten aan boord (tenzij anders aangegeven) Animatie overdag en 's avonds Bolderman Reizen en rederij MSC Cruises he ten u van harte welkom op het gastvrije MSC Splendida voor een bijzondere cruise naar IJsland met zijn watervallen, geisers en bijna altijd besneeuwde bergen. Aan boord kunt u genieten van een flinke portie verwennerij, in één van de 4 restaurants of in één van de vele bars en lounges. Uw cruiseschip beschikt over een bioscoop, casino, discotheek, een Vertrekdata Binnenhut Buitenhut Balkonhut 17 juli v.a. 1499,- v.a. 1599,- v.a. 1799,- 21 juni v.a. 1399,- v.a. 1499,- v.a. 1699,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 40