Vergelijker rijscholen vangt bot Zondag wraak, zegt de Ajax-fan Nieuwjaar! Nieuw bed? auping BINNENLAND 9 Poortvliet: Auping Plaza, Paasdijkweg 33 (Woonboulevard) plaza DEN HAAG - De met subsidie van het ministerie van Infrastructuur opgezette website Rijscholenkie- zer.nl is geen valse concurrentie voor andere bestaande vergelij kingssites. Dat stelt minister Mela- nie Schultz van Haegen in een be slissing op een bezwaar dat door een andere vergelijkingssite was ingediend. De website Rijschoolregister.nl zegt dat die nu moet concurreren met een site die met overheids geld in de lucht wordt gehouden. Dat terwijl beide sites ongeveer hetzelfde doen: de prijzen en de kwaliteit van rijscholen vergelij ken. Rijschoolregister maakte daarom bezwaar tegen de in 2014 aan de concurrent toegekende subsidie. Volgens de minister is het gesubsi dieerde project totaal anders, onaf hankelijk en completer. Ze vindt dan ook dat de subsidie terecht is toegekend. De ontwikkelaars van Rijschoolre gister, twee Eindhovense studen ten, hadden samen met hun advo caat vooraf al ingeschat dat de mi nister hun bezwaar ongegrond zou verklaren. De procedure was echter nodig om naar de rechter te kunnen stappen. Dat gaat bin nenkort gebeuren, laat het bedrijf je weten. Ook de toegekende sub sidie over 2015 zal aangevochten worden. stond op de nominatie om ge sloopt te worden en plaats te ma ken voor een parkeerplaats. Het toekomstige home moet aan de zuidzijde van de Arena verrijzen. Er loopt nog een beroep bij de Raad van State. Een anti-Ajacied speculeerde gisteren al op de ver goeding van de verzekering. Burgemeester Van der Laan van Amsterdam kondigde gisteren extra veiligheidsmaatregelen aan. Het is niet de eerste brand in het supportershome. In 2005 was er sprake van brandstichting. Toen Het supportershome, direct naast de Arena, ging in de nacht van donderdag op vrijdag geheel verlo ren. De politie sluit geen enkele oorzaak uit. Hoewel al snel vast kwam te staan dat de brand bin nen in het gebouw is begonnen. Toch waren er direct heftige reac ties op de fansites. Op de Face- bookpagina van de F-side, de har de kern, stond onder het bericht van de supportersclub direct te le zen: 'Laffe honden!!!' Anderen stellen dat de wraak zondag zoet zal zijn: 10-0. 'Alles plat daar in 010', schrijft een ander. En: 'Bom men op Rotterdam'. Toch waren er ook andere geluiden: 'Wie zegt dat Feyenoord-supporters het ge daan hebben?' De vrouw werd di gitaal uitgejouwd. Ajax-trainer Frank de Boer rea geerde ingetogen: „Het zou triest zijn als het brandstichting is." De coach hoopt op beheerste reacties bij de aanhang„Ik hoop dat men sen hun verstand erbij houden." De Boer zei ook dat hij betreurde dat veel shirts van oud-spelers ver loren zijn gegaan. „Als ik nog een shirt ergens heb, mogen ze het ook hebben." De supportersclub spreekt in een reactie over mate riële en emotionele schade. Maar besluit met een bemoedigend: 'Ook hier zullen we sterker uitko men'. Het supportershome van Ajax Het supportershome ging in de nacht van donderdag op vrijdag verloren. Politie sluit geen enkele oorzaak uit kon de verzameling shirts en an dere souvenirs wel worden gered. Op de website van AFCA Suppor tersclub stond gisteren nog een uitnodiging voor de wedstrijddag: het home zou om 9.30 uur open gaan. In de aanbieding: een ver nieuwde selectie poloshirts. Dé winkel met het complete Auping assortiment onder één dak. Kijk voor onze koopzondagen op www.auping.nl ZATERDAG 24 JANUARI 2015 door Wilko Voordouw AMSTERDAM - Natuurlijk gingen in Amsterdam de verdachtmakingen direct naar aartsrivaal Feyenoord. Brand in het supportershome van Ajax, iets meer dan 48 uur voor de aftrap van de klassieker Ajax-Feye- noord: dat moest wel het werk zijn van een dolgedraaide 'kakkerlak'. O pagina 46: De Boer wordt gek gebeld door Feyenoord-fans Vlammen en rook boven het sup portershome van Ajax. foto Leo Vogelzang VOF/HH Je matras is ouder dan 8 jaar, je ligt niet lekker of het past bij je goede voornemens; er zijn genoeg aan een nieuw bed. En daar komt nog een goede reden bij, wantje profiteert nu van 15% voordeel Bereid je winkelbezoek goed voor op auping.nl/tips Deze actie loopt van 20 december 2014 t/m 1 februari 2015. Bekijk de actievoorwaarden op auping.nl/wintersale redenen om toe te zijn op het Auping assortiment.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 9