feenstra rijn lijn Dit plekje is nog vrij.' Karin's www.feenstrarijnlijn.nl Tel. 026-4452805 Even rust, ruimte en weg van de massa? wwuu.karinschoice.nl Vakantie op jouw manier altijd inclusief, vliegreis huurauto accommodatie Alles handig te boeken op Griekenland - Lesbos Molivos Residence Griekenland - Kefalonia Felix Residence Griekenland - Lesbos Villa Olympia Spanje - Andalusië Casitas Huetor Griekenland - Zakynthos Kyprianos Appartementen Turkije - Fethiye Blue Green Residence Karin's Choice heeft reizen naar Griekenland, Portugal, Spanje en Turkije. Ik geef je graag advies! Mail me: info@karinschoice.nl of bel: 020 - 44 99 470 Of blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes en aanbiedingen op Facebook en Twitter jf zaterdag 24 januari 2015 Feenstra Rijn Lijn is de grootste Nederlandse aanbieder van Europese riviercruises over de Rijn, Donau, Moezel, Main, Neckar en Saar. De vloot van Feenstra bestaat in 2015 uit elf comfortabele passagiersschepen. Vanwege het grote succes in 2014 en de groeiende interesse voor de reizen van Feenstra organiseren wij weer Open Dagen op zaterdag 31 januari en zondag 1 februari 2015 van 11.00 tot 16.00 uur in Arnhem. u tijdens een rondleiding meer over alle mogelijkheden om met Feenstra zo'n prachtige riviercruise te maken. Na afloop van de rondleiding bieden wij u in een van de salons een kopje koffie met iets lekkers aan. Een belevenis op zich Een riviercruise van Feenstra staat garant voor comfort, afwisseling, gezelligheid en een uitstekende verzorging. Zonder uw koffers in of uit te pakken, reist u van de ene naar de andere locatie. Een riviercruise is een belevenis op zich, onze schepen brengen u naar de mooiste plaatsen van Europa. Ervaar zelf op 31 januari en 1 februari hoe mooi en comfortabel onze schepen zijn! Bezoek vier prachtige riviercruise schepen Graag nodigen wij u uit om een kijkje te komen nemen aan boord. Tijdens de Open Dagen liggen vier van onze schepen afgemeerd in Arnhem aan de Rijnkade tussen de Nelson Mandelabrug en de John Frostbrug. De volgende schepen zijn te bezichtigen: m.p.s. Poseidon, m.p.s. Salvinia, m.p.s. Statendam en m.p.s. Azolla. Onze medewerkers vertellen Zuid Europa, mijn favoriete vakantie bestemming. Sfeervol, warm en gezellig! Ik heb voor jou alle unieke plekjes met leuke appartementen, mooie villa's en boutique hotels, verzameld op mijn website karinschoice.nl. Maak je volgende vakantie bijzonder! ty

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 78