KJ J? Imvlsirioriimi Adagio DEiJikb^ruHJing Familieberichten i «r> kükookop fllensenlinq.nl Piet Dooms Edwiese Emilie Roegiers - Van Lent Jo Koster Jozias Izaak Basting Cornelis Willem van den Bosse Roza Colpaart-van Troost Jan Jacob Coppoolse Ineke Dudek-van den Berge Els Neve-Pieters Maria Karremans-Nagtzaam Harry Gijsel Louis den Hamer - Wies - Fina Vinke-Verberkmoes Paul Hans Vroegop Peet Walkiers IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 13-06-1946 Cor van de Velde 24-01-2012 Zó dichtbij Zó onbereikbaar Ik mis je je Rita de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Familieberichten Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader en broer zeggen wij u allen hartelijk dank. Familie Basting Retranchement, januari 2015 De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. J. van den Bosse-de Jonge Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Axel, januari 2015 Samen met ons hebben veel mensen stilgestaan bij leven en overlijden van onze lieve moeder oma en oma-oma Wij willen U hartelijk bedanken voor de manier waarop U ons tot steun bent geweest. Wieske en Bert Ria en Frans Klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, januari 2015 Het heeft ons erg goed gedaan te weten dat zovelen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa onze hartelijke dank daarvoor. Nel Coppoolse-Schooff Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2015 Wij bedanken iedereen voor de lieve woorden, mooie brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Het heeft ons goed gedaan en geeft ons veel steun om zijn verlies te verwerken. Joke Doorns - van Aalst Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2015 Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Bedankt voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder en oma Uw aanwezigheid tijdens de afscheidsbijeenkomst, de bemoedigende woorden en de vele lieve kaarten gaven ons veel steun. Voor ons is het een fijne en troostrijke gedachte dat zij in haar leven voor zo velen veel betekende. Barbara Dudek - Tristan, Rayna Leonie en Niek de Rijk-Dudek - Milan, Dounia Ferdi Dudek Axel, januari 2015 Onze oprechte dank voor uw blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma De grote belangstelling tijdens de dienst, de vele kaarten en mooie bloemen zijn voor ons een grote steun geweest. Familie A. Neve Kloosterzande, januari 2015 Wij danken iedereen voor de belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, en oma stok Met trots kijken we als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat ons ma en oma in haar leven zoveel heeft betekend. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Terneuzen, januari 2015 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van: De plotselinge leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar het doet ons goed te mogen ervaren hoe geliefd hij was bij velen. St. Jansteen, januari 2015 Monique Verdegem Inge Gijsel Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze pa en onze opa De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brie ven en kaarten hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Een speciaal woord van dank aan het zorgteam van 'de Veste' voor de goede zorgen. Daarom, bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Namens kinderen en kleinkinderen M.L. den Hamer-Hamelink Terneuzen, januari 2015 Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling, medeleven en hartver warmende steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, januari 2015. Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader willen wij u namens onze kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven en aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. Wim Koster Kitty Koster-van Aerde Terneuzen, januari 2015 zaterdag 24 januari 2015 55 Wij danken iedereen heel hartelijk voor alle medeleven, in welke vorm dan ook, rondom het overlijden van Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij velen zo geliefd was. de familie januari 2015 Lieve mensen, mooie bloemen, ontzettend veel kaarten, heel veel steun. Het gemis zal blijven maar de blijken van medeleven na het overlijden van Hebben ons heel goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Nancy, Lisa, Tim Fam. Vroegop Fam. van Zalen Aardenburg, januari 2015 Hierbij willen wij onze oprechte dank betuigen aan een ieder die ons heeft gesteund na het overlijden van A.D. Walkiers Petra Walkiers Sas van Gent, januari 2015 uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samerii ÊÊfi... voor u en met u... E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55