J? J? Familieberichten Rob de Ruiter 0 IHensenlinq.nl 54 zaterdag 24 januari 2015 S "de Dwaes" Rob de Ruiter Lieve Rob Lieve Rob Wij gaan je vriendschap, interesse, humor en je markante persoonlijkheid ontzettend missen. Wij wensen Sylvia. Anneke, Piet en Ryen en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Vlissingen: Klaas en Yvonne Oost-Souburg: Shirley en Gustaaf en kinderen Aruba: Wendy en Souverein Dag Rob Dank voor de gastvrijheid in het café De Dwaes al die jaren. Wij wensen Sylvia en haar dochter alle kracht toe komende periode. Namens alle stamgasten 't Archief Ramon Alewijnse Ruud Janse Elisabeth Geertruida Verplanke- Jansen van Rosendaal Jan Verplanke Elisabeth Geertruida Verplanke- Jansen van Rosendaal Lieve Tante Bets rust zacht kijk ook op Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging. Omdat vandaag alles zo anders is. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven is overleden, mijn man en maatje, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 56 jaar. Hij overleed op dezelfde dag als zijn moeder. Sylvia de Ruiter-Korstanje Anneke en Piet Ryen 21 januari 2015 Marktstraat 79 4381 EV Vlissingen Rob is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg", Industriestraat 20 te Vlissingen. U kunt afscheid van hem nemen op woensdag 28 januari van 13.30 tot 14.15 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 28 januari om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren in het crematorium. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in Hotel "Van der Valk", Paukenweg 3 te Middelburg. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze kennisgeving als uitnodiging beschouwen. Wij willen Dr. Van Schaik en de oncologieverpleegkundigen van afdeling S van het ADRZ Vlissingen, bedanken voor hun bijzondere zorg en begeleiding. Informatie via Monuta John Snels 06-20983126 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Pa en Ma Korstanje Ron en Magda Korstanje Naomi, Carmen, Anastasia ALTIJD een big smile, ALTIJD voor iedereen klaar staan, ALTIJD blijf je onze maat! Nu ben je niet meer bij ons, maar samen heengegaan met je lieve moeder Annie. Syl, Anneke Piet en Ryen, Patrick Mireille we zijn er voor jullie Robbie en Audrey, Rolf en Frances, Henk en Annemarie, Piet B, Tony en Jaqueline, Erik en Annie, Bert vdL, Aylwin en Lucy, Henk dR, Bert V, Jan J, John en Bianca, Jopie en Liza, Leon en Christina, Moos, Noes, Peter en Liesbeth, Remy en Ingrid, Servie, Theo en Margriet, Rene V, Ramon, Rob en Coby, Petie en Laurence, Stan en Ankie, Rudy en Anita, Wim en Ingrid, Maurice en Monique, Arie, Bert S, Ron en Caroline, Erik K, Geert en Leonie, Marianne, Eric, Helen en kids, Nico en Janneke, John K, Jolanda en Erwin, Monica, Daniël en Elise, Jan, Anke en Angelique, Mark en Christel, Peter en Vivian, Johan en Jolanda, Michael V, Simon en Jannie. Vlissingen, 21 januari 2015 God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en opoe weduwe van Zij overleed op 21 januari 2015 van 84 jaar. in de leeftijd Terneuzen: Cadzand: Biervliet: Terneuzen: Schoondijke: Terneuzen: Anneke en Rinus Marcin en Shelly, Bente Sylvain Jan en Marleen Melanie en Hervé, Joel Niels Correspondentieadres: Familie Beaufort, van Speykstraat 5, 4535 BN Terneuzen U kunt afscheid nemen in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 28 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 29 januari om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy straat te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis is er in de kerk gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Onze dank gaat uit naar huisarts Nieuwoudt en naar het Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen voor de goede zorgen. Geen bloemen. In plaats van bloemen liever een gift voor KiKa. Er staan collectebussen in de kerk. Met diepe droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde, altijd meelevende, schoonzuster, tante en oudtante Terneuzen: M. Jansen van Rosendaal-de Braai Jan en Lia Hannie en Wim Leen en Corien Francois in herinnering achternichtjes en neefjes Terneuzen Winny Corrie Arianne Karla

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54