Dreigen met geen water na conflict Bon Bini Curasao IN HET NIEUWS 3 raÊ#ftef#l Ophef in Keulen over praalwagen met Charlie Hebdo als thema Ophef in het Duitse Keulen. De organisa tie van de carnavals optocht liet het volk kiezen uit een aan tal praalwagens die de persvrijheid mochten uitbeel den. De keus viel op een wagen waarop een nar een potlood in de loop van het pistool van een terro rist boort. Te soft, oordelen sommigen. Anderen vinden de wagen niet carnava lesk. Alleen een hond die tegen het been van de terrorist plast, zorgt ervoor dat er nog iets te lachen valt. De grap over terreur is officieel toegestaan en zelfs georganiseerd door de optochtleiding. Grappen over de pro feet en alle goden zijn echter verbo den. Alleen het 'grondpersoneel' van de goden mag aangevallen wor den. De in 2008 ontslagen medewer ker moest nog 12.000 euro betalen voor het overnemen van de be drijfsauto. Hij weigerde te betalen omdat hij vond dat het bedrag ver rekend kon worden met niet opge nomen vakantiedagen. De man kreeg in 2010 en 2011 meerdere aanmaningen van zijn werkgever en een incassobureau. In alle brieven wordt gedreigd met afsluiting van de watertoe voer als betaling uitblijft. De ex-medewerker had geen beta lingsachterstand voor het water verbruik. Omdat water een eerste levensbe hoefte is, mag de toevoer alleen onder strikte voorwaarden wor den afgesloten. Het dichtdraaien van de kraan vanwege een arbeids conflict is niet in de geest van die regels, zegt een woordvoerder van het ministerie van Infrastructuur. Volgens het waterbedrijf was per ongeluk de procedure in gang ge zet die is bedoeld voor mensen die hun waterrekening niet beta len. „Het dossier hadden we uit deze procedure moeten halen. Dat is niet op tijd gebeurd," aldus woordvoerder Koen Augustijn die erkent dat de man nooit is geïnfor meerd over het feit dat sprake zou zijn van een fout. De vrouw van de oud-medewer ker, die zelf niet wil reageren, noemt de verklaring van WML volstrekt onlogisch. Het bedrag van 12.000 euro is veel te hoog voor een particuliere wanbetaler en had dus meteen op moeten val len, redeneert ze. Geen water leveren vanwege een arbeids conflict is niet in de geest van de regels De wereld is Kras Zonvakantie ZATERDAG 24 JANUARI 2015 over profeet Grappen over het geloof tijdens optochten zijn van alle tijden. Of het nu gaat over misbruik in de kerk (uiterst links), Allah of een nieuwe paus. Maar de grens tussen humor en belediging is soms dun. archieffoto's HH door Paul Bots MAASTRICHT - Het Limburgse wa terbedrijf WML heeft in een ar beidsconflict met een oud-mede- werker meermaals gedreigd de wa tertoevoer van zijn woonhuis af te sluiten. Dat blijkt uit brieven die in het bezit zijn van deze krant. Bij Kras zijn uiteraard de vliegreis, het hotel, de transfers én de reisleiding inbegrepen! Trupial Inn Hotel Casino*** Kleinschalig hotel nabij Willemstad Zwembad, restaurant en gratis wifi Gratis shuttlebus naar het strand en centrum Klantbeoordeling 8,3 Zie: Kras.nl/25313 Morena Resort**** Eco-resort nabij het strand van Jan Thiel Luxe villa's en ruime appartementen Zwembad, restaurant en een Mazzai Spa Klantbeoordeling 8,7 Zie: Kras.nl/25600 Avila Hotel****"1" Luxe hotel direct aan het privé-strand Nabij het centrum van Willemstad Zwembad, poolbar en een jacuzzi Klantbeoordeling 8,6 Zie: Kras.nl/25303 9 dagen v.a. 9 dagen v.a. 9 dagen v.a. Prijzen per persoon op basis van 2 personen exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfond!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 3