Lj ceöerhof medewerker vastgoed ENNlMVÏ GEÏ8CH1 jES 1 24 Vogelaar Vredehof bv 0 lid Raad van Toezicht Kwaliteitscontroleur SB 1 JOOSSE MEDEWERKER SALARISADMINISTRATIE ma cr> c* M Vanuit de missie plezierig wonen met elkaar werkt vereniging Zeeuwland aan de leefbaarheid op Schouwen-Duiveland. Zeeuwland biedt met ruim 4.000 huurwoningen huisvesting aan ongeveer 10.000 mensen. De dienstverlening is persoonlijk en betrokken. Daarom heeft iedere klant voor al zijn vragen een eigen contactpersoon binnen de afdeling klant S omgeving. De afdeling vastgoed ondersteunt daarbij met efficiënt beheer en onderhoud van de woningvoorraad. Binnen deze afdeling is een vacature voor de functie van 36 uur per week Neem contact op met Kyra van de Vrie, manager bedrijfs ondersteuning voor informatie over de sollicitatieprocedure. Voor meer informatie over de functie kun je terecht bij Lex van de Vijver, manager vastgoed. Bel 0111418 080. Vacature Zeeuwland Kjjk ook op www.zeeuwland.r zaterdag 24 januari 2015 Voor onze vestigingen in Krabbendijke en Enspijk zoeken wij per direct een fulltime De functie: Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteitscontrole van de producten. Dit betreft de controle van de inkomende en uitgaande goederen en controle tijdens de sorteer- en verpakkingsprocessen. Verder ben je medeverantwoordelijk voor het kwaliteitssysteem in het bedrijf evenals bijbehorende certificeringen. Na een inwerkperiode verwachten we dat je zelfstandig kunt functioneren, je zult afwisselend werken op beide locaties. Functie eisen: Minimaal een afgeronde MBO opleiding niveau 4 Minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie Goede communicatieve vaardigheden Bereidheid tot overwerk/weekenddienst Kennis van en ervaring met hardfruit is een pre Goede computervaardigheden Functieprofiel: Je bent iemand met ruime ervaring als kwaliteitscontroleur binnen de AGF. Je hebt oog voor detail, je kunt nauwkeurig werken zonder het gehele proces uit het oog te verliezen. Je kunt goed communiceren, en bent niet bang om je mening uit te dragen. Je kunt zelfstandig werken, maar ook goed binnen een team. Je hebt interesse en passie voor het vak, en straalt dit ook uit. Bedrijfsprofiel: Vogelaar Vredehof B.V. met vestigingen in Krabbendijke en Enspijk is een distributeur van hardfruit met ca. 200 medewerkers. Onze activiteiten bestaan uit handel, koelen, verpakken, sorteren en distribueren van hardfruit. Jaarrond worden grote volumes fruit uit de hele wereld behandeld. Onze producten worden dagelijks geleverd aan grootwinkelbedrijven en groothandels in binnen- en buitenland. Het bedrijf kent een platte organisatiestructuur en een informele sfeer. Wat bieden wij: Je krijgt een uitdagende en gevarieerde baan. Je zult afwisselend werken op beide locaties, waarbij je vaste standplaats afhankelijk is van je woonplaats. We bieden goede arbeidsomstandigheden en passende arbeidsvoorwaarden. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze functie en voldoe je aan het profiel? Mail dan je sollicitatie uiterlijk 7 februari naar personeelszaken@vogelaar.com. Voor informatie kun je contact opnemen met Nanda Sleymer (personeelszaken) op telefoonnummer 0113-397124 of per mail nanda@vogelaar.com Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. - JOOSSE Personeelsdiensten is onderdeel van de JOOSSE Groep met vestigingen in Middelburg en Oostkapette. Binnen de JOOSSE Groep zijn bij meerdere werkmaatschappijen 22 medewerkers actief in de accountancy, de belastingadviespraktijk en het verwerken van salarisadministraties. Bij JOOSSE Personeelsdiensten zijn 3 medewerkers verantwoordelijk voorde verwerking van zo'n 300 salarisadministraties met de hieraan verbonden begeleiding en advisering. JOOSSE Personeelsdiensten Seissingel 12 Postbus 95 4330 AB Middelburg telefoon 0118-612774 www.joosse.nl PERSONEELSDIENSTEN In verband met uitbreiding van de werkzaamheden hebben we binnen onze vestiging in Middelburg een vacature voor een Het betreft een vacature voor een parttime dienstverband van minimaal 16 uur tot maximaal 24 uur per week. De functie: De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van salarisadministraties en het adviseren van onze relaties omtrent personeelszaken. Wij zijn op zoek naar: Kandidaten met een relevante opleiding op HBO-niveau. Een afgeronde studie praktijkdiploma loonadministratie of studerend hiervoor, is een pré. Verder vinden we het belangrijk datje enthousiast en accuraat bent en beschikt over analytisch inzicht en communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Een afwisselende functie in een informele werksfeer met een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Voor inhoudelijke informatie en vragen over de functie kun je contact opnemen met William Jobse. Je sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, zien wij graag voor 4 februari tegemoet. Reageren pere-mail: william@joossepersoneelsdiensten.nl aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld »a1 edukans I jratis advertentie r 1 Ga naar edukans.nl/schoenmaatjes en doe mee! if welzijn zorg wonen Cederhof beweegt zich in de gemeente Kapelle op het brede vlak van wel zijn - zorg en wonen. Cederhof is een kleinschalige, zelfstandig opererende organisatie. De betrokkenheid met de lokale Kapelse gemeenschap is zeer groot. De organisatie is financieel gezond en wordt gekenmerkt door een hecht team van medewerkers en vrijwilligers. De Raad van Toezicht van Cederhof zoekt op korte termijn contact met een Deze vacature is in verband met het einde van de zittingstermijn van één van de leden. Kandidaten hebben bij voorkeur een achtergrond op het gebied van zorg, P&O of juridisch. De toezichthouder heeft: - affiniteit met de doelstelling van Cederhof - algemene toezichthoudende kwaliteiten en ervaring - een juist evenwicht in betrokkenheid en toezichthoudende afstand - het vermogen en de attitude om de directeur bestuurder als klankbord terzijde te staan - het vermogen om het beleid van Cederhof en het functioneren van de directeur bestuurder te toetsen - het vermogen om advies en toezicht in teamverband uit te kunnen oefenen - integriteit, verantwoordelijkheidsgevoel en een onafhankelijke opstelling Aanstelling als lid van de Raad van Toezicht vindt plaats voor een periode van 4 jaar, met de mogelijkheid van herbenoeming voor één periode van 4 jaar. In de regel vergadert de RvT zesmaal per jaar. Als lid ontvangt u voor uw werkzaamheden een onkostenvergoeding. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de voorzitter van de Raad van Toezicht, dhr. A.W.E. Wesdorp, tel.nr. 0650633994. Uw schriftelijke reactie, voorzien van uw cv, zien wij graag vóór 15 februari 2015 tegemoet, en u kunt deze richten aan: Cederhof t.a.v. dhr. A.W.E. Wesdorp Cederlaan 9 4421 BZ Kapelle www.cederhof.eu. Als medewerker vastgoed zorgje er voor dat de woning technisch gereed is voor een nieuwe huurder en bezoekje onze huurders voor meer omvattende reparatieverzoeken of aanpassingen. Je adviseert en bepaalt welke werkzaamheden moeten worden uitgevoerd. Je bent in staat om op correcte wijze onze aannemers aan te sturen, te begeleiden en de kwaliteit van geleverde werkzaamheden te beoordelen. Ook houd je toezicht op planmatig onderhoud. Zeeuwland vraagt Om deze functie succesvol in te vullen hebje een afgeronde MB0+/HB0 bouwkundige opleiding. Door jouw werkervaring hebje goed inzicht in technische oplossingen. Je communiceert makkelijk met klanten en collega's. Je bent in staat om zelf prioriteiten te stellen en anderen aan te spreken op gemaakte afspraken. Je hebt ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en je beheerst het administratieve proces van opdrachtgeverschap. Zeeuwland biedt Een dienstverband voor 36 uur per week voor de duur van een jaar. Bij gebleken geschiktheid is verlenging voor onbepaalde tijd mogelijk. Salariëring vindt plaats volgens de CAO Woondiensten. Solliciteren? Jouw sollicitatie met motivatie en cv zien wij graag uiterlijk 8 februari 2015 tegemoet. Je kunt deze per e-mail richten aan secretaresses@zeeuwland.nl. voorelhaar Kerkhof1, 4301 BZ Zierikzee Telefoon 0111418080 info@zeeuwland.nl Volg Zeeuwland nu ook op Twitter en Facebook: (aJZeeuwlandinfo O /Zeeuwland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 24