WÜ tnMWm Wf> x Familieberichten Dan'«jat uisjmg 56 zaterdag 24 januari 2015 kükookop fflensenlinq.nl Jeanne Francke-de Witte Voor betaalbare kwaliteit Eddij Porreij Jan Jacob Coppoolse De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa Cornelis Willem van den Bosse hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. J. van den Bosse-de Jonge Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Axel, januari 2015 Samen met ons hebben veel mensen stilgestaan bij het leven en overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Adriaan Jacob Burger Wij willen u hartelijk danken voor de manier waarop u ons tot steun bent geweest. Dat heeft ons zeer goed gedaan. Johanna Burger-Pouwer Mariska, Ellen, Anthony Taco, Els en kleinkinderen Jozias Izaak Basting Grietje van Belzen-Meulmeester Omdat het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor de grote belangstelling tijdens het condoleren, de rouwdienst en de begrafenis van mijn innig geliefde man en onze lieve vader en opa Antheunis Dingemanse willen we u op deze manier hartelijk bedanken. Het is moeilijk om afscheid te nemen van mijn man, maar het is fijn veel liefde te ontvangen van de kinderen en (achter)kleinkinderen. Namens de familie, Bep Dingemanse-Sturm Middelburg, januari 2015 C Na het overlijden van onze lieve moeder en oma Catharina Birza-Moens hebben wij veel steun en troostende woorden ontvangen, hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Jan en Corrie Cora en Jan Marijke Klein en achterkleinkinderen Aagtekerke, januari 2015 VV Fina Vinke-Verberkmoes Ineke Dudek-van den Berge Walther Heugen Cris Kasander c Na het verlies van onze lieve Thijs Lijnse hebben we heel veel steun en medeleven ontvangen. We bewaren hieraan mooie herinneringen en het heeft ons goed gedaan. Daarvoor willen wij u heel erg bedanken. Familie Lijnse Vlissingen, januari 2015 v Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze geliefde, zorgzame vader, opa en overopa Pieter Maljaars Het is ons tot steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, januari 2015 ,artverzorqinq De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Sterven doe je niet alleen maar met je gezinje familie, je vrienden en je dorp. Met intens verdriet, maar met liefde omringd, hebben wij thuis afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa, zoon en schoonzoon echtgenoot van Margarete Kiewiet IJzendijke, IJzendijke, 5 oktober 1958 21 januari 2015 IJzendijke: Margarete Porreij-Kiewiet IJzendijke: Michelle en Jeroen Kiara, Kai Maxime, Luca IJzendijke: Tim IJzendijke: Roy Terneuzen: Ma en Pa Porreij IJzendijke: Pa en Ma Kiewiet Correspondentieadres: Molenstraat 7, 4515 AR IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 28 januari om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het heeft ons erg goed gedaan te weten dat zovelen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa onze hartelijke dank daarvoor. Nel Coppoolse-Schooff Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2015 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader en broer zeggen wij u allen hartelijk dank. Familie Basting Retranchement, januari 2015 Voor uw blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder en schoonmoeder zeggen wij u hartelijk dank. P. van Belzen Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, januari 2015 Het leven is waard geleefd te worden Voor de hartverwarmende belangstelling tijdens de ziekte, na het overlijden en/of uw aanwezigheid bij de begrafenis van willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te weten dat zij bij zo velen geliefd was. Ad Francke Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, januari 2015 Wij danken iedereen heel hartelijk voor alle medeleven, in welke vorm dan ook, rondom het overlijden van Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij velen zo geliefd was. de familie januari 2015 Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Bedankt voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder en oma Uw aanwezigheid tijdens de afscheidsbijeenkomst, de bemoedigende woorden en de vele lieve kaarten gaven ons veel steun. Voor ons is het een fijne en troostrijke gedachte dat zij in haar leven voor zo velen veel betekende. Barbara Dudek - Tristan, Rayna Leonie en Niek de Rijk-Dudek - Milan, Dounia Ferdi Dudek Axel, januari 2015 Afscheid is het begin van een herinnering. Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa betuigen wij onze oprechte dank. Elly Heugen-Hiemstra kinderen en kleinkinderen januari 2015 Door de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa kunnen wij niets anders doen dan u op deze manier bedanken. Het heeft ons heel erg goed gedaan te ervaren dat Cris zo ontzettend geliefd was. Namens de familie: W.E.F. Kasander - Polderman Middelburg, januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 128