(H mensen inq.nl Familieberichten J? V J? A Rob de Ruiter S Z5 "de Dwaes" Lieve Rob Wij gaan je vriendschap, interesse, humor en je markante persoonlijkheid ontzettend missen. Wij wensen Sylvia. Anneke, Piet en Ryen en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Vlissingen: Klaas en Yvonne Oost-Souburg: Shirley en Gustaaf en kinderen Aruba: Wendy en Souverein Dag Rob Dank voor de gastvrijheid in het café De Dwaes al die jaren. Wij wensen Sylvia en haar dochter alle kracht toe komende periode. Namens alle stamgasten 't Archief Ramon Alewijnse Ruud Janse Rob de Ruiter Rob de Ruiter Annastatia Wilhelmina de Ruiter-Langendijk Annie Cor de Ruiter Lieve Rob Maria Pieternella den Boer-Ligthart - Riet - Jacob den Boer Rob de Ruiter kijk ook op zaterdag 24 januari 2015 55 Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging. Omdat vandaag alles zo anders is. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven is overleden, mijn man en maatje, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 56 jaar. Hij overleed op dezelfde dag als zijn moeder. Sylvia de Ruiter-Korstanje Anneke en Piet Ryen 21 januari 2015 Marktstraat 79 4381 EV Vlissingen Rob is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg", Industriestraat 20 te Vlissingen. U kunt afscheid van hem nemen op woensdag 28 januari van 13.30 tot 14.15 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 28 januari om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren in het crematorium. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in Hotel "Van der Valk", Paukenweg 3 te Middelburg. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze kennisgeving als uitnodiging beschouwen. Wij willen Dr. Van Schaik en de oncologieverpleegkundigen van afdeling S van het ADRZ Vlissingen, bedanken voor hun bijzondere zorg en begeleiding. Informatie via Monuta John Snels 06-20983126 Niets zal ooit nog hetzelfde zijn zonder onze en maatje vriend Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze collega Sylvia Wij wensen Sylvia en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Pa en Ma Korstanje Ron en Magda Korstanje Naomi, Carmen, Anastasia Collega's revalidatie woning 24 en 28. Vlissingen, 23 januari 2015 Stil ben je van ons heengegaan. Je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zoveel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Leeuwarden, 5 januari 1935 t Vlissingen, 21 januari 2015 Zij overleed op dezelfde dag als haar zoon Rob. Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Gravestraat 17c, 4381 AL Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Annie op donderdag 29 januari van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend vindt om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaats in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is het mogelijk de familie persoonlijk te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze kennisgeving als uitnodiging beschouwen. Informatie via Monuta John Snels 06-20983126 ALTIJD een big smile, ALTIJD voor iedereen klaar staan, ALTIJD blijf je onze maat! Nu ben je niet meer bij ons, maar samen heengegaan met je lieve moeder Annie. Syl, Anneke Piet en Ryen, Patrick Mireille we zijn er voor jullie Robbie en Audrey, Rolf en Frances, Henk en Annemarie, Piet B, Tony en Jaqueline, Erik en Annie, Bert vdL, Aylwin en Lucy, Henk dR, Bert V, Jan J, John en Bianca, Jopie en Liza, Leon en Christina, Moos, Noes, Peter en Liesbeth, Remy en Ingrid, Servie, Theo en Margriet, Rene V, Ramon, Rob en Coby, Petie en Laurence, Stan en Ankie, Rudy en Anita, Wim en Ingrid, Maurice en Monique, Arie, Bert S, Ron en Caroline, Erik K, Geert en Leonie, Marianne, Eric, Helen en kids, Nico en Janneke, John K, Jolanda en Erwin, Monica, Daniël en Elise, Jan, Anke en Angelique, Mark en Christel, Peter en Vivian, Johan en Jolanda, Michael V, Simon en Jannie. Vlissingen, 21 januari 2015 Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en kleine oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Dita en Loe Louwerse-den Boer Remco Edgar Bea en Hans Dalebout-den Boer Seline en Bert-Jan Thijn, Evy Leonie en Martijn 22 januari 2015 Correspondentieadres: Korenbloemstraat 10 4322 BV Scharendijke De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 28 januari om 11.15 uur in de aula van het crematorium, Maeterlinckweg 101 te Rotterdam. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condo leren in de koffiekamer. We gaan je enorm missen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 127