Adagio Familieberichten (I1ensenlinq.nl 54 zaterdag 24 januari 2015 kükookop fflensenlinq.nl Adriaan Joosse Adri Joosse Pieternella Dina Kommer - Goudzwaard Aris A.N. Ham Pietje P.D. Kommer-Goudzwaard Leon Walhout Leon Walhout Leon Walhout de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 0800 - 4444 000 Bedroefd, geen afscheid van broer, zwager en oom Geboren 17 mei 1932 te Oost-Souburg Overleden 6 januari 2015 te Kloetinge Het eindsignaal heeft reeds geklonken. Mijn enigste en laatste bloedband Aris A.N. Ham is heengegaan reeds op 6 januari jl. Zeer spijtig, zonder medeweten heeft het laatste afscheid en crematie plaatsgevonden op 10 januari jl. zonder op de hoogte te zijn gebracht dat mijn enigste broer en laatst levende bloedband is heengegaan. En dan kun je alleen maar stil zijn, waar haal ik de woorden vandaan. Samen, jij en ik met onze Moeder, hebben wij jappen kampen overleefd. Een strijd op zich, een heel leven. Aris zijn wielrenperiode met toprenners, hoge presentaties, kreeg klachten van ontberingen gerelateerd aan de kamp perioden. Bijzonder, zoveel wils- en levenskracht om de leeftijd van ruim 83 jaar te kunnen bereiken waarvan 63 jaar levend op een kwart nier, moedig. Een kwart nier te danken aan de ontberingen van jappengeweld. Dan je vrouw, een huwelijk van goede staat met vele jaren in goede samenhang. Bovenstaande woorden uit respect doch met zwaar ongenoegen dat een laatste groet en kennisgeving mij ontnomen is. Onvindbaar voor degene die de uitvaart geregeld heeft, geen algemene kennisgeving in de krant. Door o.a. een advertentie op 13 januari jl. van voormalig werkgever Gedeputeerde Staten Zld is mij dit trieste nieuws door een familielid gemeld. Crematie reeds voorbij geen afscheid, heel erg. Je broer, vrouw en kinderen Een uniek mens is heengegaan. Nu zijn we verbijsterd en bedroefd, maar hij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk die hij achterlaat. Overal en altijd verspreidde hij warmte en liefde. Na een energiek leven, vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man en onze bijzondere vader en opa -Adri- 30 mei 1942 t 20 januari 2015 Karin Joosse-Brachschoss Marcel en Linda Kevin Thomas en Sabrina Correspondentieadres: Familie Joosse Noorderbaan 130 4386 CC Vlissingen Dinsdag 27 januari is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren van 19.00 tot 20.00 uur bij Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Woensdag 28 januari zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde broer en zwager Wij wensen Karin, de kinderen en kleinkind veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Middelburg: Heinkenszand: Terneuzen: Middelburg: Middelburg: Ko en Sjaan Jan en Dini Joop en Mar ga Lein en Coby Frans en Joke Tot het eind liefdevol verzorgd in Allévo zorgcentrum Cornelia is overleden onze lieve moeder en oma Sinds 6 februari 2004 weduwe van Leendert Pieter Kommer We zijn dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. Ouwerkerk, 13 januari 1918 f Zierikzee, 22 januari 2015 Zierikzee: Jannie Kommer Biezelinge: Kees Kommer Sanny Kommer - van Leeuwen Els en Jan Jasmijn en Evelien Jaap en Claudia, Kevin en Manon Rens Bergen op Zoom: Wim Kommer t Maja Korteweg Teus en Denise, Gijs en Bo Jan en Lieke, Sam Martijn en Minos Correspondentieadres De Klinker 15 4421 KB Biezelinge De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 27 januari om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Pie Sinds 6 februari 2004 weduwe van L.P. Kommer in de leeftijd van 97 jaar. Ouwerkerk: C.L. Dalebout-Goudzwaard Brouwershaven: G. Oole-Goudzwaard Emmeloord: J. van Dijk-Goudzwaard Zierikzee: C.A. Goudzwaard P. Goudzwaard-de Looze Neven en nichten Zierikzee, 22 januari 2015 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Hj Facebook Intens verdrietig geven wij u kennis dat, na een tragisch ongeval en na nog enkele dagen geleefd te hebben, van ons is weggenomen mijn lieve papa, onze lieve zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 34 jaar. Delian Leen en Neel Walhout-Krijger Peter en Rianne, Janine, Julian John en Gertia, Dylan Frank en Elselien,/asm k? Albert en Sarina, Jason Correspondentieadres: Oostsingel 5,4454 AZ Borssele Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 26 januari van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de hulpdiensten en het verzorgend personeel van het Erasmusziekenhuis voor de inzet en hulp aan Leon betoond. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden ontvingen wij het droevige bericht dat na een tragisch ongeval is weggenomen onze neef Sterke de HEERE zijn zoontje Delian, Leen en Neel samen met de kinderen en kleinkinderen, in deze smartelijke weg. Jaap en Dien Krijger-Walhout Jan en Dicky Krijger-Winkelman Adri en Forra Krijger-de Dood Rina en Liza de Bree-Krijger Hans en Dineke Krijger-van Dijk Leni en Wout van Milligen-Krijger Neven en nichten Borssele, 22 januari 2015 Donderdag 22 januari bereikte ons het droevige bericht dat aan de gevolgen van een noodlottig ongeval is overleden onze medewerker Wij verliezen in Leon een gewaardeerde en betrokken collega. Voor zijn inzet en betrokkenheid bij ons bedrijf zijn wij hem zeer erkentelijk. Wij wensen zijn familie en vrienden heei veel sterkte toe om dit enorme verlies te kunnen verwerken. Directie en medewerkers 2W Logistiek BV Kapelle u if vaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samêili ÊÊfl... voor u en met u... Naam Plaats Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 126