Agenda Dat is lang geleden! f.r Bi* O De Ondernemer Zeeland januari-maart J Net Werk l N Laatje zien! 24 25 Monica Lous Dinsdag 27 januari Bijeenkomst Participatiewet en inclusieve arbeidsorganisatie/ jobcarving Woensdag 28 januari Netwerkbijeenkomst ZO! Donderdag 29 januari Business Club Zeeland Nieuwjaarsbijeenkomst en bedrijfsbezoek bij Paauwe Woninginrichting Paauwe, Vrijdag 30 januari Bijeenkomst 'Biomassa als bron van inkomsten en besparingen' Maandag 2 februari Bestuursvergadering van de MBC (Middelburgse Bedrijven Club) Prior Adviesgroep, Herculesweg 16, Middelburg 16:00 uur Gratis Maandag 9 februari Zeelandusdebat Debattenreeks rond het thema 'Krimp is een bredere maat schappelijke verandering'. Dit debat gaat over de afname van de Zeeuwse bevolking, de ont groening en de vergrijzing. Om de gevolgen van de demografische ontwikkelingen op te vangen is Zeeuws beleid nodig. Beleid dat werkt, en beleid dat recht doet aan de specifieke problemen van regio's. Hoe ziet dat beleid eruit? Porgy Bess, Noordstraat 52, Terneuzen 19.30-21.30 uur Gratis Aanmelden: zelandus@zeelandnet.nl Dinsdag 10 t/m donderdag 12 februari Technische Vakbeurs 2015 De Technische Vakbeurs is een platform voor professionals in de techniek, industrieel onderhoud, metaalbewerking, haveninrich ting, installatie- en elektrotech niek en bouwnijverheid. Vorig jaar kwamen er meer dan 7.000 vakgerichte bezoekers. Zeelandhallen, Da Vinciplein 1, Goes 18.00-22.00 uur (di), 14.00-22.00 uur (wo/do) Gratis Aanmelden: www.escgoes.nl Woensdag 11 februari Netwerkbijeenkomst ZO! Maandag 2 maart Commercials by the Sea 5e editie van Commercials by the Sea waar de beste (internatio nale reclamefilmpjes ter wereld worden getoond in drie verschil lende blokken. Het accent van de avond ligt op strategie en concepting. Hoe ga je als mar keteer en communicatieadviseur om met merkbeleving en vertaal je dit naar een passend concept? Na afloop is er een netwerkborrel. DaVinci Cinema, Da Vinciplein 2, Goes 19.00-00.00 uur 25,- Aanmelden: www.commercialsby- thesea.nl/aanmelden Maandag 9 t/m woensdag 11 maart Horecabeurs Goes Dé vakbeurs van Zuidwest-Neder land op het gebied van horeca. Met aandacht voor de segmenten automatisering, food fastfood, biologische markt slowfood, brou werijen, sfeer interieur, delicates sen, groothandel, drank uitgaan en leisure entertainment. Dinsdag 10 maart Ondernemersavond CBMC Christelijke ondernemers en zakenmensen uit Zeeland en West-Brabant hebben afgesproken elkaar regelmatig te ontmoeten, hun leven te verdiepen en met elkaar te delen. Tijdens deze avon den is er alle ruimte voor vragen, opmerkingen, delen en netwerken. Speelboerderij 't Klok'Uus, Wissekerkseweg 6, 's-Heer Arendskerke 19.15-21.30 uur Gratis Aanmelden: 06-53770701 Donderdag 19 maart Bijeenkomst 'Innovatie Ontketend Maintenance Procesindustrie' Wat Nieuwjaarsreceptie Zeeland op Niveau Waar BMW-garage Zwartepoorte in Goes Wanneer Vrijdag 9 januari van 18.00 tot 22.00 uur "Dat is lang geleden, wij hebben nog bij elkaar in de klas gezeten", klinkt het. De nieuwjaarsreceptie van Zeeland op Niveau is voor veel ondernemers een wederzien van bekende gezichten. Elk jaar weer, is het een drukbezocht evenement. Hoe komt dat eigenlijk, vraag ik her en der. Nou, dit netwerkevenement biedt de mogelijkheid om te net werken op een informele manier. De ondernemers komen vooral ook voor de gezelligheid en dat maakt het evenement een groot succes. De BMW-garage was voor de gelegenheid mooi en kleurig belicht, zowel in de beneden- als de bovenzaal. Natuurlijk ontbrak de live muziek niet en er was de mogelijkheid om kraampjes te bekijken. Iedereen werd voorzien van een drankje en luxe hapjes. Kortom, een sfeervol en gezellig evenement om samen het nieuwe jaar in te luiden. En net als de netwerkers daar, zeg ik: Proost! Op een succesvol 2015 voor ondernemend Zeeland! B 4 Met de nieuwe Participatiewet wil de overheid meer mensen met een arbeidsbeperking aan het werk krijgen. UWV heeft een methode ontwikkeld om werkgevers te adviseren en te ondersteunen, die mensen met een arbeidsbeperking en weinig opleiding in dienst willen nemen. Over beide onderwerpen, én over het begrip 'jobcarving', houdt ViaZorg een informatiebijeen komst. Voor zorgprofessionals. Emergis, Gravenpolderseweg 53, Goes 9.00-11.00 uur Gratis Aanmelden uiterlijk maandag Tel. 0113-25 00 73 ZO! is een laagdrempelig netwerk voor (potentiële) Zeeuwse onder nemers. Het doel van dit netwerk is niet alleen om contacten te leggen met mede-ondernemers, maar vooral om gebruik te maken van de expertise die Zeeland te bieden heeft! Van der Valk, Anthony Fokker straat 100, Goes 10.00 uur Gratis Aanmelden via www.zeeuwseondernemersclub.nl Zuidweg 20a, Zonnemaire 17.00 uur Gratis Aanmelden: www. businessclubzeeland, nl Zeelandusdebat Debattenreeks rond het thema 'Krimp is een bredere maatschap pelijke verandering'. Titel van dit debat is 'Stedelijke ontwikkeling als motor van en voor de regio'. Waterschapskantoor, Kanaalweg 1, Middelburg 19.30-21.30 uur Gratis Aanmelden via zelandus@zeelandnet.nl Voorlichtingsavond over de kansen voor boeren en tuinders, als leverancier, producent en be- nutter van biomassa. Denk aan het verwaarden van reststromen, het drukken van afvalkosten, het telen van bepaalde gewassen en het zelf produceren en gebruiken van goedkope, duurzame energie. Zeelandhallen, Da Vinciplein 1, Goes 12.00-14.00 uur Gratis Aanmelden: www.zlto.nl ZO! is een laagdrempelig netwerk voor (potentiële) Zeeuwse onder nemers. Het doel van dit netwerk is niet alleen om contacten te leggen met mede-ondernemers, maar vooral om gebruik te maken van de expertise die Zeeland te bieden heeft! Van der Valk, Anthony Fokker straat 100, Goes 10.00 uur Gratis Aanmelden: www.zeeuwseondernemersclub.nl Netwerkborrel Santé Zeeland Onder de naam Santé Zeeland wordt iedere twee maanden een netwerkborrel georgani seerd voor professionals en geïnteresseerden die positief bijdragen aan de toekomst van de Zeeuwse zorgeconomie. Kloveniersdoelen Café-Cinema, Achter de Houttuinen 30, Middelburg 16:00-18:00 Gratis Aanmelden niet nodig Plaats: Zeelandhallen, Da Vinci plein 1, Goes 12.00-20.00 uur (ma/di), 12.00-18.00 uur wo Gratis Aanmelden via www.horecabeursgoes.nl Meer klantwaarde realiseren, te gen lagere kosten op een verant woorde manier. Grote bedrijven binnen de procesindustrie staan voor deze grote uitdaging die vraagt om een andere aanpak. Bio Base Europe Training Center, Zeelandlaan 2, Terneuzen 13.00-18.00 uur Gratis Aanmelden: via KvK Meld jouw activiteit aan voor de agenda van de Ondernemer. Mail naar deondernemer@pzc.nl H„l If" m T

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 113