Groenleer Metaalrecycling is een begrip ZE ZULLEN U MISSEN BIJ DE BANK. Z^XAutoTeam Ondernemer R/<W VRIEN www.groenleer.com DE NIEUWE VIVARO HUUR 100 - 300 m2 BVO rZ de Ondernemer Voor ondernemend werkend Zeeland Groenleer Metaalrecycling B.V Industrieweg 13 te Zierikzee 0111-412598 info@groenleer.com De oplossing voor al uw ferro en non-ferro afvallen. TERNEUZEN SCHUTTERSHOF WINKELRUIMTE Met de nieuwe Vivaro profiteert u nu van 5 jaar lang 0% rente. Voor ondernemend werkend Zeeland U bereikt uw doelgroep beter met de Ondernemer Groenleer Metaalrecycling B. V. is een betrouwbare partner voor de inkoop van ferro en non-ferro metalen van zowel bedrijven als particulieren. De onderne ming, met hoofdvestiging aan de Industrieweg in Zierikzee, is al bijna 75 jaar specialist in het inzamelen, sorteren en recyclen van ijzer en metalen op een verantwoorde wijze. Industrieafval, (oude) metalen, kabelresten, sloopmo- toren: Groenleer weet er raad mee. De klanten worden volledig ontzorgd, mede dankzij eigen transport en containers van Groenleer die op locatie kunnen worden geplaatst. Voor bedrijven is er de mogelijkheid van schrootcontainers met verschillende volumes, om een passende oplossing te bieden voor de afval stroomverwerking. Vakkennis, ervaring en flexibiliteit zijn speerpunten van beleid. Groenleer is ISO gecertificeerd en aangesloten bij de Metaal Recycling Federatie (MRF). Naast het plaatsen van containers bij bedrijven, bestaat de mogelijkheid van sloop op locatie of het eenmalig afvoeren van metalen. Ook kunnen er op contractbasis zaken worden gedaan. Metaalhandel Groenleer Metaalrecycling B.V. is opgericht in 1938 door Leen Groenleer. Hij begon in de oude bin nenstad van Zierikzee in een kleine schuur met een startkapitaal van 16 gulden. Met een transportfiets haalde hij metalen en lompen op. Tijdens de oorlogsjaren moest de familie Groenleer noodgedwongen naar Colijnsplaat verhuizen. Na de oorlog werd de onderneming voortgezet in bakermat Zierikzee, waarbij paard en wagen de transportfiets vervingen. Vanaf 1978 werd de zaak door Cor Marco Sinke: We doen wat we zeggen Groenleer gerund, de zoon van de grondlegger. Marco Sinke nam op 1 juli 2013 Groenleer Recycling over van de Jansse Groep, nadat de jonge ondernemer in 2009 al was gestart met een metaalhandel in Kruiningen. Snelle financiële afwikkeling „Mijn bedrijf is de afgelopen jaren hard gegroeid, maar in de gemeente Reimerswaal was het lastig om uit te breiden. Toen mij gevraagd werd om Groenleer Recycling in Zierikzee over te nemen, heb ik die kans benut. Daardoor is mijn bedrijf nu vijf keer zo groot dan voorheen, met een over slag van 150 a 200 ton per week. De vestiging in Kruiningen is nu een ser vicepunt voor bedrijven en particuli eren", aldus directeur-eigenaar Marco Sinke van Groenleer Recycling, waar een vijftal mensen werken. Marco betaalt de klanten een marktcon forme prijs voor het sloopafval, met een zeer snelle financiële afwikkeling. „Door onze service en snelle betaling hebben we een goede naam opge bouwd. We doen wat we zeggen." Toekomst Onder zijn leiding wordt de horizon van Groenleer Metaalrecycling ver breed tot heel Zuidwest Nederland. Bij een rondleiding door het bedrijf springt de enorme opslagcapaciteit in het oog, vanwaar de vele soorten ferro en non ferro metalen een weg vinden naar de smelterij. Op het terrein zijn diverse soorten ijzer en koper netjes gescheiden met het oog op een nieuw leven. „Wij dragen bij aan de circulaire economie. Onze slogan is 'recycling is denken aan de toekomst'. Het is een win-win situatie. De mensen willen van hun rotzooi af een oude accu af te geraken, krijgt en het levert nog geld op ook. Terwijl men er vanwege het lood tegenwoor- men voorheen moest betalen om van dig geld voor." Nu gratis upgrade naar Vivaro Sport Enkele winkelunits te huur in winkelcentrum Schuttershof te Terneuzen. Uw collega ondernemers zijn o.a. Xenos, Etos, Bakker Risseeuw, Het Visgilde, Bloemenhuis de Verleiding, Marskramer BrainWash en Jumbo. In de parkeerkelder zijn ca. 226 plaatsen en de eerste 2 uur gratis parkeren. De units vanaf 100 m2 tot 300 m2, zijn gelegen aan de entree, binnen- of buitenzijde van het drukbezochte winkelcentrum. Het opleveringsniveau is hoogwaardig en compleet zodat de huurder weinig hoeft te investeren. Informeer naar de aantrekkelijke huurvoorwaarden! HUURPRIJS op aanvraag. RETAIL VASTGOED ADVISEURS De nieuwe Vivaro staat nu in onze showroom. Een geweldige bedrijfswagen. Gemaakt om elke klus te klaren. Zo rijdt u met een gloednieuwe BiTurbo dieselmotor die zorgt voor het laagste brandstofverbruik in zijn klasse. Ook met zware belading! En als u nu kiest voor de Vivaro Edition dan rijdt u nog luxer en sportiever met de gratis upgrade naar de Sport-uitvoering. Bovendien profiteert u ook nog eens van 5 jaar lang 0% rente! Mooier kan toch niet? Nieuwstraat 33 4576 AH KOEWACHT 01 14 362 454 www.arcaretail.nl Wir leben Autos. officieel Opel dealer onderdeel van Automotions Groep Roosendaal (0165) 57 85 78 Goes (0113)23 79 23 www.autoteam.nl Vertrouwde naam, de beste service! Onderdeel van Automotions Groep Breda (076) 587 79 50 www.vriensopel.nl Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km 6,6-5,7; kms/liter 15,2 -17,5; CO; gr/km 174 -149. Prijzen excl. btw/bpm en kosten rijklaar maken. Kijk voorfinancierings-, actie- en verkoopvoorwaarden op opel.nl. Wijzigingen voorbehouden. De Ondernemer nieuwe stijl brengt meer nieuws en is servicegerichter met een uitgebreide ondernemerskalender, een overzicht van interessante workshops, tips en vermelding van carrière switches. Meer informatie? deOndernemer Zeeland T 088-0139995 E adverteren.zeeland@wegenermedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 110