Buijs Afbouw pleisterwerken verbreedt horizon naar Zeeland Verdwaalt u in het doolhof van de nieuwe wetgeving Q) 1 •éüte Hospitality support ndernemer de Ondernemer Voor ondernemend werkend Zeeland BUIJS AFBOUW PLEISERWERKEN Doornzeelsestraat 54 B19940 Evergem I Tel: 09-37411141 Fax: 09-37411151 vlaanderen@buijsafbouw.be www.buijsafbouw.be I www.buijsafbouw.nl Laat u adviseren door Hospitality Support! De expert in horeca HRM en payrolling met de scherpste tarieven van Zeeland. u U bereikt uw doelgroep beter met de Ondernemer de Buijs Afbouw Pleisterwerken is een betrouwbare partner voor alle afwerking, met toepassing van de nieuwste materialen en technieken. Van isolatie tot pleisterwerk, zowel binnen als binten, geniet men een reputatie in 'the best start of finishing'. Vanuit liet hoofdkantoor in het Belgische Evergem, langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen, spreidt Buijs Afbouw de vleugels uit naar Zeeland. Buijs Afbouw staat voor meer dan zestig jaar kennis en ervaring op het gebied van alle mogelijke pleisterwerken, zowel voor de particuliere- als de zakelijke markt. Het gemotiveerde team bestaat uit een grote groep van welopgeleide en gemotiveerde medewerkers, die zorgt voor een summum aan expertise en een vlotte samenwerking op maat met de klant. „Wij staan voor vakmanschap, van het kleinste karwei tot de grootste werken. We kunnen op zeer korte termijn de werken opstarten, de planning strikt naleven en een goede kwaliteit tegen een concurrerende prijs garanderen. Men kan bij ons terecht voor een kleine verbouwing, maar ook voor grote gecompliceerde werken die een grote personeelsinzet vergen. Voor ieder type werk voor aannemers, projectontwikkelaars, overheden, instellingen, bedrijven en particulieren stellen we ploegen op maat samen. Wij verrichten op jaarbasis meer dan 350 projecten in afwerking, zowel om esthetische als energiezuinige redenen. De ene helft bestaat uit renovatie- en restaura tiewerken, de overige vijftig procent wordt gevormd door werken voor de projectenmarkt (nieuwe apparte menten, woonwijken, ziekenhuizen, kantoren). Door de crisis zien wij de laatste jaren een nieuwe evolutie in de bouwsector. Men kiest er meer en meer voor om te renoveren dan te kiezen voor een nieuwbouwproject. Er wordt gestreefd naar een maximaal wooncomfort; re noveren van een verouderd pand is dé oplossing bij uitstek. Wij zorgen voor de opwaardering van een pand met het oog op het budget van de klant", aldus Johnny Smet, bedrijfsleider Buijs Afbouw Vlaanderen. Energiezuinig Buijs Afbouw draagt duurzaamheid en maatschappelijke betrokkenheid hoog in het vaandel. De werknemers uit alle windstreken in binnen- en bui tenland dragen hun steentje bij aan een ecologisch verantwoorde samen leving met een energiezuinig bouw proces. „Woning, appartement, authentieke villa of hypermodern kantoorge bouw? Via beschrijving door de klant van het project (plan, termijn en bud get) bieden wij een passende oplos sing. Vervolgens gaan onze mensen aan de slag. We zorgen voor een duur zame vakkundige oplossing. Stop met dagelijks geld te verspillen. Investeer in gevelisolatie. Zo worden kosten bespaard, het milieu ontzien én woon comfort verhoogd, in zomer én winter. Ons deskundige personeel geeft de klant inzicht in de energiewinst. Mits een goede gevelisolatie kan tot dertig procent op de verwarmingskosten bespaard worden", verklaart Johnny Smet. Vakkundige isolatie van daken, ge vels en vloeren, groot of klein? Be sparen op de energiefactuur? Vraag dan naar professioneel advies op maat van Buijs Afbouw: Gyproc-platen of gipsblokken plaatsen en afwerken Isoleren vloeren, gevels en daken Volledige renovatie van allerlei verschillende panden Stucwerk binnen en buiten Afkappen en stralen van muren Leveren en plaatsen van natuursteen schilder en kitwerken [t] 085-9022 933 [e] info@hospitality-support.nl [w] www.hospitality-support.nl t Hospitality support is onderdeel van Support Service Group <1$ afbouw Pleister- en ayprocwerkfini Geve'renovaüe en onderhoud! rrilnolrcnnvolfr- De Ondernemer nieuwe stijl brengt meer nieuws en is servicegerichter met een uitgebreide ondernemerskalender, een overzicht van interessante workshops, tips en vermelding van carrière switches. Meer informatie? deOndernemer Zeeland T 088-0139995 E adverteren.zeeland@wegenermedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 100