Öiförfgs EJafitifj ien Familieberichten 42 vrijdag 23 januari 2015 ÏDÜfBf Johanna Lena van Rhee-Akkerdaas kükookop fflensenlinq.nl Huub Nicolaas Eckhardt Nico Eckhardt Frans Aarnout Nieuwenhuize Neeltje Verijzer-Almekinders -Nel- Frans Aarnout Nieuwenhuize Frans Nieuwenhuize Wij zijn erg blij met de geboorte van onze kleinzoon geboren woensdag 21 januari 2015 Zoon van Jelle en Machteld Buijtendijk Broertje van Tamar, Teun en Lula Kleinzoon van Frits en Greetje Buijtendijk Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat verder lijden hem is bespaard gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve vader, opa en overopa sinds 3 juni 1999 weduwnaar van Johanna Eckhardt-Bom 18 mei 1921 t 21 januari 2015 Johan Eckhardt Anneke Berk-Eckhardt Wim Berk Jeroen en Francine, Joel Mirjam en Werner, jing Hao Stefan Wijngaardstraat 34 4401 CS Yerseke De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan Ds. C. Baggerman, wordt dinsdag 27 januari om 10.00 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De FTaven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, clan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze geliefde broer, zwager en oom Goes: J. Kurvink-Eckhardt Yerseke: H. Eckhardt-Padmos Neven en nichten Wij gedenken ook hen die hem zijn voorgegaan. Yerseke, 21 januari 2015 t Onze moeder is overleden in hospice "Kaaskenshuis" te Zierikzee 15 februari 1924 13 januari 2015 Dim, Lia f en Anja Op haar verzoek heeft de uitvaart plaatsgevonden in besloten kring. Verdrietig laten wij u weten dat de Heere voor ons toch nog onverwacht van ons heeft weggenomen, na een ernstige ziekte die hij moedig gedragen heeft, mijn zeer geliefde man, onze lieve vader en opa in de leeftijd van 67 jaar. Zijn liefdevolle zorgzaamheid zullen we nooit vergeten. Yerseke: Maaike Nieuwenhuize-de Jager Wemeldinge: Marco Nieuwenhuize Elvira Schouwenaar Jeffrey, Jari Borssele: Paul Nieuwenhuize Wouterien Nieuwenhuize-Boone Carolien en Jan-foost, Stefan, Jacinta, Martijn Sluis: Martin Nieuwenhuize Natasja van Looy Naomi en Corné, Ilse, Ramon, Sem Urk: Francis Jansen-Nieuwenhuize Arjan Jansen Evert en Terina, Magdeline en furrie, Alie en Marinus Yerseke: Lydia Hoekman-Nieuwenhuize Peter Hoekman Marit, Eloise, Sophie Yerseke, 21 januari 2015 Zweedijkseweg 314401 NH Yerseke Frans is thuis, alwaar D.V. gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 24 januari van 15.30 tot 16.30 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op maandag 26 januari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd kerkgebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Het huisje op de dijk Waarvan je zo vaak droomde En dat je dikwijls zeikijk Dat is waar ik woonde. Na een liefdevolle verzorging in Hof Cruininghe is zacht ingeslapen onze moeder en schoonmoeder sinds 1 maart 2009 weduwe van Jan Verijzer Borssele, 24-10-1924 Kruiningen, 21-1-2015 Kruiningen: Bertus enJeanet Verijzer Mirjam in herinnering Correspondentieadres: B. Verijzer Nobelstraat 4 4416 EC Kruiningen De crematieplechtigheid wordt maandag 26 januari om 13 00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf is er vanaf 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop is er in de koffiekamer nog gelegenheid tot condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerksters van Hof Cruininghe voor de goede en liefdevolle verzorging. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Het heeft de Heere behaagd, 5 weken na het overlijden van onze geliefde zuster en schoonzuster, voor ons onver wacht, van ons weg te nemen onze zeer geliefde broer, zwager en oom Sterke de Heere Maaike, de kinderen, kleinkinderen en ons in dit smartelijk verlies en heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Goes: A.J. Gijssel-Nieuwenhuize, in liefdevolle herinnering D. Gijssel Yerseke: J.A. de Koeyer-Nieuwenhuize A. de Koeyer Yerseke: A.F. Nieuwenhuize T.M. Nieuwenhuize-van den Bosch, in liefdevolle herinnering Goes: J.J. Nijsse-Nieuwenhuize M. Nijsse Yerseke: J. Nieuwenhuize J.J. Nieuwenhuize-Mol Neven en nichten Yerseke, 21 januari 2015 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Maaike Nieuwenhuize-de Jager Papendrecht: A. de Jager, in herinnering L. de Jager-Schrier, in herinnering Middelharnis: H. de Jager M. de Jager-Moerdijk Krabbendijke: A. Overbeeke-de Jager M. Overbeeke Yerseke: C. Weststrate-de Jager W. Weststrate Yerseke: W.M. van Eenenaam-de Jager J.F. van Eenenaam Krabbendijke: F.A. Vaders-de Jager J.H. Vaders Yerseke: J.D. van Overbeeke-de Jager L. van Overbeeke H.J. Delzenne, in herinnering Yerseke: M.J. de Jager J.P. de Jager-van Pagee Neven en nichten Yerseke, 21 januari 2015 We wensen Maaike met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in dit grote verlies. Correspondentieadres: Scheepssingel 62 3841 KS Harderwijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 60