WONEN 5 Slotstraat 2, Dreischor 99.800,- Amberboomstraat 90, Terneuzen 99.000,- Walravenstraat, Nieuw- en Sint Joosland VRIJDAG 23 JANUARI 2015 Recent gerenoveerde tussenwoning met een voudige (maar nieuwe) keuken en authentieke glas-in-lood-deuren naar de lichte woonka mer. Buitenplaats aan de achterkant van de woning. Boven drie slaapkamers en badka mer met douche en bad. Bouwjaar circa 1900. De woning was eerder onderdeel van de voormalige dorps winkel aan de Zuid straat. Woonoppervlak- te 85 m2. Ruime tussenwoning met voor- en achtertuin gelegen op rustige plek in een wijk met scholen en winkels in de directe omgeving. Op de eerste verdieping drie slaapka mers, eenvoudige bad kamer en vaste trap naar tweede verdieping. Op de tweede verdie ping nog een slaapka mer en berg/cv-ruimte. Bouwjaar circa 1972. Woonoppervlakte 115 m2. De woning is deels voorzien van dubbele beglazing. hij heeft gouden handen Hoe lang duurt de verbouwing? Klaas en Marianne beginnen in novem ber 1999 met de fundering voor de nieuwe schuur. Omdat Marianne in 2006 problemen krijgt met haar ge zondheid, ligt de bouw een jaar of vier stil. In 2009 pakt Klaas de nieuwbouw op. Zijn bedoeling is eind dit jaar het ate lier en de winkel klaar te hebben. Ver der heeft hij geen planning. Wat is tegengevallen? In februari 2014 waait tijdens een storm het dak eraf. De balken breken als luciferhoutjes. Een week later is het probleem opgelost. Samen met de bu ren bouwt Klaas het nieuwe dak weer op. Wat kost de verbouwing? De precieze kosten zijn niet bekend. Klaas gokt op een paar ton. De boerenwoning aan de Walravenstraat in Nieuw- en Sint Joosland. foto's Ruben Oreel Klaas van Belzen gebruikt voor de binnenmuren zoveel mogelijk tweedehands materiaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49