Familieberichten Üi/arJadsf) kükookop q fflensenlinq.nl 42 vrijdag 23 januari 2015 Elisabeth Marie Wauters Eddij Porreij Eddij Porreij Eddij Porreij Woensdag bereikte ons het droeve bericht dat is overleden onze gewaardeerde collega Eddij Porreij Eddy was vele jaren werkzaam als Opzichter Huisvuil- inzameling bij de Zeeuwse Reinigingsdienst. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde en loyale collega. Ons medeleven gaat uit naar Margarete, Michelle, Tim, Roy, naaste familie en alle mensen die dicht bij Eddy hebben gestaan. Namens de Directie en medewerkers Indaver Nederland, Zeeuwse Reinigingsdienst Eddij Porreij Simply The Best Het definitieve afscheid van onze vriend en collega Eddij Porreij vervult ons met intens verdriet. Jacqueline, Elly, Litha, Dave, Jolanda Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Eddij Porreij Zijn inzet, gedrevenheid, maar vooral zijn gevatte teksten en humor zullen wij missen. Wij wensen Margarete, Michelle, Tim, Roy, naaste familie en vrienden veel sterkte toe. Collega's Huisvuilinzameling en Milieustraten Zeeuwse Reinigingsdienst Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid heeft de Heere tot zich genomen mijn geliefde schoonzus en onze tante Koos van Zweden-van der Hart Wij wensen mijn broer en zijn gezin sterkte in deze moeilijke tijd. Rinus van Zweden Neven en Nichten Eddij Porreij Sjaak Goedegebuur Catharina Suzanna Verherbrugge-de Jonge Toet, toet, toet, Vrijheid, blijheid... Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in Bachten Dieke, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder en oma Lizzy weduwe van Robert Léon Paul Emilie Clotilde van Waes *30-12- 1916 Sas van Gent Brugge (B): Knokke (B): Groningen: |20-01 -2015 Terneuzen Monique Rob en Edith Armand en Monique t Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: R. van Waes Nellenslaan 121 8300 Knokke, België De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 28 januari om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op het parochiekerkhof te Westdorpe. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Sterven doe je niet alleen maar met je gezin, je familie, je vrienden en je dorp. Met intens verdriet, maar met liefde omringd, hebben wij thuis afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa, zoon en schoonzoon echtgenoot van Margarete Kiewiet IJzendijke, IJzendijke, 5 oktober 1958 21 januari 2015 IJzendijke: Margarete Porreij-Kiewiet IJzendijke: Michelle en Jeroen Kiara, Kai Maxime, Luca IJzendijke: Tim IJzendijke: Roy Terneuzen: Ma en Pa Porreij IJzendijke: Pa en Ma Kiewiet Correspondentieadres: Molenstraat 7, 4515 AR IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 28 januari om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Hans en Dianne: Danielle, Léon Kyano, Yari Anniek en Johan: Priscilla, Jeroen Justin Mariëtte, Michel Thijs, Joost Pascal en Silvie: Kimberly, Sergio, Quincy Helaas moeten wij veel te vroeg Afscheid nemen van onze lieve Schoonbroer en oom Henk en Anja Tonnie Gerry en Christine Neven en Nichten, Achterneefje en Achternichtjes Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vicevoorzitter en bestuurslid voetbalzaken Eddij was een verenigingsmens in hart en nieren. We zullen hem missen. Wij wensen Margarete, kinderen, kleinkinderen en verdere familie dan ook heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Leden en vrijwilligers van de voetbalvereniging IJzendijke. Met groot verdriet en verslagenheid nemen wij op veel te jonge leeftijd afscheid van onze vicevoorzitter en voetbalvriend Eddij was jarenlang lid van onze voetbalvereniging. Hij stond dag en nacht klaar voor de club. In hem verliezen we een verenigingsmens van een zeldzame soort. Hij laat een grote leegte achter. We zullen hem als mens met zijn humor en passie voor het blauw en wit enorm missen. Wij wensen Margarete, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Bestuur voetbalvereniging IJzendijke Nu heb je rust waar je bent. Een heleboel goede herinneringen, je bent er voor altijd bij. Wij wensen Anita, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte. Willy en Tiny Jannis en Marian Wilfried en Marina Willem en Ineke Michel en Tjitske Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan, onze moeder, schoonmoeder, oma en omaatje weduwe van Machiel Verherbrugge 4 maart 1928 21 januari 2015 te Schoondijke te IJzendijke Magda en Wim de Feijter-Verherbrugge Michiel en Karlien Verherbrugge-Korbee Sjaak Verherbrugge Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Jan Memlingstraat 2 4571 MD Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 27 januari om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol hebben verzorgd. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lizzy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42