0 at M Colofon Wat blijft is de emotie familieberichten Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Sjaak Goedegebuur Jacob Bart Goedegebuur Sjaak V Jacob Jacobus Quaars - Jaap - Fons Lauwers Frans van de Wege amilieberichten éT Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid en belangstelling, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn vader en onze opa weduwnaar van Jannetje Meerman in de mooie leeftijd van 94 jaar. Cees Schout en Ina Pouwer Dimpfie Schout - Quirijnen (in herinnering) Diana Schout Rick, Marc, Jim Marcel en Inge Schout Michelle, Sanne Vlissingen, 21 januari 2015 Correspondentieadres: Van Cittersstraat 1-B 4333 KT Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 23 januari van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geschokt hebben we kennis genomen van het overlijden van vader van onze huisgenoot Luciën. We wensen Jos, Luciën, Leonza, Mariette en overige familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Cliënten en team Hoevedreef 7E Tragel Zorg Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader en opa in de leeftijd van 70 jaar. Middelburg: Mary van de Wege - Fletcher Kapelle: Petra en Jan Suzan, Daan Middelburg: Frans en Linda Dean, Wesley Jessie 20 januari 2015 Kriekenhofstraat 34, 4337 KJ Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 26 januari om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Frans hield van witte rozen. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 w v_ familieberichtenonl ine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant donderdag 22 januari 2015 39 Warm en liefdevol nemen wij afscheid Van jou Mijn man, onze (schoon) papa en opa En vieren wij dat we zo'n groot deel van jouw leven mochten zijn Bye, love you! Sluis, 12 februari 1951 t Groede, 20 januari 2015 Groede: Anita Goedegebuur-de Gardeijn Groede: Bonny en Jos Groosman-Goedegebuur Duncan, Skye Nullah Breskens: Debby Goedegebuur, Michiel van den Beukei Lars, Lewis Een speciaal woord van dank aan de huisartsen Dr. Vandromme en Dr Geppard en de thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Brouwerijstraat 32, 4503 BR Groede Overeenkomstig de wens van Sjaak zal de uitvaart in een besloten kring plaatsvinden, wel is er de gelegenheid om van Sjaak afscheid te nemen op donderdag 22 en vrijdag 23 januari van 19.00 tot 19.30 uur in de familiekamer van het mortuarium, Antonius ziekenhuis te Oostburg. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Anita de Gardeijn Groede: Marianne en Jaap Ras-Goedegebuur Philippine: Ronald en Regina Goedegebuur-Pielaat Sluis: Carla en Kees Bogaart-Goedegebuur Neven en nichten Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39