Familieberichten IHensenlinq.nl Uyarlailau 38 woensdag 21 januari 2015 Dick van Beek Reijer Blokland Jaap Aagje van der Have-van der Lee Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Vanaf 2004 heeft Dick zich ingezet voor de Dorpsraad. Wij zullen hem als mens en zeker ook als zijn betrokkenheid met het dorp erg missen. En hopen dat Jeanette en de naaste familie en vrienden de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. De Dorpsraad van Ovezande Telkens als je water ziet denk aan mij zonder verdriet zoals ik was. 7 Is goed geweest, ik ga alvast voor altijd met de stroming mee deel uitmaken van de zee. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan onze vader, grootvader en overgrootvader sinds 14 april 2010 weduwnaar van Francina Martina Gazan Sliedrecht, 27 maart 1921 Vlissingen, 19 januari 2015 Marc en Marion Buysse-Blokland Wim en Els Yenna Bert en Karen Stef Jan Blokland en Laurette van Oirschot Pieter en Annet Blokland-Wielders Thalicia Jens Melissa Onze dank gaat uit naar het Verpleeghuis Ter Reede, Vondellaan, in het bijzonder het team van woning 17 voor de liefdevolle verzorging van onze vader. Correspondentieadres: Zomergemstraat 16 4826 CW Breda Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 23 januari van 12.15 tot 12.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de herdenkingssamen komst plaatsvinden. De begrafenisplechtigheid zal plaatshebben om 14.00 uur op de Noorder begraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Joos Boone Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze geliefde broer, zwager en oom ing. Jacob CorneCis Tieter Hoender Katwijk aan Zee 28-2-1937 Hoorn 16-1-2015 Veere: Kees Boender Jeroen en Mireille Merijn en Shin Welmoet en Christiaan Aerdenhout: Anneke en Kees Storm - Boender Roland en Esther Elsemiek en Wolter Breda: Marius Boender en Pleunet Snoek Bella en Olaf Sonia en Daniel Middelburg: Wil Weeda Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 5116 onberijmd Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat na een moeitevolle levens avond, door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Leuntje Bosschaart-de Steur sinds 26 januari 1992 weduwe van Jacob Bosschaart in de gezegende leeftijd van 98 jaar. West-Souburg: Bas Bosschaart Tiny Bosschaart-van Almenkerk (in herinnering) West-Souburg: Sjaak Bosschaart Dingena Bosschaart-Tolhoek Aagtekerke: Kees Bosschaart Lenie Bosschaart-de Visser Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Cedrah, locatie "Eben-Haëzer", 20 januari 2015 Briandlaan 2, Middelburg, kamer 45 Correspondentie-adres: dhr. B.I. Bosschaart Vrijburgstraat 35,4387 AH Vlissingen Onze dank gaat uit naar het personeel van "Eben-Haëzer", voorde liefdevolle verzorging. Tevens bedanken wij dokterP. den Doelder voor zijn respectvolle begeleiding. Onze moeder en oma is opgebaard in haar kamer, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. vrijdag 23 januari van 19.30 uur tot 20.00 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 24 januari om 10.45 uur in de "Ter Hoogekerk", Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal om ongeveer 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bloemen. God heeft haar tot zich genomen. Zacht en halm is van ons heengegaan "tante Aad" Geboren te Maas tand 17 februari 1926 Overleden te Middelburg 19 januari 2015 Namens de familie Zorgcentrum Sint Widibrord Correspondentieadres J. van Straten Duunmede 50 4337 BB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 24 januari van 10.45 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal er een afscheidsdienst gehouden worden. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot samen zijn. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, mogen deze kennisgeving aks zodanig beschouwen. Abraham Roelse Bram Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Balbir Saini echtgenoot van onze collega Rishpal Saini. Wij wensen Rishpal, kinderen, kleinkind en naaste familie heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers en cliënten van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder cliënten en collega's van locatie Moerzicht. Mw. drs. j.A. Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel kijk ook op Na een lange tijd van steeds verder afnemende krachten heeft onze broer en zwager zijn aardse leven moeten verlaten Nel en Wim Snoep Zij is verlost. Na een liefdevolle verzorging, in Zorgcentrum Scheldehof, is in zijn slaap overleden in de leeftijd van 83 jaar. Bep de Quelery Gerda Verkerk-Roelse Vlissingen, 14 januari 2015 Correspondentieadres: Colijnstraat 39, 4384 EH Vlissingen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Hortensiastraat 12 4431 EA 's-Gravenpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57