i s Mogelijk wel speelhal in Terneuzen, maar niet op Kop van Noordstraat Terhole viert hele dag feest maaskant ZEEUWS-VLAANDEREN 29 Maakt er meer vakantie van. 7&P „Het ziet geen last Hugo van Oord, die de Kop van de Noordstraat in ontwikkeling wil nemen, zit met het project in zijn maag. Een gedoodverfde kan didaat voor winkelruimte is afge haakt en het is, vertelde hij vorige week, lastig voor een stad als Ter- neuzen geïnteresseerde winkelbe drijven te vinden. Vandaar dat hij het idee heeft ge opperd op de Kop van de Noord straat, of beter aan het begin van de Vlooswijkstraat, ruimte te ma ken voor een speelautomatenhal. In de stad Terneuzen bestaat zo'n 'attractie' nog niet, en in de ge meente Terneuzen alleen in Axel (Playland). De vestiging van een speelautoma tenhal in de stad Terneuzen ligt evenwel gevoelig, bleek in 2012- 2013. Alexander Loontjens van de Christoffel Groep in Middelburg wilde een speelhal a la Funtastic in Hulst vestigen in het voormali ge postkantoor aan de Nieuw- straat. De Terneuzense kerken en de wijkraad Binnenstad wilden er niets van weten, waarop een meerderheid in de gemeenteraad zich ertegen keerde. Wethouder Van Hulle wijst in reactie op het idee van Van Oord op het coalitieakkoord uit 2014 tussen zijn partij TOP/Gemeente- belangen, CDA en PvdA. 'Bij een eventuele vestiging moet sprake zijn van een voor de gemeente aantoonbare meerwaarde', staat erin. Van Hulle vindt de Kop een te opvallende plek voor een speel hal. De Nieuwstraat-Zuid komt wat hem betreft eerder in beeld, waarbij hij ook een flinke slag om de arm houdt. Carnavalskleding te koop in De Statie Showband Sas van Gent houdt zondag in De Statie een carna- valskledingbeurs. Belangstel lenden kunnen voor 4,40 euro een tafel of rek huren om hun overbodige leutpakken te etale ren. De showband is, voor 30 procent van de opbrengst, ook bereid om de aangeboden kle ding te verkopen. De beurs is van 13.30 tot 16.00 uur. Popkoor Xsing zingt in de SOW-kerk Popkoor Xsing treedt zondag vanaf 14.30 uur op in de SOW- kerk aan de Dorpsstraat in Bres- kens. Het zeventig leden tellen de koor zingt, onder leiding van zangdocente Marjolijn Polf- liet, repertoire van onder ande ren Bob Marley, U2, Bill Wit hers en Claudia de Brey. En tree 5 euro, inclusief koffie of thee. Geen kaarten meer voor Adriaan van Dis De lezing van schrijver Adriaan van Dis op woensdag 4 februari in Porgy Bess in Terneuzen is uitverkocht. Van Dis vertelt over zijn nieuwe boek 'Ik kom terug', een tragi komedie over een bizarre moe der, een hunkerende zoon en het huiveringwekkend machts spel dat zich tussen beiden ont wikkelt. Schoolzwemstrijd in Reynaertland in Hulst Ouders, opa's, oma's en andere familieleden of vrienden mo gen zaterdag hun favoriete zwemmer aanmoedigen tij dens de schoolzwemkampioen- schappen in Reynaertland in Hulst. Om 13.00 uur gaat de wedstrijd van start. Er wordt gestreden om drie tickets voor de provinciale schoolzwem- kampioenschappen. Stichting Terhole Breed Actief verwelkomt zaterdag om 14.00 uur kinderen en senioren in het dorpshuis voor een muzika le smulpartij. De jonge Terho- lenaren kunnen zich uitleven met spelletjes, karaoke en dans. Ondertussen schotelen ze de oudere dorpsgenoten gra tis zelfgebakken pannenkoeken met koffie voor. Het avondpro gramma, onder de titel Midwin ter muziekfestival, begint om 19.30 uur en is bedoeld voor alle inwoners. Die kunnen onder meer genieten van een optreden van de 2 J's. Ook zijn er zang-, dans- en komische voordrachten. se n Wenen, Boedapest met Donaucruise Ibiza, Mallorca &Menorca En, enierse Gardameer en Opera Verona maaskantreizen.nl info@maaskantreizen.nl I 0412-48 28 28 DINSDAG 20 JANUARI 2015 m er niet uit: een computerscherm en toetsenbord op opbergboxen. Maar het werkt echt prettig. Ik heb van mijn armen, schouders of rug gehad", zegt Marco van Dorst, fan van staand werken, foto Peter Nicolai door Harmen van der Werf TERNEUZEN - In de Terneuzense bin nenstad komt mogelijk wel een speelhal, maar niet op de Kop van de Noordstraat. Wethouder Frank van Hulle vindt dat een te promi nente plek. SAS VAN GENT BRESKENS TERHOLE TERNEUZEN HULST /iSw AER\ mri anvr yA 8 dagen vanaf 699 8-daagse excursiereis per Comfort-Class touringcar, met o.a. lokale gidsen en cruise van Boedapest naar Wenen. Verblijf in goede middenklasse hotels o.b.v. half-pension. Vertrek: 31 mei, 22 juni, 20 juli, 24aug., 21 sept. 13 dagen vanaf 1.099 13-daagse rondreis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Mahón, Cala Morell, Palma de Mallorca, Formentor en Ibiza Stad. Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van 8x half-pension. Vertrek: 14 april, 19 mei, 2 juni, 15,29 sept. 12 dagen vanaf 999 12-daagse rondreis per Comfort-Class tou ringcar, o.a. Edinburgh, Loch Ness, Belfast, York, Giant's Causeway en Dublin. Verblijf in goede middenklasse hotels o.b.v. half-pension. Vertrek: 26 mei, 14 juni, 19 juli, 30 aug., 27 sept. 8 dagen vanaf 499 8-daagse excursiereis per Comfort-Class touringcar, met o.a.Verona, Riva del Garda Operabezoek*! Verblijf in hotel Internazionale op basis van half-pension. Vertrek: 24 mei, 21 juni, 5', 19* juli, 2*. 30 aug. Maaskant Reizen organiseert al bijna 50 jaar verzorgde busvakanties, excursiereizen en rondreizen door heel Europa. Bij bijna alle reizen zijn excursies en half-pension inbegrepen. Vraag de gratis brochure aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59