Ova/lailau Familieberichten 38 dinsdag 20 januari 2015 kükookop fUensenlinq.nl Janna van Duin-Meijer Zijn wandeltocht door het leven was niet altijd even makkelijk. Ondanks veel moeilijke kilometers bleef hij altijd positief. Hij zette zijn schouders eronder en maakte wat moois van het leven. Verslagen blijven wij achter, deze laatste kilometers waren te zwaar. Met veel verdriet, vol ongeloof en verslagen, geven wij u kennis dat wij na een tragisch ongeval afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Dingenus Robbert van Beek - Dick - echtgenoot van Jeannette van Beek - de Jonge Middelburg, 5 juli 1951 - f Ovezande, 17 januari 2015 Ovezande: Jeannette van Beek - de Jonge Hansweert: Robin en Kim Thijs Ovezande: Tim en Floor Sebas Noortje Lotje Familie van Beek Familie de Jonge Oud Ovezandseweg 8,4441 SH Ovezande. Dick is thuis, waar woensdag 21 januari van 14.00 - 15.30 uur en van 19.00 - 20.30 uur gelegenheid is om persoon lijk afscheid van hem te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 23 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend is er in dorpshuis Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je maakte je zorgen om mij Nu had ik zorgen om jou Je broer Na een periode van hoop en vrees moeten wij afscheid nemen van mijn broer, zwager en oom Dick van Beek Oost Souburg: Joop en Mattie van Beek Den Haag: Silvan van Beek Oost Souburg: Edwin en Hanneke van Beek Fabian, Lucas Oost Souburg, 17 januari 2015 Dick Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dick van Beek echtgenoot van onze collega Jeannette van Beek. Wij wensen Jeannette, kinderen, kleinkinderen en naaste familie heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers en cliënten van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder cliënten en collega's van locatie Nieulande Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Joos Boone Buurman Kamerling Dick van Beek Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Dick van Beek Echtgenoot van onze collega Jeannette van Beek-de Jonge, medewerker bij SVRZ locatie Borsele, locatie NieuwSande. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Jeannette, haar kinderen en familie. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe het verlies te dragen. Namens de cliënten en medewerkers SVRZ locatie Borsele, Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ locaties Borsele Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Dick van Beek De heer van Beek was de afgelopen jaren vrijwilliger bij SVRZ locaties Borsele. Dankbaar zijn wij voor de inzet die hij als betrokken vrijwilliger heeft getoond ten behoeve van onze cliënten van locatie NieuwSande. We zullen hem erg missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers, Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ locaties Borsele Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Wij zijn verdrietig dat onze buurman is overleden Bram van Dijke Heel veel jaren hebben we jouw als buurman/vriend mogen meemaken, een gezellige zeer fijne man die wij gaan missen. Corrie en verdere familie heel veel sterkte bij dit verlies. Leo en Aly Wisse, Wilko en Nicole (Delft), Elrik en Silja (Vihti, Finland) Bram van Dijke Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, Vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God op wie ik vertrouw. Psalm 911 en 2 Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en overoma in de leeftijd van bijna 82 jaar. J. van Duin Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Domburg, 17 januari 2015 Correspondentie adres Hans Lipperheystraat 6 4336 DC Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 22 januari om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 09.00 - 09.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdweg) te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Loop gewoon naast me en wees mijn vriend Wat zullen we je missen Bert en Joke Na een moeizame laatste levensfase, is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving van ons heengegaan, onze opa en overgrootvader weduwnaar van H. M. Hoogesteger 27-10-1982 Kruiningen Kapelle 1-6-1924 19-1-2015 Tholen Jeroen en Carolien Stevense Lars, Niels Gramsbergen John en Allina Stevense Gerjan en Manon, Christel, Rik, Daniek Kapelle Annie Scheffers, mantelzorger Correspondentieadres Hortensiastraat 12, 4432 EA 's-Gravenpolder Onze dank gaat uit naar de thuiszorg 'Cederhof' en dr. M.B. Riemeijer voor de liefdevolle en respectvolle zorgen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 22 januari om 13.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze altijd meelevende Wij wensen de kinderen en verdere familie sterkte en kracht toe om dit gemis te dragen. De buren: Sjaan Wisse, Catrien Boone, Aart, Betty en Leon Joosse, Directie, Personeel van de Dagwinkel, Piet en Jannie Dingemanse, Wim en Cristien van Vliet Meliskerke 16 januari 2015 Tijdens je vrijwilligerswerk, een noodlottig ongeval. Het is niet te bevatten. Kerstbomen en -stal, schilderen, allerlei reparaties en klusjes, Nooit deden we tevergeefs een beroep op je! We gaan je missen als mens en als vrijwilliger. Jeannette en hun gezin wensen we Gods kracht toe. Parochiekern O.L.V. Hemelvaart Ovezande Wij hebben met verdriet kennis genomen van het overlijden van onze mede-vennoot Wij wensen Corrie en andere nabestaanden veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Vennoten en medewerkers Landbouwbedrijf CGZ Wissenkerke Wissenkerke, 17 januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49