Familieberichten V =si 30 maandag 19 januari 2015 kükookop fllensenlinq.nl Abraham Jacobus van Dijke Abraham Jacobus van Dijke Bram Lieve Bram Kornelis Kamerling Zo geliefd, onze Buurman, maar bovenal Vriend. Wat gaan we jou enorm missen. John en Corien, Nadia en Lars, Donna en Tim Colijnsplaat, 16 januari 2015 ANNA CESARINA NEELTJE GILLISSEN Bram van Dijke Bram van Dijke Bram van Dijke Hans Dooms 55 jaar samen lief en leed gedeeld. Verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze lieve Bram in de leeftijd van bijna 80 jaar. Echtgenoot van: Corrie van Dijke - Geluk Pa van: Peter Monique Trotse opa van: Mick en Tim Baasje van: Elvis 16 januari 2015 W.J. Klein Wassinkstraat 18, 4486 CR Colijnsplaat De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 22 januari om 15:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u geen kaart hebben ontvangen en voelt u zich betrokken, dan bent u van harte welkom. Wij zijn verdrietig dat er onverwacht een einde is gekomen aan het leven van onze oudste broer, zwager en oom Cadzand, Goes, 19 januari 1935 16 januari 2015 Joop en Rinus (in herinnering) Jeanne (in herinnering) Ko en Magda Adrie en Marjan Frank en Ina Neven en nichten Colijnsplaat, 16 januari 2015 "The eternal God is thy refuge, and underneath are the everlasting arms" In Christus ontslapen oud-onderwijzeres te Vlissingen Vlissingen, 2 mei 1926 Vlissingen, 16 januari 2015 Anne was dankbaar voor de zorg en aandacht die ze de laatste maanden mocht ontvangen. F.K. Hulsbergen (executeur testamentair) Correspondentieadres: Albert van Dalsumlaan 30 4384 JV Vlissingen Anne is overgebracht naar het rouwcentrum van Monuta "de Voorzorg" te Vlissingen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen op donder dag 22 januari om 13.00 uur. Voor de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben vanaf 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemd rouwcentrum. Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen. Op 16 januari 2015 is overleden onze goede vriend Wij wensen Corrie en familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verdriet. Piet en Elly Arie en Dient je Frank en Ina Kees en Maja Piet en Barbel (aap en Ineke Hans en Leny Jan en Joke Jan en Ingrid Cees en Han Het is zwaar om een goede vriend te moeten verliezen. We zullen je erg missen. Je humor en aparte uitspraken zullen ons altijd bij blijven. Wij wensen de familie veel sterkte toe in de komende tijd. familie J.A. Remijnse Kamperland We gaan je vriendschap, betrokkenheid, interesse, humor, spreuken en 'dance moves' met Corrie ontzettend missen. Je motto gaan we koesteren: "Geniet van 't leven". In zoveel mooie herinneringen, blijf je bij ons. Je vrienden van de Colijnclub Colijnsplaat, 16 januari 2015 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze jachtgenoot Zijn gezelligheid tijdens en na de jacht zal in onze herinnering blijven. Wij wensen Corrie en de kinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Jachtcombinatie Kamperland Zelfs vindt de mus een huis, o HEER'! Psalm 84 2 (berijmd) Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u verdrietig mee dat, op de gezegende leeftijd van 97 jaar, door de Heere van ons is weggenomen onze lieve, zorgzame, zeer betrokken vader, opa en over-opa sinds 4 december 2011 weduwnaar van Janna Marina Kamerling - de Bat Waarde, Vlissingen, 26 september 1917 16 januari 2015 De Heere sterke ons allen in dit grote verlies. Paramaribo: Els Kamerling en Gerold Eyndhoven Culemborg: Leendert Kamerling en Inez Ruiter Jarina en Gerco Merel, Isabel, Robin Heidi en Ralf Maartje, Joost Kornelis en Cathelijne Stan, Eva, Lot Kathelein en Joël Dordrecht: Heieen Kamerling Veere: Jan Kamerling en Marjo Kamerling - Beekman Vera Meliskerke: Bram Kamerling en Pauline Hugense - Bodrij Arnemuiden: Janny van Belzen - Kamerling en Boudewijn van Belzen Marieke en Martijn Aron, Rowan Janita en Jordi Meliskerke: Rinus Kamerling en Anja Kamerling - Melse Rens Elze Aagtekerke: Nelleke Maljaars - Kamerling en Ko Maljaars Janneke en Hanno Joah, Quinn Marian en Matthew Hanno Niels We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging van (o)pa in Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben-Haëzer te Middelburg en het ADRZ, afdeling geriatrie te Vlissingen. Correspondentieadres: Torenstraat 9, 4365 AD Meliskerke Op woensdag 21 januari is ervan 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid tot condoleren in de Kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden op donderdag 22 januari om 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Meliskerke. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bloemen Met veel verdriet delen wij u mee dat wij afscheid hebben genomen van Wij wensen Sabine en haar familie heel veel sterkte toe met dit verlies. jachtcombinatie Dooms-Jansen en medewerkers Kloosterzande, 16 januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52