Familieberichten ÜyarJailsf] Neeltje Martina Risseeuw 30 maandag 19 januari 2015 Arij Izaak de Feijter Arie kükookop fllensenlinq.nl Abraham Willem Dekker Arie de Feijter Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 0800 - 4444 000 Hans Doorns Hans Dooms Hans Dooms Hans Doorns Hans Dooms Cornelis Adriaan de Groote zij had de ruimte van de polder lief het land van vruchtbaarheid en verte tot ook haar dromen kleiner werden het hof haar tuin en wat gerief maar nu een hemel zonder grenzen Wij zijn verdrietig omdat na een leven vol energie op hoge leeftijd van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder sinds 21 november 2003 weduwe van Groede, 28-2-1924 f Terneuzen, 15-1-2015 Daniël Dekker Wim Dekker Fikkie Industieweg Zuid 23 4554 LL Westdorpe De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 21 januari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar het team Axel van ZorgSaam thuis, dr. J. Hoefman, dr. J. Bosman, ZorgSaam ziekenhuis afd. B2 en de vrijwilligers van Hospice Zeeuws-Vlaanderen voor hun inzet en goede zorg. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Hij vroeg nooit, hij klaagde nooit, hij droeg alles zelf. Hij hield van de zee, zijn tuin, zijn gezin en stond klaar voor iedereen... Na een kortstondige ziekte is tot ons groot verdriet overleden mijn lieve en zorgzame man, vader en opa echtgenoot van Maatje Klaassen Zaamslag, t Terneuzen, 12 december 1940 16 januari 2015 Maatje de Feijter - Klaassen Heieen en Patrick Frensch en Colette Julia Roelf Stephanie Johnny en Heidi Annelies in herinnering Melanie Lexie Reuzenhoeksedijk 14 4533 PK Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 23 januari om 10.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Annie Hamelink Herman en Janneke KLaassen Krina Dobbelaar Jan en Lottie Riemens Jaap en Jopie van Minnen neven en nichten Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week r Het bericht van het overlijden van heeft ons diep geraakt. Wij wisten dat hij ernstig ziek was en daarvoor dapper behandelingen onderging. Helaas heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Onze gedachten gaan uit naar onze collega Sabine, hun (klein)kinderen en overige familieleden die wij veel sterkte toewensen met dit verlies. Namens collega's Stoffels Bleijenberg Jac. Weijers, directeur Diepbedroefd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze gewaardeerde collega Hans bedankt voor de fijne samenwerking gedurende vele jaren. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Sabine en nabestaanden. Ploeg B E Ovet B.V. Terneuzen - Vlissingen Hij had nog zoveel plannen, hij wou nog zoveel doen. Het is voorbij het hoeft niet meer, 't is niet meer dan, maar toen. Op veel te jonge leeftijd is overleden onze broer en schoonbroer Ella en Hans Pieter en Mariëtte Christa en Leen Margriet en Jessica 16 januari 2015 Verdrietig maar dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben beleefd, moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze 'jacht'vriend Wij wensen Sabine en de familie veel sterkte. Leon en Lilian van Esbroeck Guido en Patricia de Waal - van der Maas Jagerscombinatie Rummersdijk Met veel verdriet delen wij u mee dat wij afscheid hebben genomen van Wij wensen Sabine en haar familie heel veel sterkte toe met dit verlies. jachtcombinatie Dooms-Jansen en medewerkers Kloosterzande, 16 januari 2015 "De Heer is mijn Herder" Ps. 23 Bedroefd maar dankbaar dat hij niet langer heeft hoeven lijden geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze zwager, oom en neef sinds 12 april 2012 weduwnaar van Leuntje Debora Maria Jonkman Hoek, 21 oktober 1926 Oostburg, 16 januari 2015 Hoek A.C. de Groote - in liefdevolle herinnering - T.l. de Groote-Antheunis Hoek W. de Groote - in liefdevolle herinnering - J.B. de Groote-van Grol kinderen en kleinkinderen Terneuzen F. Wolfert M.J. Wolfert-Kruijsse Waterfront 302 4531 HZ Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 23 januari om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er in de aula van 13.00 -13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van het zorgpension van ZorgSaam locatie Antonius in Oostburg voor de liefdevolle verzorging. Ik hoorde uw voetstap naadren op het pad, Ik wachtte, en zag u na een korte pooze. - Hoe geurden 't dennenboschje en de rozen! - En 'k had het leven nooit zoo liefgehad. Tot onze diepe droefheid overleed onze unieke en onvervangbare Jan Johannes Laurentius Antonius Kooien A Eindhoven, t Terneuzen, 18 september 1937 15 januari 2015 echtgenoot van Jans Paulissen 121-12-2006 lief van Marja Smet vader van Yvonne Kooien Harald Wielenga Bart Kooien Petra de Jaeger opa van Sanne, Eva en Sem Berkelstraat 3 4535 CH Terneuzen U kunt van Jan afscheid nemen bij hem thuis op dins dag 20 januari van 13.30 tot 17.30 uur. De uitvaart dienst wordt gehouden op woensdag 21 januari om 13.30 uur in de Emmaüskerk, Alb, Thijmstraat 2 te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy straat 28b te Terneuzen. Mochten wij toch vergeten zijn om u een rouwkaart te sturen, u bent van harte welkom. Toch nog plotseling is overleden onze buurman Jan Kooien Onze gedachten gaan uit naar Marja, kinderen en kleinkinderen. Jan en Hannie, Tim en Bas Joke en Co t Jenny en Claude Theo Hansen Rita Theo en Clara Ton en Annemiek Ina en Johan Cor en Annemiek Menno en Ellen, Rick en Mart

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 30