O t 66 CONSUMENT 29 Met hamamdoeken Vrolijk etui voor Liefde komt in een Bewuster poetsen kun je alle kanten op kleine spulletjes doos vol chocolade met Humble Brush TIPS HINTS =s YOU BUY LOWE Minimalistische kleding met een ruime pasvorm is de trend. Maar daaronder wordt het des te spannender, met sexy lingerie. leuke boodschap Zit je niet goed in je vel, trek dan mooie lingerie aan en je wordt vanzelf weer blij Boudoirstijl, dat is lingerie die de sfeer oproept van vervlo gen tijden en tegelijkertijd een kinky kantje heeft. De weelderigheid van Marie-An toinette. De luxe elegantie van oude Hollywooddiva's. Het frivole van de Moulin Rouge of de rock-'n-rollromantiek van de jaren vijftig. Kant en kouseband. Satijn en tierelantijn. In zachte pastels, nachtblauw of felrood. We zien veel push-upbeha's die de ron de vormen extra benadrukken en grote slips die door veel kant en transparante stof toch sexy ogen. Overdaad schaadt in dit geval zeker niet. Die trend ziet ook Sylvia Sty mans, lingeriespecialist en ei genaresse van lingeriewinkel Miss Sylly. „De laatste tijd is er een ten dens naar mooie, sexy linge rie. Uitdagend, maar toch vrouwelijk. Vrouwen hebben nu echt wel ontdekt dat mooie lingerie goed is voor je zelfvertrouwen en dat de juis te pasvorm heel veel voor je doet. Je lingerie maakt je postuur en je uit straling. Zit je niet goed in je vel, trek dan mooie lingerie aan en je wordt vanzelf weer blij." Opvallend is de comeback van de jarretel les. Een los gordeltje met bandjes eraan waarmee je door middel van clipjes je ny lon kousen ophoudt. Een kledingstuk dat na de uitvinding van de panty in de jaren zestig van de vorige eeuw een beetje in de vergetelheid was geraakt. Onze (overgroot moeders droegen ze. Niet altijd voor hun plezier, trouwens. Ze moesten wel, want de panty was er nog niet en met blote be nen rondlopen was not done. In de nieuwe campagnes van veel linge- riemerken spelen sexy gordeltjes, corsetten en broekjes met jarretelles een prominente rol. Maar of de 'gewone' vrouw ooit haar zo geliefde panty aan de wilgen zal hangen om op jarretelles over te stappen, dat be twijfelt Sylvia Stymans. „Het is natuurlijk toch een heel gedoe met die kousen en al die bandjes. Niet echt praktisch. In de lan den om ons heen dragen vrouwen wel va ker jarretelles, maar voor de Nederlandse vrouw is het geen dagelijks item. Als je 's ochtends je kinderen naar school moet brengen of op de fiets moet springen, denk je niet 'o, ik trek even mijn jarre telles aan'. Met de feestdagen en nu voor Valentijn krijg ik wel veel mannen in de winkel die een setje met jarretelles voor hun geliefde kopen." Jarretelles zijn er dus voor speciale gelegenheden. Sty mans: „Als onderdeel van de bruidsoutfit, voor de huwe lijksreis of voor een roman tisch weekend weg. Je draagt ze om je sexy te voelen voor je partner en niet voor dage lijks gebruik. Mannen vinden jarretelles na melijk het toppunt van vrouwelijkheid. Het is dus eigenlijk meer op de erotiek en de verleiding gericht." Spannend met kant en kouseband Rondslingerende spulletjes zijn makke lijk voor het grijpen, maar uiteindelijk toch beter af in een doosje of een etui. Je kunt natuurlijk bij de eerste de beste woongigant wat dozen van het schap halen, maar wat aandacht voor details kan in je interieur geen kwaad. Denk bij het opbergen eens aan dit vrolijk bedrukte etui van Mr Mrs Clynk. Je kunt er pennen, potloden, stiften of penselen opbergen. Maar ook toiletspullen of make-up vinden er een prima onderkomen in. Het etui (14,90 euro) meet 23 x 16 x 5 cm en is gemaakt van stevig canvas. Het heeft een pvc binnenvoering die wa terafstotend is. www.mijngekkegeit.nl Simply Chocolate komt met een ca deaudoos waarvan alleen al de verpak king om te watertanden is. 'Yes you can buy love', staat er op en daarvan is geen woord te veel. Het Deense Simply Chocolate gebruikt alleen de beste rauwe chocolade en natuurlijke ingrediënten. Deze chocolaadjes be vatten amandelen, hazelnoten en pe- cannoten, speltvlokken en haver mout. Maar ook superfoods zoals cranberry's, gojibessen, kokosnoot en zwarte bessen. Extra lekker wordt het met drop, vanille, kaneel, chili, gem ber en andere bijzondere smaken uit de natuur. De giftbox bevat 240 gram chocolade en kost 19,99 euro. www.bijzondermooi.nl Als je je tanden poetst, ben je er meestal niet helemaal bij met je ge dachten. De keuze voor een tanden borstel gaat niet met veel meer aan dacht gepaard: meestal belandt er een exemplaar uit de reclame in je mand je. Dat kan beter, vindt Humble Brush. Deze van oorsprong Zweedse tanden borstel is niet zomaar een badkamer- accessoire. De Humble Brush is ge maakt van duurzaam, afbreekbaar bamboe met zachte BPA-vrije haren. Voor iedere verkochte borstel wordt (de waarde van) een tandenborstel ge doneerd aan mensen in nood. Ze zijn er in verschillende kleuren, 4 euro per stuk. www.biocosmetica.nl Volgens kenners zitten kou sen met jarretelles lekker der dan een panty, mits je je aan de regels houdt. Zorg dat je de juiste maat hebt van zowel gordeltje als kousen. Laat je hierover adviseren in de winkel. Vind je al die losse onder delen lastig, koop dan een broekje of een corset waar al bandjes om de kousen op te houden aanzitten. Je draagt jarretelles onder een rok of jurk en niet on der een broek. Het gordeltje moet goed in je taille zitten en de band jes moeten aan de voor kant ongeveer 5 centime ter korter zijn dan aan de achterkant. Hamamdoeken komen oorspronkelijk uit Turkije, waar ze gebruikt worden in badhuizen. Maar met een hamam- doek kun je meer. Deze is ideaal voor naar het strand, sauna, sportschool, zwembad, voor op de boot of cam ping. De hamamdoek de luxe is een prachtig exemplaar van wafel tjeskatoen. Bij deze uitvoering is het traditionele design vervan gen door fijne witte streepjes. Door het wafeltjeskatoen en het design heeft deze hamam doek een chique uitstraling. De hamamdoeken zijn verkrijgbaar in diverse uitvoeringenl. Een doek i van 100 x 200 cm kost 22,50 euro. www.123hamamdoek.nl Trek je kousen tot halver wege je dijbeen (net onder je lies) en bevestig de band jes. Je kousen moeten zo hoog komen dat je de band niet kunt zien als je zit. Trek je slipje als laatste aan (dus over je jarretelles) als je snel naar het toilet wilt. Anders moet je steeds je kousen los maken. Sylvia Stymans Setje van New Look. linksboven: Hunkemöller. foto's PR MAANDAG 19 JANUARI 2015 door Machteld Leistra www.misssylly.nl reageren? consument@depersdienst.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 29