M Familieberichten O IHensenlinq.nl OVET b.v. Pieter Beun Piet Kees Rijk 50 zaterdag 17 januari 2015 PIET BEUN Anna Elisabeth Margaretha de Jonge-Raas Annelies Pieternella Adriana Bazen-Vroegop P.J. Meeuwse Frans Hamelink Hans Dooms Hans Dooms Wat zui je eenzaam ijn geweest, toen je verdwaalde in je geest. Moe en verlangend naar het einde is, op 83-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze lieve vader, schoonvader, opa, opi en mijn zwager weduwnaar van Johanna Adriana Reijerse Vlissingen, Oost-Souburg, 9 oktober 1931 13 januari 2015 Heieen en Gerard Vader Miranda en Leo, Annely, LucasTobias Martin en Josefien Phi/o, Norah Bart en Joke Beun Ruben en Susy, <7 Stan Erwin en Jennifer Feran, Josie Jolanda en Jos van den Buuse Lisette en Jeroen Joep, Abel Nicolette en Nick Ronja Jochem en Lizzy Rianne Joost Magda Kampers - Reijerse en Rinus Wijgman Correspondentieadres: Heieen Vader - Beun Van der Veerlaan 13 4386 EH Vlissingen De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 19 januari om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid heffen we graag het glas op het leven van Pa. Grote dank en waardering gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum De Zoute T Sever, voor de liefdevolle verzorging. Jarenlang verbonden aan STEC erelid rust zacht toneelvereniging STEC Bedroefd zijn wij met het overlijden van mijn lieve vriendin Anthonia de Munck-Ridderhof Boone-van Es en kinderen We zijn verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze oudste zus, schoonzus en (oud)tante. Tegelijkertijd zijn we blij met de vele mooie herinneringen aan haar die we met elkaar delen. Echtgenote van Piet de Jonge 's Heerenhoek, Maastricht, 24 maart 1937 13 januari 2015 Rinus Raas en Sjaan van Zunderen Jan Raas en Annie van der Wee Cees Raas en Corrie Raas Paulus Raas en Gerda Knuit Margriet Raas en Vinus Matthijsse Wim Raas en Marian Willems Ineke Raas en Ad Tierie Gerda Raas Trees Raas Neven en nichten Achterneven en achternichten Het verlies was er al voor het einde, wij treurden voordat het afscheid kwam. Al lange tijd begrepen wij elkaar niet meer. Toch probeerden wij dat elke keer. Een bezoekje, een knuffel en een zoen, dat was het laatste wat wij voor haar konden doen. Met liefde en dankbaarheid om wat zij voor ons was, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootoma sinds 20 juni 201 2 weduwe van Marinus Anthonie Bazen St. Maartensdijk, Heinkenszand, 28 december 1925 1 2 januari 2015 Heerenveen: Rien Bazen Anneke Bazen-Lambert Rinse en Marrit, Karlijn Sjoerd en Marjolein*? Philomeen en Hilbert, Lieve Goes: Cees Bazen Carla Bazen-Schijf Gijs en Esther, Stijn, Mees Rik en Viola Ferd Goes: Mary Kole-Bazen Willem Kole Ellen*? en Niels, Veerle, Emilie Karen en Maurice Someren: Peter Bazen Ine Grosfeld Remy en Nieke Jasper Miloe en Robin Wij hebben in kleine kring afscheid van onze moeder en oma genomen. Correspondentieadres: Middelmeet 65, 4464 AZ Goes Wij zijn dankbaar dat zij een fijne en zorgzame tijd in 'Koriander 1 3' te Heinkenszand heeft doorgebracht. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer De heer Meeuwse is in de periode van juli 1967 tot december 1992 werkzaam geweest bij Provincie Zeeland, laatstelijk in de functie van eerste medewerker agenda kamer. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 16 januari 2015 kijk ook op Het kaarsje is langzaam uitgegaan. Onze vader, opa en vriend is heengegaan. 9 juni 1936 13 januari 2015 Kinderen, kleinkinderen en vriendin Overeenkomstig zijn wens is hij in besloten kring gecremeerd. Via deze weg willen wij het verzorgend personeel van de Ter Poorteweg 19 teKoudekerke bedanken voor de goede zorg van de afgelopen jaren. Correspondentieadres: Sadatstraat 6, 6671 GB te Zetten HEER uw trouw duurt eeuwig. Laat het werk van uw handen niet los. Op Zijn tijd heeft God thuisgehaald onze geliefde oom Echtgenoot van onze lieve tante Mieke Hamelink-Tange Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Hans en Marry Lensen - Meeusen Cees en Carolien Lensen - Zantingh Inge en Gelein Jansen - Lensen Frank en Bianca Lensen - de Letter Gert Jan en Marja Lensen - Bos Cees Hamelink Ellen en Mare de Putter- Hamelink Sonja en Mario van Dijk - Hamelink Arco Hamelink en Barbara Jansma Wendelmoet Hamelink Maarten en Lydia Hamelink - Maris Anne en Susanne Hamelink - van Houwelingen Guido en Ingrid Hamelink - Kiffen Cor en Hannie Hamelink - Barelds Frans en Nicole Hamelink - Matthijs Piet en Samantha Hamelink - Hamelink achterneven en -nichten Zaamslag, 14 januari 2015 Quality in: bulk Met diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van We verliezen in Hans een zeer gewaardeerde en enthou siaste collega die gedurende zijn dienstverband van ruim 35 jaar zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Ook was hij jarenlang een gerespecteerd lid van onze ondernemingsraad We zullen Hans erg missen, zowel als medewerker, maar vooral als persoon. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Sabine en naaste familieleden. Wij wensen hen heel veel sterkte bij het dra gen van dit grote verlies. Directie en Medewerkers Ovet B.V. Ovet Screening B.V. Ovet Shipping B.V. De Ondernemingsraad van Ovet B.V. en Ovet Shipping B.V. heeft met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van hun collega We wensen Sabine en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 99