Kamperen in Moorse sferen Fietsen door het Paderborner Land 26 zaterdag 17 januari 2015 HKil 32-daagse groepsreis Andalusië, incl. ANWB reisbegeleiding De wereld is Kras Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen 5 dagen vanaf Gratis gebruik Gazelle toerfiets T.w.v. 40 per fiets Of 50% korting op gebruik Gazelle E-bike Comfort Class bus 4-sterren hotel 1 Ontbijt en diner Kampeerreizen van ANWB Éanivb Kamperen in Moorse sferen Boek vóór 2 februari op Kras.nl/LR21489 Steden en landschappen vol verrassingen, een boeiende geschiedenis, traditionele keuken en volop gastvrijheid, dat is het Paderborner Land. Als lezer maakt u gratis gebruik van de Gazelle toerfiets of ontvangt u 50% korting op gebruik van de E-bike. Ervaar 32 dagen lang de ziel van Spanje in de zuidelijke regio Andalusië, waar vurige liefhebberijen en de ritmischeflamencomu- ziek floreren. Andalusië heeft u veel te bie den; van de indrukwekkende koningsste den Sevilla, Córdoba en Granada tot witte dorpen en de prachtige stranden van de Costa de la Luz. Inclusief genoemde excur sies, maaltijden, entrees en andere extra's! Excursies en hoogtepunten Dag 1: Welkomstmaaltijd Dag4:TapaswandelingSalamanca, incl. gids en vervoer Dag 8: Kennismaking Sevilla, incl. flamenco optreden Dag 9: Busexcursie Sevilla, incl. gids en lunch Dag 11: Excursiedag Córdoba, incl. bezoek Mezquita-moskee, stadswandeling met gids en lunch Dag 16: BezoekJerez, incl. showAndalusische ruiterschool, bezoek Sherry-bodega en lunch Dag 17: Avondmaaltijd Dag 18: Stadswandeling Ronda, incl. gids en busexcursie mooie witte dorpen incl. lunch Dag 22: Busexcursie Granada, incl. wereld beroemde Alhambra met gids en lunch Dag 26: Busexcursie Murcia, incl. Salzillo Museum en lunch Dag 32: Afscheidsmaaltijd Inclusief gediplomeerde toeristische en technische ANWB reisbegeleiding 32 campingovernachtingen 6 lunches inclusief 1 drankje en koffie/thee 4 avondmaaltijden inclusief 2 drankjes en koffie/thee 8 excursies (veelal met Nederlandstalige gidsen) alle entrees en fooien gedetailleerde routebeschrijving tips voor trips onderwegservice gratis Vakantie Voorbereidingscheck reserverings-en administratiekosten Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, kijk op www.anwbkampeerreizen.nl/wegener, bel 088-269 6569 of bezoek onze regionale reismarkt bij u in de buurt. Kijk op www.anwbkampeerreizen.nl/reismarkt Kampeerreizen van ANWB Kampeerreizen van ANWB is al 40 jaar de specialist in begeleide groepskampeerreizen voor zowel ANWB-leden als niet-leden. Tijdens onze groepsreizen reist u met uw eigen kam peermiddel en onze gediplomeerde techni sche én toeristische reisbegeleiders reizen met u mee en staan voor advies en hulp altijd voor u klaar. Er worden veel excursies en uit stapjes georganiseerd waardoor u de bestem mingen optimaal leert kennen. Maar er is ook voldoende gelegenheid om individueel uit stapjes te ondernemen of om lekkerte luieren. Wewelsburg Dagprogramma o.l.v. Nederlandse fietsreisleider Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR21489 349 Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, Nederlandse fietsreisleider, 4 nachten verblijf in Welcome Hotel Paderborn, dagelijks ontbijt en diner, welkomstdrankje, 1 x koffie met gebak, fietsprogramma, routes, gratis gebruik Gazelle toerfiets of 50% korting op gebruik Gazelle E-bike of meenemen eigen fiets. Exclusief: zie onze website. Vertrek: van 25 mei t/m 24 augustus 2015. lezersprijs 5-daagse groepsreis vanaf 349,- Reiscode: 15027 Reisperiode: Reis 1:27 april t/m 28 mei 2015 Reis 2:4 mei t/m 4 juni 2015 Reis 3:24 augustus t/m 24 september 2015 Reissom: 1.499,- p.p. bij 2 personen Exclusief tolgelden en-vignetten en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 p.b.) PZC Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 2 februari 2015. Ga naar Kras.nl/LR21489 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21489 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. res.kosten en Calamiteitenfonds. Dag 1: heenreis naar ons 4-sterren hotel in Paderborn en onze 1e fietstocht naar Slot Neuhaus. Dag 2-4: wij hebben 3 schitterende routes voor u uitgestippeld. Route 1: langs rivier de Lippe naar Lippstadt, ook wel het Venetië van Westfalen genoemd. Route 2: De Alme Radweg, van Brilon door het Sauerland naar Paderborn. Route 3: het bekende Senne-Parcours Hövelhof. Dag 5: terugreis via bedevaartsoord Kevelaer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 78