k Familieberichten kükookop mensen inq.nl Marie de Visser - Maas Mina Mornout-Ras Jozina Cornelia van den Dries Jan Passenier P.J. Meeuwse Daniël Pieter Hendrikus (Daan) van Hese Camilla Buteneers Anneke Hoondert-Franken Miep Meijer - Maas Johannes Crans Hons Maria Gerarda van der Hooft-de Klerk Jan Gilles Quist Emmy Colpaert-Gelderland Ora et labora Pieter Geerse zaterdag 17 januari 2015 51 Moeder zijn is alles geven Zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles en tevreden sterven. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder, oma, en overgrootmoeder. We konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. Heden, is vrij plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, oma, en overgrootmoeder Weduwe van Ephraïm Eduardus Marie Cuelenaere Zij is geboren te Overzande op 6 januari 1930, en overleden te Aardenburg op 15 januari 2015 Dit melden u: Zomergem: Theo en Brigitte Cuelenaere-Mouton Jeroen en Ilse, Fébe, Amelie Ellen en Björn, Daan Eede: Rudi en Hilde Cuelenaere-Turrekens Thomas Eline en Colin Haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De families van den Dries, Cuelenaere, Rijk en Crul 15 januari 2015 9930 Zomergem, Langeboeken 25 4529JR Eede, Valeiskreek2 Een speciaal woord van dank aan het personeel van Coensdike. De uitvaartdienst, waartoe u vriendelijk wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op vrijdag 23 januari 2015 om 10.30 u in de parochiekerk Heilige Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats "Verrijzenis- hof" te Eede. Rouwbezoek is mogelijk in overleg met de familie. Er is gelegenheid om de familie te condoleren voor de uitvaartdienst vanaf 10.00 u achter in de kerk. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Acht maanden na het overlijden van mijn lieve zus Nel, is haar man en mijn lieve zwager te Zoetermeer overleden. Vlissingen: Ria Keulemans - Snoep Jo Keulemans t Ook namens de kinderen: Peter en Carla Meliefste Nadja en Zouhair Den Haag: Linda, Freek en Rik Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer De heer Meeuwse is in de periode van juli 1967 tot december 1992 werkzaam geweest bij Provincie Zeeland, laatstelijk in de functie van eerste medewerker agenda kamer. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 16 januari 2015 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en grote steun voor ons zijn. H.E. van Hese -Roozemond kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Vlissingen, 17-1-2015 Na een ongelijke strijd bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van Camilla was sinds 1976 in dienst van ZorgSaam. Zij was eerst werkzaam als huishoudelijke hulp in het Juliana Ziekenhuis en later als consumptief medewerker in locatie De Honte te Terneuzen. We zullen haar vrolijkheid, inzet en collegialiteit enorm missen. Wij wensen haar echtgenoot en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's Facilitaire Dienst ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek zijn en na het over lijden van mijn vrouw, onze moeder en oma willen wij u hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Ko Hoondert Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, januari 2015 Vele lieve woorden, kaarten en giften voor De Nierstichting hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn dochter en onze ma en oma Het deed ons goed dat zo velen haar hebben gekend. Onze hartelijke dank hiervoor. Een groot dankwoord aan Dela en vooral aan Joop Eggermont die haar een prachtige crematiedienst heeft gegeven. Ben Meijer Mw. Maas - de Wael Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2015 Graag willen wij iedereen bedanken voor alle lieve woorden rond het overlijden van Wij missen hem, maar zijn dankbaar dat wij als gezin, samen met vele mensen om hem heen, deel mochten uitmaken van zijn leven. Het heeft ons goed gedaan de warmte en liefdevolle kring om ons heen te voelen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Hans. Dineke Crans-Romijn Kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder. Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies Uit aller naam: Lonny Boogaert Aardenburg januari 2015 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk of schriftelijk, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa heel hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. P. Quist-Imanse Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, januari 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Eddy Colpaert Ingeborg en Hendrik - Lieke enTom, Tim Ilse en Giovanni - Stijn Sas van Gent, januari 2015 Dat onze vader, opa en overgrootvader niet alleen voor zijn kinderen klein- en achterkleinkinderen heel bijzonder was, maar ook voor heel veel andere mensen, hebben wij speciaal mogen ervaren in de dagen na zijn overlijden en de dag van de uitvaart. Wat een meeleven en belangstelling. Hiervoor zeggen wij u heel hartelijk dank. Zo mogen wij, met u, hem in liefde blijven herinneren. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, januari 2015 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor hun blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve partner, onze zus, schoonzus en tante Ook willen wij Monuta bedanken voor hun grote steun in deze moeilijke tijd. Eric De Coussemaeker Familie Maas Groede, januari 2015 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Zeggen wij u hartelijk dank. Peter en Jenny Kevin en Veerle, Sophie Kenny en Rachelle Oostburg, januari 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51